Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: umut_1981 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
10.493
Cevap
117
Favori
691.982
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★
Giriş
    43 Mesaj
    Selamlar,

Belki paylaşılmıştır görmemiş olabilirim k.bakmayın. Uzun süredir beklediğim uv likit ekran koruyucu stoğu açılmış, bilginiz olsun. İlk deneyimim olduğu için ufak tefek toz taneleri kaldı ama göze batmıyor. En azından yanlardan 3.4 mm boşluk kalmıyor
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    10469 Mesaj
    An itibari ile bittibitiyor satıcısının stokları tükenmiş durumda. Fiyat olarak 3000 küsürler görünmekte. 1-2 satıcıda mevcut cihaz.

|
    |

bende çalışıyor.
    |
    |
    Vpx1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    dün bende lg v30 plus alarak aranıza katıldım. açıkçası telefonu ekran ve ses özellikleri iyi diye aldım. ekran olarak tatmin oldum ses olarak ise daha önceki telefonum htc 10'da ses çok daha yüksekti ama bu lg de ses zenginliği daha fazla. bir de 75 den sonrasına nasıl çıkılıyor volume olarak? teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar dil sıkıntısı olan veya konunun acemisi olan ve/veya belirli bir sürüme geçiş/dönüş yapmakta zorlanan arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla telefona yazılım yüklemek için gerekli araçları tek bir yerde toplamaya karar verdim. İsteyen aşağıdaki linkten ihtiyacı olan dosyaları indirebilir ve şansını deneyebilir. Bende Pie'dan Oreo'ya dönüş de dahil olmak üzere işe yaradı, size de faydalı olacağına inanıyorum

https://mega.nz/folder/xuRBRATC#oYSOEUjnLu8JxwaC4EESGA/folder/h7hF1AKQ

Kurulum sürecini basitçe özetleyecek olursak:

1) Bilgisayarınızdaki tüm LGUP programlarını kaldırın (ÖNEMLİ).

2) LG Mobile Driver uygulaması bilgisayarınızda yüklü değilse veya uygulamanın eski bir sürümü yüklüyse eski sürümü kaldırıp bu klasördeki sürümü yükleyin.

3) LGUP Dual Mode klasörünü bilgisayarınızda uygun bir klasöre kopyalayın, LGUP_Store_Frame_Ver_1_14_3.msi dosyasını çalıştırıp yükleyin.

4) SetDev.bat dosyasına sağ tıklayın ve "Yönetici olarak çalıştır" diyin (ÖNEMLİ).

5) LGUP programını masaüstündeki kısayolundan çalıştırın ve istediğiniz KDZ/TOT dosyasını telefonunuza flashlayarak yazılım yükleme işlemini tamamlayın.

Kendimce basit ama yeterince açıklayıcı bir kılavuz hazırlıyorum, bittiğinde kılavuzu verdiğim bağlantıdaki klasörde paylaşıp buradaki mesajı düzeltirim. Şimdilik böyle idare edin.

NOT: Buradaki tüm dosyalar ücretsiz bir MEGA hesabına kayıtlı olduğu için sürekli yüklü miktarda download yapılması durumunda diğer arkadaşların dosyaları indirmesi kısıtlanabilir. Bu yüzden KDZ dosyalarını mümkün olduğunca https://lg-firmwares.com/ adresinden indirmenizi rica ederim. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız veya siteye bağlanmakta sıkıntı yaşıyorsanız buradan da indirebilirseniz ama lütfen önce hangi sürüme gerçekten ihtiyaç duyduğunuza karar verip onu indirin.

UYARI: Burada paylaştığım hiçbir dosya ve işlem için sorumluluk kabul etmiyorum. Her zaman önemli dosyalarınızı yedekleyin!

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 5 Nisan 2020; 23:20:14 >

• Teğmen
    109 Mesaj

Kardes sen h93031a kdz yükledin mi...

https://lg-firmwares.com/downloads-file/21587/H93031a_00_OPEN_EU_OP_1105

Bu adresteki kdz yi indirip yükleyen oldumu son sürüm galiba bu değilmi?

|
    |
    Killing Spree kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet, şimdilik son sürüm bu hocam. Şu an ben de bunu kullanıyorum Siteden indiremezseniz benim gönderdiğim MEGA bağlantısında da var
    |
    |
    droguzhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tr Pie sürümünü çok uzun süre kullanmadım, denemek için 1-2 gün kullanmıştım sadece. Ama Pie 31a, akıcılık olarak Tr Pie ROM'larından biraz daha iyi geldi bana. Yine de son sürüm Oreo ROM'lar kadar iyi değil sanki; ama ben genel olarak memnunum hocam
    |
    |
    droguzhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Evde 2 lg v30 var ilkinin şarj 99 da takılıyor diye verdim sıfır gönderdiler doa kapsamından dolayı şimdide ikinci gümüş modelde hiç sıkı tım yokken ekranda piksel sıkıntısı oluştu küçük nokta galiba verecem telefonu yeniside vermezler para iadesi alcam artık öyle görünüyor hep şansızım zaten bir türlü adam gibi kullanamadım telefonu....

quote:

Orijinalden alıntı: droguzhan

Evde 2 lg v30 var ilkinin şarj 99 da takılıyor diye verdim sıfır gönderdiler doa kapsamından dolayı şimdide ikinci gümüş modelde hiç sıkı tım yokken ekranda piksel sıkıntısı oluştu küçük nokta galiba verecem telefonu yeniside vermezler para iadesi alcam artık öyle görünüyor hep şansızım zaten bir türlü adam gibi kullanamadım telefonu....
    Şarjın yüzde 99 takılı kalması durumu benim cihazımda da var hocam. Ben pek takmadım kullanıma engel olmadığı için size direk değişim yaptıklarına göre cihazda bir sıkıntı yaratır mı bu durum kafamı karıştırdı.
    |
    |
    | Intel® Core™ i7 4790K | MSI Z97 GAMING 7 | PNY Anarchy X DDR3 16GB 2800Mhz | Asus RX 580 DUAL 8G OC | Philips 243V5LHAB/00 1MS 23.6" [email protected] | Crucial BX500 120GB | WD 1TB Caviar Blue Sata 3.0 64MB 7200Rpm |
    | CoolerMaster HAF 912 Advanced | Thermaltake 600W 80Plus | Akasa Venom Voodoo | Logitech Z313 | Rampage DLM-355 | Logitech K120 | Plantronics Gamecom 388 | Logitech Rumble F310 |
  • Teğmen
    109 Mesaj
    Ben takıntılıyım biraz sonuçta 6 aylık cihazlarda sıkıntı olursa değişim yapılıyor bende değişim istedim bana anakarttan dolayı takılı kalıyor denildi...şimdide 1 aylık cihazımda ölü piksel çıktı saçmalık bir türlü adam gibi kullanamadım telefono malesef...artık kargıya verilip 20 gün değişimi beklicem ki gümüş modeli varsa stoklarda ki yoktur gibi geliyor para iadesi vercekler galiba istemiyorum ama hayırlısı...

|
    |
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.