Şimdi Ara

Lifebox otomatik yükleme yapmıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
6.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu lifeboxtaki yukleme olayını anlamadım bir turlu. iphone 7 plus kullanıyorum ve otomatik yedekleme wifiye baglı oldugunda acık sekilde tutuyorum. Fakat eve geldiğimde wifiye baglı oldugumda program kendi otomatik yedekleme yapmıyor sanki. ben programı acarsam yedekleme işlemine geciyor ama programdan cıktıgımda sanki bu işlemlere ara veriyor. son işlemler kısmına bakıyorum telefon koca gece sabaha kadar 1 resim bile yuklememiş. bu nasıl bir yedekleme mantıgı ki? Sizlerde durum nasıl? bende mi bir sorun var yada bilmediğim bir ayar mı eksik?

• Apple izin vermiyor. Lifebox in oto yedekleme yapabilmesi icin konum iznini her zaman yapmaniz lazim. Ancak o zaman uygulama arka planda calisip yedekleme yapabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teqali

Apple izin vermiyor. Lifebox in oto yedekleme yapabilmesi icin konum iznini her zaman yapmaniz lazim. Ancak o zaman uygulama arka planda calisip yedekleme yapabiliyor.

Konum izni zaten bende her zaman olarak isaretli be buna rahmen bu bahsettigim durum mevcut

• Uygulama cok saglikli çalışmıyor. Silip bastan kurup bi deneyin isterseniz.

Sarji cok yedigi icin ben konum izni vermedim zaten. Lte de acip yedeklemesini bekliyorum. Zaten saniyeler icinde yedekliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.