Şimdi Ara

Lg w2261-vp pf nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar yaz geldi pc topluyoruz bende sistemi tekrar kuruyorum uzuuun yıllar ardından neredeyse hiç yıpranmamıs uzun yıllar kutuda yatmış lg w2261vp pf monitörüm var şuan ki monitörlerin akıbetini bilmiyorum ama tahminen alacak olsam 400 500 tl yi aşamam

Monitörüm nasıldır 400 civarı monitörden kalite olarak farkı çok olur mu?

• O fiyat aralığında alacağın monitörde o monitördeki özellikleri bulamazsın efsane monitörlerden birisi.
    şakır şakır kullanıyorum kaç yıl oldu bilmiyorum yerine koyacağım monitörler 1000 tl den başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

O fiyat aralığında alacağın monitörde o monitördeki özellikleri bulamazsın efsane monitörlerden birisi.
    şakır şakır kullanıyorum kaç yıl oldu bilmiyorum yerine koyacağım monitörler 1000 tl den başlıyor.

Bu monitör, monitör tarihinin efsanelerindendi. Şimdi müzede... Sunduğu özellikler ve fiyat performans bakımından devrinin en iyi monitörlerindendi. Bugün gaming adı altında satılan monitörlere bakınca, teknolojinin bu alanda aslında çok da ilerlemediğini görüyorum.
  • Aradan 3 yıl geçmiş halen yerine koyacak G-sync monitörler haricinde monitör halen yok
    onların fiyatıda malum uçuk o yüzden yazın 4K tv ye bağlamayı düşünüyorum.
    Yada bozulana kadar böyle mutlu mesut yaşar gideriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gonuldagi

Aradan 3 yıl geçmiş halen yerine koyacak G-sync monitörler haricinde monitör halen yok
    onların fiyatıda malum uçuk o yüzden yazın 4K tv ye bağlamayı düşünüyorum.
    Yada bozulana kadar böyle mutlu mesut yaşar gideriz.

Evet, eskisi gibi f/p ürünü monitör pek yapmıyorlar. Çok araştırdım, ettim, kararsızlıklar yaşadım. IPS monitörleri herkes övüyor ama çok sorun çıkarıyorlar diyenleri de var. Ben de gerçekten beklediğim özelliklerde IPS çıkıp, alınabilir seviyelere gelene kadar Asus mg278q satın aldım. Umarım eski monitörüm gibi üzmez beni...

• yıllarca kullanıp 27" olsun diye değiştirdim ama bu monitör kullandığım en iyi monitördür halen.
  • Hala kullanıyorum bu efsaneyi. Taş gibi monitör yapmıişlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.