Şimdi Ara

< LİNEAGE II 'DEKİ KARAKTERLER HAKKINDA BİLGİ EDİNİN > (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    oyum senndir gansh
    helali hos olsun
  • saolasınız, Allah hepinizden razı olsun
  • abiler benm bi sorum olacak acil yardım
    ben simdi elite serverındayım lvl 40 oldum
    orc destroyer olacam ama hala benim bi
    parlayan bi swordum yok:(((((
    ben nerden sword bulabilirim elimdeki sword
    cok dandik 60damege wuruyoo yardımpls
  • en iyi silahlar hardin academy ya da heine de. git oradaki satıcılardan (40 olduğuna göre) "c" sınıfı bir silah al. silahı aldığın satıcıda quest item seçeneğine tıkladığında upgrade scroll kağıtlarını göreceksin. bunlardan c ya da hangi sınıf bir silah almışsan ona uygun upgrade kağıdını alıyorsun. sonra kağıda sağ tıkla ve sonra silahın üstüne sol tıkla böylelikle silahın +1 olacaktır. bu işlemi +4 e kadar rahat yaparsın. sonra hafif puslu bi şekilde parlamaya başlıyor. ondan sonra riskli. ben en yüksek +6 ya kadar yükselttim. o sıralar acemiydim bende tam olarak bilmiyordum. bi tane daha yükselteyim derken silah patladı ve kristal düştü.
    umarım yardımcı olabilmişimdir. en azından ben benim işleri böyle yapıyorum
  • KARDESİM saol yardımların icin
    senden baska onerisi olanyok sanırım
    thanks
  • dostum o kadar sey yazmışsın ama gene karakter özelliklerini yazmamışsın ben baktım en güçlü karakter dark elf istatislikleri arıyorsan line 2 coma gir orda karakter specials var ordan bak ve müthiş dark elfi gör

• Admin kardeşimiz bizimle de ilgilendi. Çok Teşekkürler... Vaktim olursa bu konuyu da Türkçeleştirip Üst konu yapacağım İnşallah. Yalnız yaklaşı 1 ay kadar sonra nasipse...
  • Sınavlarım bugün bitti. nasipse yakında Türkçe ye çevireceğim... Gecikme için sorry...
  • ingilizce vermen sacmalık zaten hemen turkce yap onalari
  • çok faydalı teşekürler
  • Gansh Fazla yazmasamda Senin yazdıklarını Takip ediyorum.. Buradan ögrenmeye Başladım lineage'yi :)

Ayrıca Paladin'i de TANK olarak es geçmeyelim..
  • beyler ben birsey soracaktim. ben yeni bir servere gectim ve daha onceden lvl 62 ye kdar gıladyator kasmıstım. ama tekrar onu kasmak ıstemıyorum. simdi ise ya buyucu yada okcu acmayı dusunuyorum. hangısı daha iyidir ve büyücü acarsam hangı ırkın hangısı iyidir okcu acarsam hangi ırkın hangısı iyidir bana bir yardımcı olsanız
  • OKÇU istersen ya Hawkeye ol ya da Silver Ranger; büyücü seçiminde tercih sana kalmış. Spellsinger ın büyü yapma hızı yüksek. Spellhowler ın ise yavaş ama çok daha güçlü ve büyücülerin elini kolunu bağlayan "Silence" büyüsü var. Sorcerer ise ne bilim o da öyle bişi işte

Bu arada FrostBLade kardeşim, çok teşekkürler. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.