Şimdi Ara

LG XBOOM Go Pk3 Bluetooth Hoparlör Yandı Bitti Kül Oluyor (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
8
Favori
47.928
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Önüne gelen sorun bildiriyor.

Kaç kişi aldıda bu kadar sorun bildiriliyor !

200 kişi bile almış olsa, şu ana kadar 3-4 sorunlu cihaz. Yeni sıfır ürün için çok fazla.

Olsa olsa refurbished kutulanmış ürünler bu kadar hatalı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kac gundur size "ben de aldim ama bu fiyata elbette sorunlu olur" , ikinci kalitedir, bozuktur, tamir gormustur, teshirdir, elde kalmistir

Hepsi olmasa da replikadir filandir dedim .. bu sennheiser icin de gecerliydi (kulaklik 500 den 300 e inen)

Bu urunler bu fiyatlara olmaz, stok eritmek icin elde hile hurda ne varsa yollarlar . Peki ben neden aldim ? Cunku muhtemelen bir sey olmaz.. burada acmayi beceremeyen arkadaslarin da urunleri muhtemelen duzgundur , sarj vs etmemislerdir

Cunku bu cihazlar ikinci el yahut replika dahi olsalar iyi kotu ses verirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Bir kac gundur size "ben de aldim ama bu fiyata elbette sorunlu olur" , ikinci kalitedir, bozuktur, tamir gormustur, teshirdir, elde kalmistir

Hepsi olmasa da replikadir filandir dedim .. bu sennheiser icin de gecerliydi (kulaklik 500 den 300 e inen)

Bu urunler bu fiyatlara olmaz, stok eritmek icin elde hile hurda ne varsa yollarlar . Peki ben neden aldim ? Cunku muhtemelen bir sey olmaz.. burada acmayi beceremeyen arkadaslarin da urunleri muhtemelen duzgundur , sarj vs etmemislerdir

Neden bu fiyata olmazmış ki ?

Temmuz 2019 amazon.de bu ürünü 29eur dan satmış

orada katma değer vergisi %19

• quote:

Bir kac gundur size "ben de aldim ama bu fiyata elbette sorunlu olur" , ikinci kalitedir, bozuktur, tamir gormustur, teshirdir, elde kalmistir

Arkadaşım keşke açmayı becerememiş olsam ama o kadar da mal değiliz çok şükür. Zaten lg musicflow p5 kullanıyorum. Bu da aynı b.kun laciverti. Şarja takıyorum yeşil yanıyor. Şarj full. Resete basıyorum tık yok. On/off tuşuna zaten ne kadar bastım hatırlamıyorum bile. Velhasıl cihaz arızalı. Yenilenmiş ya da çakma gibi durmuyor ama açılmıyor işte. Çok biliyorsun madem taktik ver açalım nasıl açılıyor?

• Burada karsilikli atisma ya da provoke etme gayreti icinde degilim ama bir elektronik cihaza yeni olup da eve gelir gelmez heyecanla dalip daha acmayi basaramayan biriyle neyin taktigini konusmayi yapmaliyim

Benim siparis de yarin gelecek, actigimda video ceker atarim daha inandirici olur .. bakariz o zaman aciliyor mu ses cikiyor mu

Aynisi olursa sen hakliymissin der ozrumu de dilerim

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Öyle bir dünya Yok satıcılar bu dediğinizi göze alamazlar bizlerde jir dünya alışveriş yapıyoruz ölücü değilsek de vakit buldukça fırsatlari takip edip bu şekilde çok uyguna ürünler aldığım oldu fakat sizin bahsettiğiniz gibi bir mevzu yok ortada kusura bakmayıniz

• Beyler geçmiş olsun bozuk malları geçirmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Öyle bir dünya Yok satıcılar bu dediğinizi göze alamazlar bizlerde jir dünya alışveriş yapıyoruz ölücü değilsek de vakit buldukça fırsatlari takip edip bu şekilde çok uyguna ürünler aldığım oldu fakat sizin bahsettiğiniz gibi bir mevzu yok ortada kusura bakmayıniz
    Bir cok sey soyledim, hangisi icin ya da hangileri icin yok dedin ?

Daha gecen parfum konularinda sahte diyenler, teshir urun gonderiliyor diyenler (elektronik icin de) , elde kalmislar, tamir gormusler

Hepsi mumkun ve bu benim iddiam degil, forumda arayin bulursunuz

Bu arada herhalde 250 lira verip bu cihazi alanin da bazi sorunlarw gogus germesi gerekir , firmadan degisim isterseniz "yari fiyatina aldiniz isterseniz cizigi vurugu da dert etmeyin" derlerse kizmayin

Sahsen ben boyle bir durumda haklisiniz der durumu kabullenirim

Cok sorunsuz isteyen ayni urunu 600 liraya magazadan alir, sorun cikarsa da kafalarina atar

• asus zenfone max pro var , lg ve philips olmak üzere iki bluetooth sistemde sesi denedim , ikisinede bağlanmadı . telefonu güncelledim lg ye artık bağlanıyor fakat philips e halen bağlanmıyor . aylardır durum böyle benimki dışında bütün telefonlar bu dediğim cihazlara bağlanıyor .

belkide sizin bağladığınız cihazlarda problem vardır , benimki gibi
  • Ürün elıme ulastı daha once cok bluetooth hoparlor kullandım her marka model fıyatına gore cok ıyı dıyebılırım basslı sarkılarda pek ıyı degıl ama rock slow tıpı sarkılarda hosuma gıttı.

• quote:

Burada karsilikli atisma ya da provoke etme gayreti icinde degilim ama bir elektronik cihaza yeni olup da eve gelir gelmez heyecanla dalip daha acmayi basaramayan biriyle neyin taktigini konusmayi yapmaliyim

Benim siparis de yarin gelecek, actigimda video ceker atarim daha inandirici olur .. bakariz o zaman aciliyor mu ses cikiyor mu

Aynisi olursa sen hakliymissin der ozrumu de dilerim
    Arkadaşım bana bozuk geldi diye sana gelecek olan sağlam olursa ben mi açmayı becerememiş oluyorum bu ne saçma bir mantık? Yüz kişi aldıysa arada 3-5 adet arızalı hatalı olanlar var forumda görünen o. Madem öyle yarın ürünün gelsin video çek nasıl açtığını, ben de bu akşam eve gidince videomu çeker koyarım youtube, buraya da linki atarım. Hangi yolları izliyoruz çok merak ediyorum bir tane on-off tuşu olan cihazda şarj full iken nasıl açmayı beceremiyorum acaba ben de çok merak ediyorum doğrusu

• Bu kampanyayı haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim.Cihaz tek kelime ile mükemmel !

LG XBOOM Go Pk3 Bluetooth Hoparlör Yandı Bitti Kül Oluyor

• Tamam arkadasim tartismayalim, daha yeni adam koymus dinliyor, ona buna duzgun sana bozuk gonderecekler oldu

Lg seni dusmani olarak goruyor herhalde

• Arkadaşlar benim ürünüm geldi test ediyorum sizde de bu sorunlar var mı ?

* Hoparlör şarja takılıyken Power On yapılamıyor. Önce şarjdan çıkartıp açık tekrar şarja takmam gerekiyor.
    * Cep telefonumdan müzik dinlerken açma kapama tuşuna bastığımda hoparlörü kapatamıyorum. Önce Cep telefonumdan Bluetooh bağlantısını kesmem gerekiyor.
    Sorunu çözdüm, hızlıca iki kere açma kapama tuşuna basmak gerekiyormuş

* Iphone iOs LG Xboom uygulaması ile connect edip, cihazın yeni firmware'i var mı yok mu kontrol edemiyorum, daha eski model olan LG Music Play P7 ile yapabiliyordum.

Siz de dener misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :SworD: -- 7 Şubat 2020; 18:15:21 >
  • Yine düşmüş fiyat

• Cihaz 10 numara evde yarıya bile getiremedim dinlerken extra bass a alınca vocal biraz daha azalıyor iptal edince bence gayet yeterli eğer çok bass vursun derdiniz yoksa extra bassı kapatabilirsiniz 204 liraya almışım daha ne olsun millet ne bekliyor bilmiyorum illa ki daha iyisi de vardırda bizde Club bar işi yapmıyoruz bu fiyata böyle bence yeterli

LG XBOOM Go Pk3 Bluetooth Hoparlör Yandı Bitti Kül Oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 7 Şubat 2020; 18:22:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    200 liraya nasil aldiniz

• Laptopa bağlayıp benim gibi mavi ekran sorunu olan varmı? Tam cihaz sesi çalmaya başlar başlamaz mavi ekran çıkıp reset atıyor laptop
  • bende de soundcore2 var. lgyi satin almadim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.