Şimdi Ara

LİG TV PAKET BİLGİLENDİRMELERİ VE FİYATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
98.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün konuştum ekonomik pakete lig tv ekletmek istiyorum dedim 61 ytl dediler çok geldi kapattım... aradan bi kaç saat sonra bi mesaj geldi 26 ytl fark vererek yani 46 ytl ye eko spor paketi almak istermisiniz falan diye... hemen aradım dg dediler evet kampanya kapsamındasınız ve o şekilde abone oldum.. bu nasıl politikadır anlıyamıyorum bir saat önce 61 diyosun sonra msj çek 46 ya indir... ya tutarsa mantığı ve herkese farklı tarife uyguluyor digitürk...
  • diyoruz ya her arayışımızda farklı fiyat ve tarifiler veriyorlar.

Bak sen bide lig başlasın beklenen ilgi olmasın LigTv'ye o zaman arayan herkesi onlar tek tek ararlar
  • arkadaslar bnm uydu alicim wardi sadce we vestelin `futbol askina` kampanyasina uye oldum.aylik 41.90 odeyecegm.suan en mantikli secim bu gibi gorundu bana ama yinede beklemekte fayda olabilr.toplu alis olmazsa ligin 2. yada 3.haftasi fiyatlar bi hayli dusebilir
  • Düşecek zaten bu gidişle herkez sanmam 16 ay yada 12 ay anlaşma imzalayarak alacağını lig tv yi üstelik 41 yada 46 ytl ile
  • Halinize sukredin
    super paket 70 kusur lira..

quote:

Orjinalden alıntı: aytax

Düşecek zaten bu gidişle herkez sanmam 16 ay yada 12 ay anlaşma imzalayarak alacağını lig tv yi üstelik 41 yada 46 ytl ile
  • quote:

Orjinalden alıntı: felmali

Halinize sukredin
    super paket 70 kusur lira..

quote:

Orjinalden alıntı: aytax

Düşecek zaten bu gidişle herkez sanmam 16 ay yada 12 ay anlaşma imzalayarak alacağını lig tv yi üstelik 41 yada 46 ytl ile

Halimizin neyine şükredecez geçen sene sadece Lig Tv vardı bu sene yok saçmalık bu.
    İlla süper paket,eko paket bir pakete üye edecekler ondan bahsediyoruz
  • Aslinda internet baglantisi olanlar icin cok uygun bir paket var.http://www.digiturkwebtv.com/ adresinden aylik veya yillik olarak satin alabiliyosun diger uydu yayinlarindan cok daha uygun fiyatlarla izleyebilirsiniz.Satin almadan once internet hiziniza gore nasil bir yayin alabileceginizi gosteren test yayinlarida var. gecen sezon son uc ay internetten satin almistim gayet guzel bakmanizda fayda var bence

DIGITURK WEBTV üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun LİG TV’ye abone olarak izleyebilirsiniz. DIGITURK WEBTV size birbirinden avantajlı ve esnek 3 abonelik alternatifi sunmaktadır. Unutmayın LİG TV’ye abone olanlar 4 yeni kanal: Show TV, SKYTURK, POWERTURK ve İZ TV’yi DIGITURK WEB TV kalitesiyle, hiçbir ekstra ücret ödemeden izliyorlar! İşte abonelik alternatifleri:

Abonelik Alternatifi Fiyat Açıklama
    Lig TV - 30 Gunluk Uyelik - Otomatik Yenilemeli (Showtv, Skyturk, Powerturk ve IZTV Hediye) $ 19,95 Yenilemeli Aylık Üyelik’te, Aylık Üyelik’ten farklı olarak; 30 gün sonunda üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir. Üyelik için gerekli olan tutar her ay düzenli olarak kredi kartınızdan çekilir. Böylece her ay üyeliğinizi yenilemek zorunda kalmaz, üstelik indirimli fiyat avantajından yararlanırsınız.

Lig TV - Sezonluk Uyelik - 2007 - 2008 (Showtv, Skyturk, Powerturk ve IZTV Hediye) $ 159 Lig sezonu boyunca geçerli olacak üyelik sisteminde üyeliğiniz satın aldığınız tarihte başlar ve sezonun son bulduğu tarihe kadar devam eder. Örneğin 2007-2008 sezonu için sezonluk üyeliğiniz 31 Temmuz 2008’e kadar devam edecektir. Sezonluk üyelik tek ödemede en avantajlı fiyatı size sağlayan üyelik sistemidir

Lig TV - 30 Gunluk Uyelik - Tek Sefer (Showtv, Skyturk, Powerturk ve IZTV Hediye) $ 21,95 Aylık üyelik seçeneğinde, üye olduğunuz tarihten itibaren 30 gün boyunca LİG TV’yi canlı olarak izleyebilirsiniz. 30 günün sonunda üyeliğiniz siz yenilemedikçe yenilenmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jilet03 -- 11 Ağustos 2007; 14:49:04 >

• arkadaşlar d-smart aldım ama sorun var next marka ligtv kartını takıyorum 20 dakika sonra kanal kapanıyor bir daha açmıyor neyin nesi anlamadım makinaya reset atınca tekrar açılıyor anladığım kadarıyla ligtv şifreleri değiştirince maç içerisinde modul çözemiyor donanımsalmı yazılımsalmı anlamadım.
  • Basit insanlar
  • arkadaşlar lig tv satışları çok güzel gidiyor nerdeyse 9.90 ytl lik kampanya gibi hatta fiyatlarada bu hafta zam geldi düşecek diye bekleyenler varsa bu çok zor şu an lig tv için en uygun kampanya turksattan 41.90 ytl lik 16 ay tahüdlü reciver hediyeli kampanya
  • 41.90 YTL mi? Hadi fiyatı geçtim ama şu 16 ay taahhüt beni kıllandırıyor lig 10 ay ... 6 ayda millete boş ücret ödecekler Taahhüt 12 ay olmassa ben alamam boşu boşuna 6 ay neden 41.90 lira ödeyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.E.C -- 13 Ağustos 2007; 1:03:25 >
  • slmlar! ben dicitürkçü amcalara gidicem! kot pantolon alıomuşş gibi pazarlık etçem! sizin yazdıklarınızdan çıkardıım ilk sonuç bu! bi ikincisi teknik anlamda donanımli insanlar ise eger bize laf anlatan dicitürkçü amcalar deişik seçeneklerde sunabilirler! dimi? sunamazlar mı? tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sick-T -- 13 Ağustos 2007; 2:05:23 >
  • LİG 10 AY DİYORSUN 6 AY BOŞA GİDECEK NİYE GİTSİN 6 AY BOŞA TURKİYE KUPASI VAR VE ÖNÜMÜZDEKİ SEZON VAR
  • Modüllü lig tv üyeliğimi cuma günü 31.80 x 12 ay taksitle worldcardla uzattım.Bence gayet uygun geldi.
  • arkadaşlar bendede vestel uydu alıcısı var şu dt nin yaptığı kampanyadan ancak aldığımda kampanyadan haberim yoktu bende onun için elazığda bi araştırma yaptım bazı dt bayileri türksat üaerinden lig tv yayını modüllü olarak 100 ytl modül parası aylık 42 ye yarpıyorlar ancak şu baştaki 100 ytl pahalı gedi bana şimdi uyduyu aldığım yerden cihazı değiştirip lig tv kartlı olanı alcam ama modüllü satış devam ediyor
  • ya arkadaslar vallahı kafayı yıyecem... ben smdı 2 senedır lıg tv uyesıyım(sadece lıgtv) yaz aylarında kapatıyorum gecen sefer aradıgımda 12 ay taahhudlu fıyata 35.90 tahaddut yaptırmadan lıg tv ye 44.90 veya 45.90 dedı burda ıse 12 ay 39.90 denıor hangısı dogru?
    d-smart cıktı mertlık bozuldu

• quote:

Orjinalden alıntı: next-urla

LİG 10 AY DİYORSUN 6 AY BOŞA GİDECEK NİYE GİTSİN 6 AY BOŞA TURKİYE KUPASI VAR VE ÖNÜMÜZDEKİ SEZON VAR

Türkiye kupası zaten sezon içinde yapılıyo arkadaşım...3 ayda tatil falan yani 3 ay boşuna ödeme yapcam demektir bu
  • Bugün Lig Tv üyeliğimi 35,90'dan 12 ay uzattım
  • Arkadaslar worldcardınız varsa 31,80 x 12 ay yapıyolar lütfen kazık yemeyelim...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.