Şimdi Ara

Limora Fırsatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
4.569
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar,

Konu başlığı açma kurallarından dolayı üç konuyu lapatıp, tek bir konuda topladık.
    http://forum.donanimhaber.com/m_81385691/tm.htm
    linkinden alışveriş yapanları görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: limora

quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

Nasovac nasal aspirator ve yedek uc istesek onlar icinde paket fiyati olusturabiliyor musunuz ?

Merhabalar

Elimzide Nasovak var ama NAsovak Yedek Ucu yok. Eğer isterseniz tedarik ederiz. Fiyatı konusunda şimdi birşey söyleyemem. Size mesaj gönderirim

Merhabalar,
    Nasovak aspiratör var ama Nasovak Yedek adında bir ürün bulamadık. Nasovak yedek, sizin daha önceden kullandığınız bir ürün değil mi?

• Sn Üyeler,
    konu başlığımız değişmiştir. bir üyenin sudokrem son kullanma tarihi konusunda sorduğu soruya binaen, elimizdeki ürünün fotoğrafını göndereceğiz demiştik. Ekte bulabilirsiniz
     Limora Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limora -- 19 Eylül 2013; 14:05:20 >
  • Buhar makinadini nerden uygun alabilirim bebegim icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necii

Buhar makinadini nerden uygun alabilirim bebegim icin

Merhabalar,
    Buhar Makinaları linkine bakabilirsiniz.
  •  Limora Fırsatları

Kampanya Özellikleri
    1. Multi-tabs Omega-3 Multivitaminli Balık Yağı 190 ml indirimi, 20 adet ürün için geçerlidir.
    2.19.09.2013 tarihi için geçerlidir.
    3.donanım haber, facebook ve twitter takipçileri için bugüne özel, sınırlı stok

• Sipariş numaram 210519815006
    Oglen verdim siparişi bugun kargolanirsa cok sevinirim birde molfix urunleri bulunsa cok iyi olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa1403 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, Sn.mustafa1403

Siparişinizi muhtemelen yarın kargoya verebileceğiz. Bir değişiklik olursa size mutlaka haber edriz.Molfiz markasında sizlere uygun fiyatlı ürünler sunamadığımızdan bu marka ile çalışmayı düşünmedik

Saygılarımızla
  • burun aspiratörlerini birçok uzman tavsiye etmiyor. aile hekimimize sorduk , kesinlikle tavsiye etmiyoruz, mukoza'ya çok zarar veriyor dedi.. bilginize
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Burada fikir paylaşımında bulunuyoruz. Sakın yanlış anlaşılmasın.
    Otribebe, burunun içine sokulmuyor, otribebenin anotomik ucu bebeğin burun kanalının girişine yerleştiriliyor. Otribebenin ucları Mukozaya zarar verir şekilde değil. Otribebe, yurtdışında da satılan bir ürün ve oldukça kullanışlı. Aşağıdaki linkte uygulamalı bir video var. İzleyebilirsiniz. Ayrıca bebeğin rahatı da önemli. Buna da dikkat etmek gerekir.

Ancak en önemlisi, doktorunuzun tavsiyesidir.

http://www.youtube.com/watch?v=QkobFPgQPAc
  • Merhabalar,
    otribebe türkiye web sitesinde de bir video var. Onuda izlemenizi tavsiye ederiz

http://www.otribebe.com.tr/urun-video.html
  • söylediğiniz ürünü bilmiyorum. ben genel anlamda söyledim.. doktorun söylediği deniz suyu solüsyonları var, ondan damlatın, atabildiği kadarını kendisi atsın dedi. aspiratörde durum farklı , vakumla çocuğun burnundaki pislikleri çekmek için kullanılıyor. bu da zarar veriyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 19 Eylül 2013; 18:42:45 >
  • Mustela Bebek Bakımı Hediye Seti

KDV Dahil 58,99 TL

Limora Fırsatları

İçeriğinde 4 adet Orijinal boy ürün ve 1 adet çanta mevcuttur.

Sadece 15 ürün için geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limora -- 19 Eylül 2013; 21:10:57 >

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    eskiden bizlerinde kullanmaya çalıştığı, arka tarafı pompalı, sözde bebek burunlarını temizlik için kullanılan ürünler vardı. Onları kullanırken, burundaki pisliklere eriştirebilmek için zorlamak gerekebiliyordu. Ama şimdiki otribebe yöntemi eskilerden tamamen farklı. Şimdiye kadar 10000 den fazla ürün sattık, müşterilerimizden bir şikayet almadık. Ama sizlerinde vurguladığı gibi doktorun önerilerini gözardı etmemek lazım. Bebeğin (yetişkin ve çocuklara da kullanılabiliyor) rahatı için gerçekten iyi bir yöntem. Bu işi bir de elektrikli süpürge ile yapan, otribebe benzeri bir ürün daha var piyasada.
  • otribebe, gifrer ikilisini uzun zamandır kullanıyoruz, bize de doktorumuz önermişti, hala da öneriyor, doktorlar arasında görüş birliği yok anlaşılan.
    bebeklerde burun temizliği çok önemli,
    kullanırken çok içine sokmadan hafif nefesle çekince zaten sıvı hemen geliyor
    bu ürünü kullanımı, pratik ve temiz bir ürün.

gifrer karbonatlı su aslında,evde kendiniz yapabilirsiniz, ama konu bebek olunca insan cesaret edemiyor işte,

yine sipariş verdim, fiyat uygundu, malum kış geliyor, yarın kargolanır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otopark

otribebe, gifrer ikilisini uzun zamandır kullanıyoruz, bize de doktorumuz önermişti, hala da öneriyor, doktorlar arasında görüş birliği yok anlaşılan.
    bebeklerde burun temizliği çok önemli,
    kullanırken çok içine sokmadan hafif nefesle çekince zaten sıvı hemen geliyor
    bu ürünü kullanımı, pratik ve temiz bir ürün.

gifrer karbonatlı su aslında,evde kendiniz yapabilirsiniz, ama konu bebek olunca insan cesaret edemiyor işte,

yine sipariş verdim, fiyat uygundu, malum kış geliyor, yarın kargolanır umarım.

Sn.otopark
    Siparşinizi kargoladık.
    Saygılarımnızla
  • Az önce pişik kremi sipariş ettim 2 adet . Siteyi gezince başka alabileceğim ürünler gördüm. Siparişi iptal edip onlarla beraber mi alayım tek kargo için ? Yoksa başka bir kolaylık sağlayabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: limora

Sn Üyeler,
    konu başlığımız değişmiştir. bir üyenin sudokrem son kullanma tarihi konusunda sorduğu soruya binaen, elimizdeki ürünün fotoğrafını göndereceğiz demiştik. Ekte bulabilirsiniz
     Limora Fırsatları

bugün mothercareden aldım 35 tl aynı ürün

işin ilginci son kull tarihide aynı

• raistlin68 R kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    size kargo indirim kuponu tanımlayalım.aynı kargoda göndereli Ne dersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.