Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
11.515
Cevap
113
Favori
767.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 828
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 63
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 46
  • Favoriye Eklediklerim 113
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VYC Majoris (356 mesaj) vertas (299 mesaj) kimbehicayy (271 mesaj) kartalado (212 mesaj) Gagavuzz (196 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4075 mesaj) Mobil (5988 mesaj) Tablet (200 mesaj) Mini (411 mesaj) Uygulama (1085 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
Giriş
    2978 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Makify

Şarj soketine sıvı teması oldu mu ? Ya da telefon cebinizde terleme vesaire yapıyorsa cepte düzgün kurumayacağından bir süre sonra yapmış olabilir. Genellikle sıvı temasından sonra düzgün kurumamasından kaynaklı olabiliyor. Mesela aynı durumu bir arkadaşım yaşadı. Onda sorun adaptördeymiş. Nasıl derseniz şöyle, adaptörün prize taktığımız ucu var ya 2 tane, biraz hor kullanımdan biri yamulmuş. Düzeltince hızlı şarj etmeye başladı tekrar. Adaptör, kablo veya temizlikle alakalı birşey yok diyorsanız servise vermeniz lazım sizin yapabileceğiniz birşey kalmaz çünkü.
    şarj aletinin ayaklarıyla hızlı şarj etmemesinin uzaktan yakından ilgisi yok orjinal şarj aletlerinin bir ayağı her zaman yamuktur pirize daha iyi oturur ya şarj eder ya hiç etmez ayaklarla alakalı olsa

telefona takılan uç oksitlenir yada kablo ucuna pislik dolar bundan hızlı etmez kablonu değiştir dene şarj aletinde bozulmuş olabilir apple gibi sağlıklı bir soket değil bu typ c girişler bozulmaya cok müsait içide temizlenemez kablonun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1849 Mesaj

Rica ederim dediğim gibi temizlik olarak bir sıkıntı yoksa sizin yapabileceğiniz birşey kalmıyor. Garantisi varkende açıp kurcalamak olmaz burda bir arkadaş sıvı teması etiketi var demişti sim kart yuvasında. Onu bir kontrol edip hatta resmini çekebilirseniz daha iyi, o arkadaşta çekmişti çok akıllıca bir hareketle. Ondan sonra servise bırakırsınız.
    |
    |
    ertugrulerener kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    98 Mesaj
    Cihazın orjinal şarj kablosunun soketi şeffaf kılıf nedeniyle yuvaya tam oturmuyordu.Bu nedenle de hızlı şarj yapmıyordu.En sonunda şu kabloyu aldım, hem kaliteli, hem sokete tam oturuyor, hem de oldukça hızlı şarj yapıyor.Tavsiye ederim.... https://www.hepsiburada.com/hytech-hy-x450-3a-type-c-1-2-mt-silver-data-sarj-kablosu-p-HBV00000USDT9?magaza=Teknopcsarf
  • Yarbay
    6531 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: odeon3

Cihazın orjinal şarj kablosunun soketi şeffaf kılıf nedeniyle yuvaya tam oturmuyordu.Bu nedenle de hızlı şarj yapmıyordu.En sonunda şu kabloyu aldım, hem kaliteli, hem sokete tam oturuyor, hem de oldukça hızlı şarj yapıyor.Tavsiye ederim.... https://www.hepsiburada.com/hytech-hy-x450-3a-type-c-1-2-mt-silver-data-sarj-kablosu-p-HBV00000USDT9?magaza=Teknopcsarf
    Ugreen alsaydın daha iyiydi. Bu kabloyu hiç duymadım.

• Yüzbaşı
    622 Mesaj
    Arkadaslar men algilandi hizli sarj olmuyor sorunlari ve asiri isinmasi bunlar anakart sorunundan benimde basima geldi en sonunda Cihaz kendini kitliyecek ses kisma ve power tusuyla acabileceksiniz telefonu surekli ayni seyler olucak en kisa surede servise verin bende ayni seyleri yasadim maalesef lg nin standart her cihazinda olan sorun garanti varken sengullere yollayin lg direk sengullere yonlendiriyor

• Er
    12 Mesaj
    sizin de başınıza gelebilir diye yazıyorum.. 1 ay kadar önce 128gb hafızanın tamamını doldurmuşum sanırım 2-3 gb kalmıştı.. üst üste oyunlar açtım pes19 callofduty sanırım ve birkaç defa oyunlar açıkken ekranı kapattım açtım.. daha sonra ekran geç açılmaya başladı..ardından hiç açılmadı kapatıp açtım geldi ekran kapatınca yine açılmadı derken artık ekran gelmedi ..tel çalışıyor akat eran yok..servise götürdüm anakartı değiştiler bataryayı değiştiler ...garantinin bitmesine birkaç ay kala aolması beni kurtardı..durum bu..aynısının başınıza gelmemesi için hafızayı sık sık boşaltın..ram ve disk..
    |
    |
  • Yarbay
    10426 Mesaj
    Home tuşuna basınca aramayı nasıl kapatıyorduk. Telefonu sıfırlamam gerekti. Daha önce yapmıştım ama bulamadım şimdi ayarı.

• Yüzbaşı
    727 Mesaj

Ayarlar > Ağ ve internet > Çağrı ayarları > Aramaları yanıtla/sonlandır > Aramaları Açma/Kapama tuşu ile sonlandırın

|
    |
    Hobar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10426 Mesaj

Telefon araması değil hocam. Home tuşuna basınca asistanı başlatan arama dan bahsediyorum. Onu kapatmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 27 Eylül 2020; 1:40:32 >
    |
    |
    Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj

Hocam sizi çok yanlış anlamışım, kusura bakmayın Ben de sizin gibi nefret ediyorum Home tuşuna uzun basınca Google uygulamasının açılmasından; ancak uygulama devredışı bırakılabiliyor diye hatırlıyorum. "Ayarlar > Uygulamalar ve bildirimler > Uygulama bilgileri" menüsüne gelip listeden "Google" uygulamasını bulup uygulamayı durmaya zorlayın ve sonra da uygulamayı devre dışı bırakın. Problem çözülecektir diye düşünüyorum. O da fayda etmezse son çare olarak Google uygulamasını ADB ile kaldırırız

|
    |
    Hobar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10426 Mesaj

Tam olarak o değil. Sadece google ı devre dışı yapınca arama simgesi yine çıkıyor. Sonradan buldum. Yardım uygulamasını yok olarak ayarlamak gerekiyor bir de. Ayarlarda ararsanız çıkar.

|
    |
    Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca lg logosu çıkarken kısa bir melodi çalıyor o nasıl kapatılır bilen var mı? Ayarları kurcaladım ama bulamadım

• Binbaşı
    1686 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Erdinç B.

Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca lg logosu çıkarken kısa bir melodi çalıyor o nasıl kapatılır bilen var mı? Ayarları kurcaladım ama bulamadım
    Titresimde veya sessiz modda kapatırsanız açarken o ses çıkmaz

• Çavuş
    98 Mesaj

Ses menüsünde sistem seslerini sıfıra getirin, o zaman duymazsınız...
    |
    |
    Elitforce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    98 Mesaj

Bu markayı hiç duymamıştım.Muhtemelen iyidir, çünkü fiyatı ortalamanın üstünde.Ben deneyimlediğim için diğer markayı gönül rahatlığıyla önerebilirim...
    |
    |
    ultiMance kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

Arkadaslar men algilandi hizli sarj olmuyor sorunlari ve asiri isinmasi bunlar anakart sorunundan benimde basima geldi en sonunda Cihaz kendini kitliyecek ses kisma ve power tusuyla acabileceksiniz telefonu surekli ayni seyler olucak en kisa surede servise verin bende ayni seyleri yasadim maalesef lg nin standart her cihazinda olan sorun garanti varken sengullere yollayin lg direk sengullere yonlendiriyor
    Birebir aynı sorundan şengüllere servise verdik, servis müsaitti yarım saat lobide bekledik, anakart değişti sorun çözüldü. Eğer servis müsaitse uzaktan geliyorum derseniz yardımcı olurlar şengüller gerçekten ilgili bir firma.
  • Yüzbaşı
    622 Mesaj

Istanbulda değilim o yüzden vakit bulursam kargo ile yollayacağım sanırım yurt ici kargo ile anlaşması varmış bayan o şekilde söyledi.. hayırlısı artık.. şuan samsung note 8 e geçtim.. lg yi aramiyor değilim ses olarak şahane idi.. bir an önce yaptırıp kullanmaya başlayacağım inşallah

|
    |
    BUGATTI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6819 Mesaj
    Telefon şarj da iken %90 civarı hattım turkcell internet e bağlantı yavaşlıyor veya girmiyor. Şarj soketini sökünce anında sayfa açılıyor.
    Bir de telefon garanti bitmiş mi nereden öğrenebilirim.

|
    |
  • Yarbay
    2321 Mesaj
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Arkadaşlar Merhaba

Telefon ekranında bulunan hayalet ekrandan dolayı servis para iadesi kararı verdi. Ekran stoklarında yokmuş telefonumdan çok memnundum. Nasıl bir yol izlemeliyim para iadesini kabul edeyim mi. Cihaz değişimi de kabul edilmedi. Ellerinde muadil bir cihaz yokmuş tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
En ucuz kedi maması fiyatları
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.