Şimdi Ara

Lig tv üyeliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçen sene elimde lig tvli dijitürk vardı (paketi tam bilemiyorum) bu sene iptal ettirdik. Elimde verdikleri uydu alıcı duruyo ama kartı geri aldılar. şimdi yeniden lig tv izlemek istiyorum. en ucuz ne şekilde izleyebilirim? kaça izlerim? (kesinlikle turksat paketi olmayacak)

• quote:

Orijinalden alıntı: bulutokan

arkadaşlar geçen sene elimde lig tvli dijitürk vardı (paketi tam bilemiyorum) bu sene iptal ettirdik. Elimde verdikleri uydu alıcı duruyo ama kartı geri aldılar. şimdi yeniden lig tv izlemek istiyorum. en ucuz ne şekilde izleyebilirim? kaça izlerim? (kesinlikle turksat paketi olmayacak)

kamu tarifesi=34.400 veya

alışveriş merkezlerinden digiturk uyumlu bir uydu alıp, yıllık ücreti peşin verirsen aylık 18.90

yalnız kutuda sanırım 150 ytl civarında toplamda gene 30 kusur tl yi buluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_equal_mc2

quote:

arkadaşlar geçen sene elimde lig tvli dijitürk vardı (paketi tam bilemiyorum) bu sene iptal ettirdik. Elimde verdikleri uydu alıcı duruyo ama kartı geri aldılar. şimdi yeniden lig tv izlemek istiyorum. en ucuz ne şekilde izleyebilirim? kaça izlerim? (kesinlikle turksat paketi olmayacak)

alışveriş merkezlerinden digiturk uyumlu bir uydu alıp, yıllık ücreti peşin verirsen aylık 18.90

18.90 olayı nasıl oluyor hocam detaylı anlatabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

quote:

quote:

Alışveriş merkezlerinde digiturk uyumlu receiver satıyorlar, Bu receiver'i satın aldığınızda giriş spor paketi adı altında ;
    içinde ligtv, national geo,turkmax,iztv bir iki çocuk kanalı, bir iki tanede yabancı kanalla,şifresiz kanalın olduğu paket veriliyor
    Bu paketin aylık ücresi 29.90 ytl fakat 1 yıllık peşin ücreti ödemek isterseniz :219 ytl oluyor oda aylık 18.25 ytl oluyor, düz hesapla;

receiver parası =139
    yıllık ligtv =219
    aktivasyon =40
    kablo parası =10

yaklaşık aylık 34 tl ye mal oluyor...

örnek;
    http://www.simdial.com/store/ProductDetails.aspx?productId=30676&ref=akakce&v=0.73.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_equal_mc2 -- 23 Temmuz 2009; 10:35:58 >

• Hocam acaba önümüzdeki yıl yeni ihalede d.Türk ün süper lig maçlarını yayınlama olasılığı nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: org

Hocam acaba önümüzdeki yıl yeni ihalede d.Türk ün süper lig maçlarını yayınlama olasılığı nedir acaba ?

asıl sorun orda zaten...d-smartın çok büyük bi parayı gözden çıkaracağı söyleniyor..dijitürkünde bırakacağını sanmam..büyük paralar dönecek gibime geliyo...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marmarali

quote:

quote:

Alışveriş merkezlerinde digiturk uyumlu receiver satıyorlar, Bu receiver'i satın aldığınızda giriş spor paketi adı altında ;
    içinde ligtv, national geo,turkmax,iztv bir iki çocuk kanalı, bir iki tanede yabancı kanalla,şifresiz kanalın olduğu paket veriliyor
    Bu paketin aylık ücresi 29.90 ytl fakat 1 yıllık peşin ücreti ödemek isterseniz :219 ytl oluyor oda aylık 18.25 ytl oluyor, düz hesapla;

receiver parası =139
    yıllık ligtv =219
    aktivasyon =40
    kablo parası =10

yaklaşık aylık 34 tl ye mal oluyor...

örnek;
    http://www.simdial.com/store/ProductDetails.aspx?productId=30676&ref=akakce&v=0.73.2

bizde kartlı reciver var hocam onunla kullanamıyormuyuz?

• Bu hangi alışveriş merkezinde var ?
    35 lira iyi fiyat bende turksata donuk canak var, o zamanda kullaniblirimyiim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

quote:

Orijinalden alıntı: org

Hocam acaba önümüzdeki yıl yeni ihalede d.Türk ün süper lig maçlarını yayınlama olasılığı nedir acaba ?

asıl sorun orda zaten...d-smartın çok büyük bi parayı gözden çıkaracağı söyleniyor..dijitürkünde bırakacağını sanmam..büyük paralar dönecek gibime geliyo...

Benimde kartlı üyeliğim var , fakat şu an bir uydu alıcısına ihtiyacım var Dsmarta güvenemiyorum D.T alsak bir türlü .. dediğiniz gibi , önümüzdeki sene D.Türk ihaleleri alamayabilir , ne yapıcağımızı şaşırdık .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.