Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu sert şeffaf kılıflardan Türkiye'de yok. Ringke'nin sitesinde var ama onda da stok yok ve fiyatı 53tl.
    https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-fusion-lg-v30-kilif-clear-tpu-bumper-extra-darbe-emici

2 tanesini 8 liraya aldım. Bu satıcıda V30 için doğru düzgün başka bir şey olmadığı için yedekli aldım. Gerçi ince bir kılıf daha satıyor ama o tarz kılıf kullanmıyorum. Bir sürü kargo gelmesin diye aynı satıcıdan kullanmak istedim kuponu.
    http://www.aliexpress.com/item/Transparent-Hybrid-Bumper-Hard-PC-Acrylic-Back-Case-Soft-TPU-Frame-Cover-for-LG-G5-G6/32851760421.html

@Baveran nasıl olduğunu bilmiyorum. Saat 23'e kadar sürecek diyordu ama bu saatlik kuponlar bitmiş olabilir belki.

@smalhero Ben GG'den koycebine satıcısından aldım. Problem çıkmadı. Faturada imei yazıyor, Brightstar garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 10 Kasım 2018; 22:47:40 >

• Arkadaslar bu linkten telefonu siparis edeceğimhttps://m.trendyol.com/lg/lg-v30-plus-128-gb-cep-telefonu-p-2782634 trendyol güvenilir midir ve koycebine ithalatçısı? Yorum falan da yok linkte. Amazonun getireceği yok bari 80 lira fazla verip buradan alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    Amazomı bekle hocam gelecek yine bence

Trendyoldan bende almayı düşünmüştüm ama ne sıfır ürün diyor ne garantisinden bahsediyor muallakta kalmıştım

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/lg-v30-plus-128-gb-lg-turkiye-garantili-p-HBV00000A8IAK hocam bir de bu var satıcı hepsiburada görünüyor garantisi falan hepsi yerli yerinde görünüyor

• smalhero kullanıcısına yanıt
    Acelen yoksa amazonu bekle derim hocam ama hb satıcısı bana daha güven veriyor nedense çünkü adam herseyi yazmış sıfır tr garantili diye ama dediğim gibi bence bekleyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    Amazonda da 100 lira az verecez diye imeisiz fatura almak riskli geliyor bana. Herhangi bir çalınma durumunda telefonun bana ait olduğunu nasıl kanıtlayacağım.

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Evet hıcam attığını linlteki 75 ohm olanı aldım ama seste hiçbir fark olmadı. Acaba gelen parçamı bozuk içinde entegre filanmı varda çalışmıyor anlamadım. Defalarca çıkardım taktım ama seste herhangi bi yükselme filan farketmedim.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    smalhero kullanıcısına yanıt
    Yani artma ve azalma olmadı mı? Hiçbir değişiklik yok? Mantıken araya 75ohm koyunca sesi azalması lazım zaten ama yüksek ses modu devreye gireceği için de artış olacak. Artış azalmadan çok daha fazla oluyormuş söylenilene göre.

3.5mm kablo var mı diye sormamın sebebi şu. Önce kabloya adaptörü takıp sonra telefona taktığınız zaman yüksek empedans moduna geçmesi lazım. Ardından kablodan adaptörü çıkarınca hala yüksek empedans modunda kalacak. Sonra kulaklığı takıp bu modda kullanmaya devam edebilirsiniz. Adaptör bozuk değilse yani. Bozuk olacağını da sanmam, elektronik bir şey değil zaten. O yüzden kablo bulabilirseniz adaptör bozuk mu değil mi anlaşılır ve değilse yüksek empedansa geçebilirsiniz.

@smalhero Ben GG'den koycebine satıcısından aldım. Problem çıkmadı. Faturada imei yazıyor, Brightstar garantili.
  • Bugün artık kararımı verip v 30 alacağım . aliexpresten hiç alışveriş yapmadım nasıl yapılır sanal kartla alınabilir mi. kulaklık almak istiyorum ve kılıf ve cam koruyucu.yardımcı olurmusunuz
  • alifatihayik A kullanıcısına yanıt
    11 indirimde. aldığınız kodda 150tl indirim enfazla bence amazon yada Hepsiburada satın alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warnux52 -- 10 Kasım 2018; 23:7:55 >
  • Ben de alıp almama arasında gidip geliyorum. Aslında değiştirmeye niyetim yok ama 3 senelik G3 ün çalışmaya devam etmesi için anakartı söküp ayda bir iki kez fırınlamak gerekiyor Çek ve bonusla 2350 lira civarına gelecek.
    Yok hocam siz bu işinizi görür dediğiniziçin bende hiç ara kablo alma ihtiyacı duymadım direk linkinni verdiğiniz ürünü aldım ama hiçbir fark yok arada. Bilseydim böyle olacak boşuna 8 doları vermez 10 liraya n11 deki jackı alırdım. Neyse bi arada bi ara kablo alır öyle denerim artık.
    Hocam, bu kuponu nasıl kullanacağız. Bu butona her tıkladığımda kuponlarıma 2$ ekliyor, anlamadım. Discount kısmında kod istiyor, bunun kodu nerede. Cahilliğime verin hocam

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Yüksek empedans modunu istiyorsanız bu adaptör mecbur kullanılacak zaten. Sadece kabloyla olmuyor. Ben geçen gün aynı adaptörden kendim yaptım, daha doğrusu yaptırdım elektrikçi arkadaşa ve aşağıdaki programda yüksek empedans moduna geçtiğini söylüyor. Seste de müthiş yükselme var. O yüzden kablo gereğini belirtmedim. Yurtdışı forumlarda gördüğüm üzere adaptör sesi neredeyse hiç düşürmüyor. O yüzden sizdeki adaptörde bir sorun olabilir. Kabloyla deneyin dememin sebebi bu. Bir sorun varsa para iadesi alırsınız en azından.

N11'deki 10 liralığı alınca AUX moduna geçecek ve seste bir miktar artış olacak. Adaptörle ise çok daha fazla artış oluyor. Kablo adaptörün yerini tutmuyor yani.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptrio.hi_fi_status

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 10 Kasım 2018; 23:43:48 >

Hocam, bu kuponu nasıl kullanacağız. Bu butona her tıkladığımda kuponlarıma 2$ ekliyor, anlamadım. Discount kısmında kod istiyor, bunun kodu nerede. Cahilliğime verin hocam

• Abdülhak Hamit Tarhan kullanıcısına yanıt
    Şurada göstermesi lazım:

https://coupon.aliexpress.com/buyer/coupon/listView.htm

benim böyle mesela:

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Sağolun hocam. Tekrar deneyeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Şurada göstermesi lazım:

https://coupon.aliexpress.com/buyer/coupon/listView.htm

benim böyle mesela:

hocam ekran koruyucu rubber kılıf ve kızılötesi aparatı link ekyebilirmisiniz

• Arkadaşlar N11 den ürünü 2425 TL ye gelmiş oldu gri renk aldım. En parada 6 taksit yaparsa aylık 400 the gelmiş olacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

Arkadaşlar N11 den ürünü 2425 TL ye gelmiş oldu gri renk aldım. En parada 6 taksit yaparsa aylık 400 the gelmiş olacak
    hayırlı olsun gsm-dünyası ndan mı aldınız acaba ben de oradan aldım aynısını şimdi. inşallah güvenilirdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 11 Kasım 2018; 1:27:47 >
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.