Şimdi Ara

LIFE IN COLOR / ISTANBUL / W&W - UMMET OZCAN - HEADHUNTERZ..../ 1 AĞUSTOS 2015 (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
4.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Neden ALY & FİLA yok?
  • vahimix V kullanıcısına yanıt
    Pm atıldı aldığım fiyattan satıyorum.
  • Gencler 30 yaşında cift icin nasil bu konser? Hatun tutturdu gidelim diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doory -- 21 Temmuz 2015; 10:06:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hardstyle efsanesini yakından görmek için ordayım ne kadar house yapsada böyle bayrak açan görürseniz o ben olcam.
     LIFE IN COLOR / ISTANBUL / W&W - UMMET OZCAN - HEADHUNTERZ..../ 1 AĞUSTOS 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 21 Temmuz 2015; 14:04:36 >

• Ben kasımda da gittim mayısta da gittim her türlü çok sıcaktı capri tarzı giymeni tavsiye ederim üstüne de beyaz bi tshirt şapka ve gözlük tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Neden SEAN TYAS yok?

Neden ALY & FİLA yok?

Hocam laf olsun diye yazdığınız çok belli olmuş. başka isimler yazsaydınız bari bu kadar sırıtmazdı.

Sadece hoplayıp zıplamak ve boyanmak üzere olan bir etklinliğe neden Trance müzik icracıları gelsin ki?
  • Hardstyler H kullanıcısına yanıt
    Benim de biraz hevesim kaçıyor şu House konusu aklıma geldikçe. Umarım Hardstyle çalarlar da hem biz Hardstyle delileri müziğe doyarız hem de genç arkadaşlar yorulur kenara çekilir meydan bize kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Neden SEAN TYAS yok?

Neden ALY & FİLA yok?

Hocam laf olsun diye yazdığınız çok belli olmuş. başka isimler yazsaydınız bari bu kadar sırıtmazdı.

Sadece hoplayıp zıplamak ve boyanmak üzere olan bir etklinliğe neden Trance müzik icracıları gelsin ki?

Afişte W@W ve Ümmet Özcan gibi isimleri görünce ben de onları yazdım.
    Bu yazdıklarım Trance müzik icra etmiyor mu?
    Sen de bana bunları yazacağın yerde, senden şunları yazmanı beklerdim:
    Başlığı açmışsın. Güzel. Bir etkinliği duyuracaksın. Güzel... Ama ...
    içeriğine tanıtıcı bilgiler yaz. Nedir, ne değildir, bilelim ...
    Life in Color sadece hoplayıp zıplama ve boyanma üzerine kurulmuş bir etkinlik midir?
    Diğer trance müzik etkinliklerinden farkı nedir? Hangi müzik türleri çalınır?
    Hangi DJ'ler katılır? Partiye katılan kişilerin profilleri ve yaş grubu nedir? v.s...

• electronica kullanıcısına yanıt
    Daha iyisini siz açın biz yerimizi alalım.
  • bilet satan fiyatıyla pm atabilir mi dh e özel indirim yaparsa efsane olur orda da güzel ortamlar çıkarabiliriz birlikte geçen senede gittim
  • Arkadaşlar benim arkadaşların çoğu sattı orada tayfasında bir kişi fazla yeri olan var mı ben de takılayım birlikte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim de biraz hevesim kaçıyor şu House konusu aklıma geldikçe. Umarım Hardstyle çalarlar da hem biz Hardstyle delileri müziğe doyarız hem de genç arkadaşlar yorulur kenara çekilir meydan bize kalır.

Headhunterz bari hiç hardstyle yapmasaydın böyle yapıcaksan öf ya varya çok asabım bozuluyo keşke zaman makinesi olsada 2010'da festivallerde olsam

Bide şunu gösterim..

LIFE IN COLOR / ISTANBUL / W&W - UMMET OZCAN - HEADHUNTERZ..../ 1 AĞUSTOS 2015

• Elimde satılık 1 bilet var isteyen yazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: desert101

Arkadaşlar bu konsere göre sizce en iyi kombin nasıl olur capri vs. ne giymeliyim sizce

Aynı şeyi bende düşünüyorum boyaların durumu nedir ? Gidipde hevesle 15 gün önce aldığım ayakkabılarımı giysem çıkarmı sonra ? :D

Yani ne giysek .. :/
  • Uçak biletlerinin pahalılığından dolayı gidemiyorum ne yazık ki.. :/ gideceklere iyi eğlenceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 26 Temmuz 2015; 1:54:06 >
  • GQ Diamond H2O kullanıcısına yanıt
    Ben fazla özenmeyeceğim giyinmeye çünkü boyaların çıkmadığına bir çok kez tanıklık ettik. Konuda da fotoğraflar var zaten görebilirsiniz.
  • quote:

Ben fazla özenmeyeceğim giyinmeye çünkü boyaların çıkmadığına bir çok kez tanıklık ettik. Konuda da fotoğraflar var zaten görebilirsiniz.

Boya resimleri ile ilgili konu site vs varsa link atarsanız sevinirim.Zira benim için önemli bir konu :)
  • GQ Diamond H2O kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada paylaşan olmuş onlardan bahsettim.
  • Hala alamadım bilet

• Yerimizi alalım az kalmışken
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.