Şimdi Ara

LİG TV PAKET BİLGİLENDİRMELERİ VE FİYATLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
98.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bundan sonra yani dsmart olduğu müddetçe kıscası türksat üzerinden modüllü üyelik yok digiturk dsmartın ekmeğine yağ sürecek kadar aptal değil turksat üzerinden sadece makina ile verecekler
  • quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

arkadaşlar bundan sonra yani dsmart olduğu müddetçe kıscası türksat üzerinden modüllü üyelik yok digiturk dsmartın ekmeğine yağ sürecek kadar aptal değil turksat üzerinden sadece makina ile verecekler

digitürk de az değilmiş
  • ARKADAŞLAR BENİM BİR SORUM OLACAK YAKLAŞIK 20 DK ÖNCE DİGİTÜRK EKO SPOR PAKETİ BAĞLATTIM GELİP BAĞLADILAR YANİ AMA BİRŞEY SÖYLEMEDİLER ŞİMDİ DİJİTALİ AÇTIK TJK VE TRT1 KANALINDAN BAŞKA KANAL AÇMIYOR ACABA VERDİKLERİ UYDU ALCISINIMI AÇACAK LAR BAYİİ BİLGİLERİ GÖNDERİP ÇÜNKÜ ŞU ANDA HİÇ BİR KANAL AÇIK DEĞİL BELİRTTİĞİM KANALLARDAN BAŞKA YOKSA BENİMMİ ARAYIP AÇTIRMAM GEREKİYOR BİLEN KULLANAN VARSA YARDIMCI OLSUN ARKADAŞLAR GERÇEKTEN ACİL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _PoSEİDoN_ -- 29 Temmuz 2007; 15:23:42 >
  • Bağlandıktan yaklaşık 8-10 saat sonra açılıyor .Müşteri hizmetlerini arayın gerekli yardımı yaparlar ...
  • geçen sene türksattan lig tv 30ytl idi şimdide dsmartın kutu satışını gözönüne alarak ilk uydu receiver alacak olanlara uydu receiver+lig tv aylık 40ytl yapmış.

hiçbir şekilde türksattan şaşmam zaten
  • sevgili Punkn Roll,

goruldugu gibi, rekabetin kotu yanlari da var..
    Adamlar d-smart'a kizip, BJK TV'yi de DT'den cikardilar..
    Bakalim bu is daha nereye kadar gidecek ?

selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: Punkn Roll

quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

arkadaşlar bundan sonra yani dsmart olduğu müddetçe kıscası türksat üzerinden modüllü üyelik yok digiturk dsmartın ekmeğine yağ sürecek kadar aptal değil turksat üzerinden sadece makina ile verecekler

digitürk de az değilmiş

• Sevgili felmali

Haklısın.aslında bunu pek beklemiyordum,bu rekabet herkese yarar sanmıştım..
    selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: felmali

sevgili Punkn Roll,

goruldugu gibi, rekabetin kotu yanlari da var..
    Adamlar d-smart'a kizip, BJK TV'yi de DT'den cikardilar..
    Bakalim bu is daha nereye kadar gidecek ?

selamlar

• benim uydu alicim war we sadece lig tv ye abone olmak istiyorum.ne yapmaliyim??bilen bi arkadas yardimci olursa cok sewinirm
  • quote:

Orjinalden alıntı: ctnr

benim uydu alicim war we sadece lig tv ye abone olmak istiyorum.ne yapmaliyim??bilen bi arkadas yardimci olursa cok sewinirm

Arkadaşım artık sadece modüllü lig tv satmıyolar en düşük ailecekli paket + lig tv satıyorlar ve bildiğim kadarıyla uydunun yönünü eurosata çeviriyolar.

Bu arada eski türksattan lig tv izleyen aboneler aynen devam edecek ama yeni abonelerde ısrarla türksattan izleyeyim diyenler varsa vestelin futbol aşkına diye bir kampanyası var 39ytl'den 16 ay tahhütlü abone olunruyor 5840CI uydu alıcısını yanında hediye ediyorlar. Ama bu kampanyay katılmak isteyen olursa net karar vermesi lazım 16 ay boyunca sadece digitürkün turksattaki kanallarını izleyecek ve başka pakete geçemeyecek.
    Kampanya detayları aşağıdaki linkte:

http://www.basinbulteni.com/detay.asp?Hid=3153

• tsk ederim arkadasm bilgilendirdigin icin
  • quote:

Orjinalden alıntı: esenlik

quote:

Orjinalden alıntı: ctnr

benim uydu alicim war we sadece lig tv ye abone olmak istiyorum.ne yapmaliyim??bilen bi arkadas yardimci olursa cok sewinirm

Arkadaşım artık sadece modüllü lig tv satmıyolar en düşük ailecekli paket + lig tv satıyorlar ve bildiğim kadarıyla uydunun yönünü eurosata çeviriyolar.

Bu arada eski türksattan lig tv izleyen aboneler aynen devam edecek ama yeni abonelerde ısrarla türksattan izleyeyim diyenler varsa vestelin futbol aşkına diye bir kampanyası var 39ytl'den 16 ay tahhütlü abone olunruyor 5840CI uydu alıcısını yanında hediye ediyorlar. Ama bu kampanyay katılmak isteyen olursa net karar vermesi lazım 16 ay boyunca sadece digitürkün turksattaki kanallarını izleyecek ve başka pakete geçemeyecek.
    Kampanya detayları aşağıdaki linkte:

http://www.basinbulteni.com/detay.asp?Hid=3153

39 ytlye sadece cihazı veriyorlar ve hsbc kartı olanlar bu fiyattan alıyor.Çanak kurulum beraber aylık 47 tl.

Metnin tamamı:

Futbol aşkına Vestel uydu alıcısı bedava

Şimdi Lig TV’li Digiturk Ailecek Paketi’ne 16 ay boyunca üye olan futbolseverler, 2007 ve 2008 sezonu Turkcell Süper Lig maçlarını izleme keyfinin yanında, 216 YTL değerindeki Vestel dijital uydu alıcısına ücretsiz sahip oluyor. Vestel ve Digiturk’un stratejik ortaklığı ile başlatılan özel kampanya 2007 sonuna kadar devam edecek.

Vestel uydu alıcısı hediyeli Digiturk LigTV paketi yanı sıra 6 adet Digiturk tematik TV kanalı ve 3 radyo kanalı içeren Ailecek Paketini ve Turksat uydusundaki tüm ulusal kanallar izlenebiliyor. Paket, HSBC kredi kartı kullanıcılarına aylık 39 YTL abonelik bedeli ile, diğer kredi kartlarına ise aylık 41,90 YTL’den sunuluyor. 16 aylık paketin çanak anten ve kurulum bedeli dahil fiyatı ise HSBC kart sahiplerine aylık 44 YTL, diğer kartlara 46,9 YTL.

Lig TV’li 2007 ve 2008 sezonu futbol keyfini çok uygun ödeme koşullarıyla yaşamak için Vestel-Digiturk işbirliği ile LigTV’li Digiturk Ailecek Paketi’ne abone olmak isteyen izleyicilerin Vestel satış noktalarından başvuruda bulunmaları yeterli.

Kampanya kapsamında hediye edilen uydu alıcısının özellikleri:

DVB ULTRA 5840 CI

- CI uydu alıcısı,
    - 5000 kanal,
    - Otomatik Yazılım Güncelleme (OAD),
    - Otomatik Kanal Tablosu Güncelleme (NIT Search),
    - Çok hızlı kanal geçişi,
    - Teletext

LİG TV’Lİ DIGITURK AİLECEK PAKET İÇERİĞİ

TV Kanalları
    - Lig TV
    - Turkmax
    - İz
    - JoJo
    - Showroom
    - S’nek
    - Elmax
    - Ulusal TV Kanalları

Radyo Kanalları
    - Power Turk
    - Power FM
    - Masal Radyo
    - Ulusal Radyo Kanalları

• arkadaslar benım de uydu alıcım var ve sadece lıg tv yı seyredemeyecegım dıye uydu alıcımı tan satacaktım kı dt bayıı nde bır kampanya gordum brosuru de var sadece lıg tv abonelıgı var yanı modul ve lıg tv kartı ama gırıs ucretı 130 ytl daha sonra aylık 39,9 ytl odeyerek lıg tv ve bır cok kanalı seyredebılıyorsunuz... bence cok guzel ama gırıs pahalı onu da vermeyeyım dersenız eskı bır lıg tv uyesı bulup onun kartını alıp kullanın....
  • Bilgilendirme amaçlı: normal ligtv üyeliği olanlar, sözleşmelerini 1 yıl uzatıp worldcard ile 12 aylık taksitli ödeme seçeneğindeki fiyatı 31,9 YTL.
  • arkadaşlar benim kartlı uydum var üç tanede çanağım var birini eutelsata çeviririm.yönünü de kendim çeviririm servise gerek yok yani illa türksattan izlememe gerek yok. peki bu durumda paket almadan sadece ve sadece ligtv istiyorum bu durumda ne yapabilirim?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: firstemperor

arkadaşlar benim kartlı uydum var üç tanede çanağım var birini eutelsata çeviririm.yönünü de kendim çeviririm servise gerek yok yani illa türksattan izlememe gerek yok. peki bu durumda paket almadan sadece ve sadece ligtv istiyorum bu durumda ne yapabilirim?? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

en uygun bu vestelin kampanya bnm durumda seninle aynı ben bu vestelin kampanyadan almayı dusunuyorum 39ytl ayda vereceğim receiverlardan birini satacagım bu kampanyanın tek kotu yanı 16 ay tahüt ve bos beles receiver satıolar insana ama bunun dısındaki kampanyalar da daha pahalı
  • Bu "yılın golü" kampanyasında uydu alıcısı veriyorlar ve lig tv+aile paketi aylık 42 YTL.Ama bu verdikleri uydu alıcısı dandik birşeymi acaba? mesela 16 ay sonra sözleşme bitiyor ondan sonra bu uydu alıcısıyla uydu kanalları izlenebilirmi?
  • anlaşıldı lig tv izletmiyecekler bana ben sadece lig maçlarını izliyecem receiverım var modülüm var karttım eksik tutup ben onlara 42 ytl verecem hadi ordan yaaa milletti sömürüyorlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: vethakan

anlaşıldı lig tv izletmiyecekler bana ben sadece lig maçlarını izliyecem receiverım var modülüm var karttım eksik tutup ben onlara 42 ytl verecem hadi ordan yaaa milletti sömürüyorlar

aynen ya bu sene abone olmayı düşünüyorduk,receiver+modülüm var sadece kart eksik,gidip her ay 42 ytl mi vereceğim,insanlar bu kadar sömürülemez ya ayıp valla

• LİG TV MODÜLLÜ ÜYELİK TÜRKSAT ÜZERİNDEN BAŞLADI AYLIK 39 YTL 1 SENE TAHÜD EDERSENİZ MODÜL+KART 40 YTL VERİYORSUNUZ

TAHÜDSÜZ 130 YTL MODÜL+KURULUM BEDELİ AYLIK 44.90 YTL
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.