Şimdi Ara

LIFE IS STRANGE: BEFORE THE STORM (PLAYSTATION ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
3.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyuna bugün başladım, eğer sistem diliniz Türkçe ise hatalarla karşılabiliyorsunuz. Grafitiler gözükmüyor ve trophyler açılmıyor. Sistem dilini İngilizce yapıp oynamak şart, update ile en kısa sürede çözmeleri gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 11 Eylül 2017; 21:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe yama oynanış videosu;
  • Life is Strange: Before the Storm | Ep 2 Trailer | PS4

• https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0082-CUSA08487_00-BTS0000000DELONE

Life is Strange: Before the Storm Delüks Sürüm aldım ancak oyunun 2.bölümünü oynayamıyorum. Satın al çıkıyor. Nedenini bilen var mı?
    Oyunun tüm hakları bende kardeşlikle falan almadım.
  • unowen kullanıcısına yanıt
    Çözümünü de ben yazayım bari.
    Ps4 üzerinden 2. bölüme ulaşılamıyor ileride güncelleme ile bu sorunu çözerler sanırım.
    Bilgisayar üzerinden Psn'e giriş yapınca 2.bölüm ücretsiz görünüyor. Buradan download edebilirsiniz.
  • Before the Storm Episode 3 Teaser

• Life is Strange: Before the Storm | Episode 3 Trailer | PS4

• Life is Strange: Before the Storm | Complete Season Trailer | PS4

• Life is Strange: Before the Storm | Farewell | Çıkış Fragmanı | PS4

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu Dünya'ya geldiğim güne bazen lanet ettiğim gibi bu gibi yapımları gördükçe gelmeseydim bunları da göremeyecektim diye düşündürüyor.Life is Strange bambaşka bir şey ya.Mesela Before the Storm hikaye olarak belki fazla bir şey sunmuyor fazla oynanabilir değil ama en mükemmel oyunlardan biri oldu yine benim için.Bir insanı en iyi moda sokabilen oyun olabilir ya.Oyunun sonundaki seçimde normal LiS'de düşündüğümden daha çok düşündüm.Orada sevdiğimiz insanın hayatı ile kocaman bir kasabanın hayatını karşılaştırırken burada yalan ve doğru arasında büyük bir takıntıda kaldım. Öyle bir verdiler ki bana o duyguyu sanki kendim Rachel'a bir şeyler söylüyormuş gibi hissettim. '' Doğru'' olanı yaptım. Peki ya oyunun sonunda Wolf Alice çalması... Ve en sonunda o 17 cevapsız çağrıyı görmek... Life is Strange asla bitmesini istemediğim sonsuz bir macera. Çok güzel bir oyuna daha elveda.

• Arkadaşlar merhaba , Elimde oyunlar var fırsat kalırsa indirimde Before Tbe Storm Dlcsini gördüm,,,, Life is strange serisini oynadım sevmiştim ,,,,Oyun hakkında da çok yazılmamış ama sormak istediğim oyunun bir deluxe sürümünde Max ile oynanacak bir bölüm olduğu gözüküyor ,, oynamaya değer mi ona göre o paketi alayım , hiçbir yere de bakmadım spoiler yerim diye :) iyi günler

• Return Zuha kullanıcısına yanıt
    Farewell bölümü 2 saat sürüyor. Onu da oynamak lazım. Benim de aklıma düşürdün. Normal sürüm alacaktım, deluxe alacağım.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    O zaman deluxe sürüm alayım ben de 2 saatse Cevap için teşekkürler

• Pri bende olacak sekilde almak isteyen varsa beraber alabiliriz deluxe 22 tl psnde

• Oyunu Farewell bölümü dahil bilgisayarda oynamıştım. Hikayesini ilk oyundan bile daha çok sevmiştim.

Şu anki PSN fiyatı da gayet uygun seviyelerde, almak isteyen varsa mutlaka değerlendirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Arkadaşlar merhaba , Elimde oyunlar var fırsat kalırsa indirimde Before Tbe Storm Dlcsini gördüm,,,, Life is strange serisini oynadım sevmiştim ,,,,Oyun hakkında da çok yazılmamış ama sormak istediğim oyunun bir deluxe sürümünde Max ile oynanacak bir bölüm olduğu gözüküyor ,, oynamaya değer mi ona göre o paketi alayım , hiçbir yere de bakmadım spoiler yerim diye :) iyi günler
    Oyunu gecen hafta aldim ve bitirdim ...Gercekten çok güzeldi , oyunu geç oynamış biri olsam da....Life is Strange 2 yi bütün bölümleri çıkınca ve makul fiyata düşünce kesinlikle alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Return Zuha

Oyunu gecen hafta aldim ve bitirdim ...Gercekten çok güzeldi , oyunu geç oynamış biri olsam da....Life is Strange 2 yi bütün bölümleri çıkınca ve makul fiyata düşünce kesinlikle alacağım

Alıntıları Göster
    Bende geçenlerde bitirdim oyunu ama ilk oyunun yanından geçmez ama yinede önceki oyunun öncesinde yasananları anlatması güzeldi.Aynı şekilde bende life is strange 2 nin bütün bölümlerinin çıkmasını bekliyorum toplu ucuza almak için.

• Herkes 2. Sezon için aynı şeyi düşünüyor. Bölümler çıksın ucuza alalım diye. Beni. Derdim de aynı ama bir farkla. Bana kutulu versiyon lazım koleksiyon için. Ülkeye getiren olmadı galiba 2. Sezonu kutulu. Gören duyan olursa bir pm uzağınızdayım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.