Şimdi Ara

LinkSys WAG54GP2 Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

! Hafta Öncesine Kadar SpeedTouch 330 Usb Modemimle Rahatça Nette Dolaşır Download ve Online Oyun Oynardım..
    1 Tane Laptop Aldım ve Mecbur Modemi Değiştirmek Zorunda Kaldım..Kurdum Tanıttım Nete Bağlandı..Ben Ethernet Yoluyla Laptop Kablosuz Ağ Kullanarak Bağlanıyor..Ama ette Ayakta Durmak İmkansız Hale Geldi..2 Makinada Nette Kopukluk Yaşıyor..Rahatça Bağlandığım Online Oyunlar Artık Kopmalara Neden Oluyor..

Acaba Yapmam Gereken Bir Ayarmı Var..Ben Direk Cd den Kurulum Yaptım..Modemin Web Arayüzünden Bir Ayar Yapmam Gerekiyormu?Bağlantıları Rahatlatmam İçin..

Şimdiden Teşekkürler

Laptopta : Wista Sp1 Home
    Masaüstünde : Win Xp Sp3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoTaR -- 1 Nisan 2009; 17:17:07 >

• TTNET müşteri hizmetlerini arasana bi bazen bilgili insanlar çıkıyor.
    444 0 375 idi telefon no ..
    Bir de göründüğü kadarıyla burada çok az insan var cevap veren çıkmaz gibi teknik yardıma aç bir de
  • konunun yeri burası başka yere açmasına gerek yok işi bilen arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

şimdi öncelikle modeminizin arayüzüne girerek hat zayıflaması değerlerini buraya yazın.Böylece yardımcı olmak isteyenlere kolaylık sağlarsınız.

eski modemi takıp tekrar deneyin kopmalar devam ediyormu kontrol edin.

modeminizle birlikte gelen splitter ı kullanın

En son ve en kötü ihtimal (yanı sorun devam ederse) ttneti arayıp arıza kaydı bırakın.

bu arada modem oldukca kaliteli bir modem ama bir ihtimal arızalı olabilir.
  • internette dolaşırken aynı problemi yaşayan birinin olduğunu görmüştüm.bilgisayarların mac adresini modeme tanımlayınca sornun kalktığını belirtmişti.üstelik belirttiğin modemde.kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.