Şimdi Ara

Linux mint ses artırıcı program (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Selamlar, yanlış hatırlamıyorsam pulseaudio Linux Mint'e kurulu geliyor. Hatta bu yüzden sistem arayüzündeki ses ayarlarından ayarlanabileceğini söyledim. Ancak pulseeffects gözümden kaçmış. Linux Mint yazılım deposunda da varmış. Sizinki de hoş bir dokunuş olmuş, teşekkürler

Size de selam olsun,

Linux Mint'le, daha doğrusu Xfce sürümüyle kurulu olarak gelen pavucontrol uygulamasıdır. Pulseaudio-equalizer daha farklı bir uygulamadır, öntanımlı (preset) ayarlarla ses dengeleyici (ekolayzır) görevi görür. PPA deposundaki pulseaudio-equalizer-gtk paketi şu an herhangi bir Debian ya da Ubuntu tabanında mevcut değil. Pulseaudio-equalizer, PulseEffects'e göre daha basit ve anlaşılır bir uygulama. Sistem çekmecesi üzerindeki ses simgesinden kolayca sink değiştirebilir, normal ses çıkışı ve equalizer sinki arasında geçiş yapabilirsiniz.

Pulseaudio ise tek başına bir ses sunucusudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelebekx3 -- 27 Şubat 2021; 2:18:0 >

• kelebekx3 kullanıcısına yanıt

Evet evet fark ettim. Pulseeffects'te neredeyse her şey için bir kaydırma çubuğu var. Sizinki Winamp'ın penceresindeki sürgüleri anımsattı o anlamda yazdım. :D

Tam ekran çalışan PulseEffects, penceredeki PulseAudio Equalizer. Açıkçası pulseeffects'in CPU'yu küstürmesi ihtimali endişe veriyor :)

Linux mint ses artırıcı program
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.