Şimdi Ara

Line of Duty (2012- ) (6. Sezon) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
2
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet ve 7 bölüm olacakmış sanırım :)

• Evet 7 bolum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezonu gelmiş ama çeviren yok. Güzelim dizinin elinden biri tutsa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Yeni sezonu gelmiş ama çeviren yok. Güzelim dizinin elinden biri tutsa bari

İngilizce altyazı bile yok malum sitede :(

Çok kaliteli dizi, niye kimse çevirmiyorsa

• bazı dizi izleme sitelerine ilk bölüm gelmiş.

• Evet, ilk 2 bölüm düştü.

• Vay arkadaş böyle güzel diziler var ve daha yeni haberimiz oluyor. Birkaç gün önce twettirda biri tavsiye etmişti dün ilk sezonu izledim bence türünün en iyi örneklerinden biri. Sıkmadan yormadan gayet akıcı ve heyecanla ilerliyor. Umarım diğer bölümler de böyle devam eder.

• 2. sezonu yeni bitirdim harika polisiye ama asıl derdim bu ingiliz polislerinin silah kullanmama olayı bu derece gerçek mi ?

hadi düz polise vermiyorsunuz dedektiflere taş sapan filan verin bari haybeye telef oluyorlar 

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

Evet doğru. İngiltere'de genel hizmet diye ifade edebileceğimiz polis job ve biber gazından başka bir silah taşıyamıyor. Ateşli silah gerektiren durumlarda ateşli silah kullanan ayrı bir birimleri var. (Özel Harekat, SWAT. O işlere bakan birimleri ayrıca var). Ama dedektiflerin de silah taşımadığını ilk kez duydum.

• Mükemmel bir dizi mükemmel.yeni szonun başladığından haberim yoktu üst üste 3 bölüm izleyince keyfim yerine geldi resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ted hastings yolsuzluklar karşısında hiddetleniyor ve dünya güzelleşiyor.bir insana sinirlenmek bu kadar mı yakışır bizdeki yolsuzlukları ted hastings gibi birininin sorgulama hayali :(((

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bence yok ya bunun gibisi.ingiliz polisiyelerini genel olarak seviyorum ama bu çok farklı bi seviye.

• 5. Bölüm mükemmeldi. Şimdi 1 hafta bekle. Son yıllarda daha iyisini izlemedim, gerçekten harika dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 21 Nisan 2021; 3:1:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

5. Bölüm mükemmeldi. Şimdi 1 hafta bekle. Son yıllarda daha iyisini izlemedim, gerçekten harika dizi.

Ben yorum yazmak için epey aratmıştım forumda diziyi. Böyle konu yok bulamadım ya, hay arama motoruna.

Dizi gerçekten çok iyi. Ekşiden keşfetmiştim, bu kadar underrated olması şaşırtıcı. İngilterede epey popüler galiba.

Çok kritik bölümdeyiz.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Ben hala Hasting e güvenemiyorum. Her sezon finalinde bomba şeyler yapıyolar ve asıl suçlu ortaya çıkıyor ama geçen sezonun finalinde kadının çok bir rolü yoktu bence Amir çıksaydı daha iyi olurdu. Bu sezon finali dizinin son finali galiba, 6. adam çıkınca başka konu kalmayacak herhalde işlenecek. Artık o kadar şüpheciyimki kate,steve bile olabilir 6. adam. Dizi beni paranoya yaptı.

• dün yeni bölüm çıkmış ama çeviren yok sanırım

edit: malum siteden çeviri geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 27 Nisan 2021; 0:16:50 >
  • Bu dizinin bu kadar az ilgi görmesi çok enteresan. Umarım 7. sezon gelecektir.

• sezon mu dizi finali miydi bu ne şimdi 

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt

Final yaptı maalesef arkasında birçok soru işareti bırakarak..

• Diziyi bulabildiğim en kaliteli haliyle indirdim. 6. Sezonun altyazılarını da halmedince hunharca izleyecem. :)

• Sezon finaliydi canım öyle final mi olur.

En kötü sezon bu sezondu herhalde. Baya beklentimin altında kalmıştı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.