Şimdi Ara

LİG TV SINIRLI SAYIDA 549 TL 1 YILLIK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
5
Favori
9.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Izmir optimum mediamark dan aldim sonunda 499tl 9taksit.
    Kalan 14filandi bilginiz olsun arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paketin son aktivasyon tarihi hakkında bilgisi olan var mı
  • 27sinde gelip urunu aliyorsun digiturk sana gün veriyor bir iki gun sonra kurarlar dediler bana

• quote:

Orijinalden alıntı: exelanss1905

Paketin son aktivasyon tarihi hakkında bilgisi olan var mı

Arkadaşlar eğer son dakKa uzatılmazsa son kullanım tarihi şu an için bu ayın 28 gibi son . bilgi için ben Turan çevik 0545 527 60 43 iyi geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Izmir optimum mediamark dan aldim sonunda 499tl 9taksit.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/marketinfo/Media-Markt-%C4%B0zmir-Gaziemir,119452,-14.html
    burası mı
  • Biz 549 a alirken siz nasil 499 a aldiniz hocam? İzmirdeki nasil daha ucuz oluyor anlayamadım

• Bende dun 549diye biliyordum arkasasin biri izmir mm den 499deyince gittim aksamina sordum 499 dedi :)
    Cok iyi fiyata geldi gercekten

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Izmir optimum mediamark dan aldim sonunda 499tl 9taksit.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/marketinfo/Media-Markt-%C4%B0zmir-Gaziemir,119452,-14.html
    burası mı

Aynen burasi izmir optimum içindeki mediamark

• Turan bey İzmir deki mediamarkt te arkadaslar 499TL den alirken, bizler neden 549 dan aliyoruz. İki farklı firma olsa demekki o firma daha uyguna veriyor dicem ancak ikisinde mediamarkt?

Merakimdan soruyorum yanlis yere çekilmesini lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: kaganmit

Turan bey İzmir deki mediamarkt te arkadaslar 499TL den alirken, bizler neden 549 dan aliyoruz. İki farklı firma olsa demekki o firma daha uyguna veriyor dicem ancak ikisinde mediamarkt?

Arkadaşlar Ümraniye Medıa Mart'ta paketin fiyatı 549 tl sabit fiyattır çok az var İzmir Media marktta elinde çabuk ellerinden çıkarmak istiyorlar sanırım bişi diyemem onlara şu ab istanbulda olan arkadaşlar bilginiz olsun elimde stok var bugün yarın gelirseniz tedarik ederim Pazartesi'ye kalırmı bilmiyorum gene elimde olursasa sık sık bilgi vereceğim Turan çevik ben 0545 527 60 43 istediğiniz Zaman rahatsız edebilirsiniz

• saat 12 de bizim arkadas gitmiş izmir gaziemir mm. ye kalmamış bilginiz olsun arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: turancevik1

quote:

Turan bey İzmir deki mediamarkt te arkadaslar 499TL den alirken, bizler neden 549 dan aliyoruz. İki farklı firma olsa demekki o firma daha uyguna veriyor dicem ancak ikisinde mediamarkt?

Arkadaşlar Ümraniye Medıa Mart'ta paketin fiyatı 549 tl sabit fiyattır çok az var İzmir Media marktta elinde çabuk ellerinden çıkarmak istiyorlar sanırım bişi diyemem onlara şu ab istanbulda olan arkadaşlar bilginiz olsun elimde stok var bugün yarın gelirseniz tedarik ederim Pazartesi'ye kalırmı bilmiyorum gene elimde olursasa sık sık bilgi vereceğim Turan çevik ben 0545 527 60 43 istediğiniz Zaman rahatsız edebilirsiniz

Turan bey ben sizden aldim bu arada arkadaş vasitasiyla :) yanlis anlaşılmaya meal olmayalim. dediğim gibi meraktan sordum

• Sinema kanallari yok sanirim değil mi?
    Keyif paketleri nazil oluyor

• arkadaşlar bu paket hala devam ediyor mu ?
  • Arkadaşlar son aktivasyon tarihi tam olarak neyi ifade etmektedir?
  • zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    Sinema kanalları yok. 4 adet keyif paketinden ikisini seçiyorsunuz.

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-paketleri/paketler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turancevik1

quote:

Turan bey ben sizden aldim bu arada arkadaş vasitasiyla :) yanlis anlaşılmaya meal olmayalim. dediğim gibi meraktan sordum

Teşekkürler düşünmeniz yeter iyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: satanur

Arkadaşlar son aktivasyon tarihi tam olarak neyi ifade etmektedir?

Yayın açma tarihidir

• quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

Sinema kanallari yok sanirim değil mi?
    Keyif paketleri nazil oluyor

Sinema paketi isteyenler ayda faturasına 14 tl fark ödeyerek sahip olabilir arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: by_deViLs

arkadaşlar bu paket hala devam ediyor mu ?

Arkadaşlar lig tv paketi elimde var bu pazar ve bu Pazartesi tedarik edebilirsiniz yarın öglen 2 ile akşam 10 a kadar mazada olacağım Turan çevik bilgi için. Lütfen. 0545 527 60 43.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.