Şimdi Ara

Linklere tıklayamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    32 bit windows7 ve explorer9 kullanıyorum. Ancak dünden beri forumdaki , "cevap yaz , pm vs gibi gibi linkleri tıklayamıyorum. Bu sadece forumumuzda değil , başka sitelerde de bu şekilde. Javascript otomatik pencereler , sanki tıklamamamışım gibi tepkisiz duruyor. Şayet java açılır penceresi değil de bir link ise sağ tıklayıp yeni pencerede açabiliyorum. Java güncellemesi yaptım ama durum değişmedi. Neden olabilir acaba ? Bilgisi olup yardımcı olacak arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.
    Saygılar.

• chrome veya firefox gibi uygulamalarda aynı sorun oluyor mu? şayet olmuyorsa IE'nin internet seçenekleri kısmınan girerek gelişmiş sekmesindeki gelişmiş ayarları geri yükle butonuna basın sorun çözülecektir.
  • Çok teşekkür ederim. Sorun çözülmüştür.
    Gelişmiş ayarları yükle butonu da çalışmayınca default yaptım ve olay halloldu.
    Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonky

chrome veya firefox gibi uygulamalarda aynı sorun oluyor mu? şayet olmuyorsa IE'nin internet seçenekleri kısmınan girerek gelişmiş sekmesindeki gelişmiş ayarları geri yükle butonuna basın sorun çözülecektir.

Ben Chrome kullanıyorum . Bu sorun bende bazen oluyor . Neden acaba ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.