Şimdi Ara

Lineage 2 Troll 1000x Interlude PvP Serveri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: GreeKSouL

quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

quote:

Ölü konuyu hortlatmak değil amacım ama bu oyuna başlayacak olan arkadaşlar için bilgilendirme yapmak istedim.

Lineage 2 berbat bir oyundur arkadaşlar. Daha iyilerini oynadıysanız (ki muhtemelen oynamışsınızdır) bu oyunu oynayabilmeniz imkansız gibi birşeydir. Birkaç yıl önce iyi bir oyun sayılabilirdi. Ancak günümüzde L2 yi 4e 5e katlayacak mmorpgler mevcuttur. Bu yüzden para ödeyen oyuncularını kaybedip F2P ye geçti. Fakat yinede oynanabilecek gibi değil.

Bu kadar eleştiriden sonra kısaca nedenlerinide açıklayayım. Öncelikle grafikleri bir mmorpg ye göre kötü sayılmaz, ama oyun çok boğucudur. Kontrolleri berbattır, wasd özelliği yoktur (illa olması gerekmez) ve mouse ile kontrol sistemi çok kötüdür. Yılların getirisi sürekli birşeyler eklendiği için üstüne oyun yeni başlayanlar için aşırı karmaşık olacaktır, classlardı, itemlerdi vs. Pvp sistemi için kötü diyemem, ama daha iyileri çokca vardır. Uzunca süredir mmorpg arenasında olmasına rağmen kendisini doğru upgrade edemeyip günümüzün gerisinde kalmıştır. Olması gereken oyunun oyuncuyu bağlayıp başından kaldırmaması gerekirken, L2 de oyuncular kendilerini zorluyorlar başında durmak için belki sevebilirler ümidiyle.

İlla Lineage 2 tarzı bir oyun arıyorsanız ve Lineage 2 de yapamıyorsanız. Size Lineage 2 gibi yine bir Kore yapımı Rappelz i tavsiye edebilirim, pvpsi belki biraz daha kötü olabilir ama Lineage 2 den üstün olduğu yönler çok daha fazladır. Yıllar içinde kendisini çok fazla yenilemiştir ve günümüzün gerisine düşmemiştir, daha da iyi olacağına dair ümit veriyor. Tamamen Türkçe olduğu Türkiye serverı da mevcuttur ayrıca.

Move bitch, get out the way...

You think, you are funny? With your miserable English? :D Shut your fking mouth, get the fck out to here and play your L2, moron. :D

Şarkı sözü yavru bunlar.

• Biliyorum Zaten sende İngilizce mantıklı birşeyler yazma kapasitesi olmadığına emin olduğum için, bir önceki postumdaki 3. cümleyi yazdım.

Yayruymuş... Birşey derdimde terbiyem müsade etmiyor.
  • quote:

Biliyorum Zaten sende İngilizce mantıklı birşeyler yazma kapasitesi olmadığına emin olduğum için, bir önceki postumdaki 3. cümleyi yazdım.

Aynen terbiyeni takıl klavye kafanda kırılır mazallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrawHatLuffy

quote:

Biliyorum Zaten sende İngilizce mantıklı birşeyler yazma kapasitesi olmadığına emin olduğum için, bir önceki postumdaki 3. cümleyi yazdım.

Aynen terbiyeni takıl klavye kafanda kırılır mazallah.

Ben zaten takılıyorum, takılmasaydım sana envai çeşit şarkı sözü yazardım senin anlayacağın tarzda önceki postumda..
    Asıl takılması gereken sensin, küfürlü bir şarkı sözünü birine karşı söyleyince, bunu bir şarkı sözü olması birşeyi değiştirmez.
    Ayrıca biz L2 hakkında bazı şeyleri konuşuyorduk. Sana ne oluyorda yırtık biryerden çıkar gibi çıkıp, etrafa küfür ediyorsun ve fanboyluk yapıyorsun. Konu hakkında söyleyecek birşeyin yoksa geçer gidersin, durup dururken millete küfür etmek yerine.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.