Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.254
Cevap
97
Favori
838.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefonda telefon görüşmelerini rootsuz kaydetme yöntemi var mı. Asus telefonda bu özellik vardı malesef bunda yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    Telefonda yok malesef. ACR kullanıyorum gayet güzel çalışıyor. Bir de xda'de bir apk var ama denemedim. (LGInCallUI.apk)
  • vertas V kullanıcısına yanıt
    Kendi uygulaması olsa çok iyi olurdu. Güncelleme ile gelir mi acaba. İlginiz için teşekürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Spigen tr de yok aliexpresten aldım muhteşem oldu

Ekran koruyucu aldım kenarları ve üstler siyah sadece siyah kısımlar yapsıyor ilknhafta süper memnundum karika kaptıyor ama sonra yapısan yerlerden içeri toz aldı

Alıntıları Göster
    Aliexpresten hangi satıcıdan aldınız ? Ne kadar sürede geldi acaba birde link verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Lg v30 için elimde efsane uag kılıf var 1 hafta kadar kullandım o kadar

170 tl ye aldim Fiyat 100 TL YE VERECEGIM

n11.com'dan Urban Armor Gear UAG LG V30 / V30+ Kılıf seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/urban-armor-gear-uag-lg-v30-v30-kilif-P234197204

Alıntıları Göster
    Hocam kılıf baya iyi duruyor fakat bu tarz kılıflar cihazı çok kabalaştırıyor. Mümkün olduğu kadar kalınlaştırmadan optimum koruma lazım bana.

• tolyo kullanıcısına yanıt
    Tolyo hocam merhaba. sende mi v30 aldın.sony xz1 i ne yaptın sorun mu çıkardı
  • kartalado kullanıcısına yanıt
    LG'nin diğer telefonlarnda var mı bilmiyorum eğer varsa ileride buna da gelebilir. Zaten xda forumda verilen yazılım LG nin telefon uygulamasına yapılan bir mod'dan ibaret yani mevcut kullandığınız çevirici uygulamasını kayıt yapabilen mod'lu versiyonu ile değiştiriyor. Ama ben yinede ACR'yi tavsiye ederim az önce baktım 2004 yılından beri kullanıyormuşum bu uygulamayı ve hiç sorun yaşamadım, giden ve gelen aramalarda sesi çok net kaydediyor. uygulamanın sistem kaynak tüketimi ve pil tüketimi anlamında da varlığı ile yokluğu bir deneyimime göre..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalli80

Tolyo hocam merhaba. sende mi v30 aldın.sony xz1 i ne yaptın sorun mu çıkardı
    Yok hocam XZ1 turp gibi duruyor maşallah onu stepneye aldım yedekte bekliyor şimdilik. İhtiyaç varsa satabilirim bu arada. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

Aliexpresten hangi satıcıdan aldınız ? Ne kadar sürede geldi acaba birde link verebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    100% Orijinal SPIGEN LG V30 Kılıfı Sağlam Zırh Durumda Siyah A25CS21979
    https://s.click.aliexpress.com/e/hxynh9A

25 günde geldi harika uyum 60 civarına denk getrmiştim kuponla

LG kılıfı V30 Lüks Tam Kapak Koruyucu Darbeye Dayanıklı Karbon Fiber Yumuşak Fırçalanmış TPU Arka Çapa Coque

https://s.click.aliexpress.com/e/bF8Jw6Mg

Birde bunu aldım spigen çakması ama gayet iyi tr de var bundan 30 40 arası satılıyor

Ama koruyucu cam sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 4 Aralık 2018; 23:33:44 >

• quote:

LG kılıfı V30 Lüks Tam Kapak Koruyucu Darbeye Dayanıklı Karbon Fiber Yumuşak Fırçalanmış TPU Arka Çapa Coque

Birde bunu aldım spigen çakması ama gayet iyi tr de var bundan 30 40 arası satılıyor

Ama koruyucu cam sorun

Alıntıları Göster
    Hocam yanlış oldu galiba G6 nın linkini vermişsiniz :)

Ben yazana kadar düzeltmişsiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolyo -- 4 Aralık 2018; 23:39:33 >

• frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    kutudan çıkan kulaklıktan daha iyi değil gibi geldi bana ses kalitesi olarak.
  • Arkadaşlar parlaklığı 0 a getirip ekteki resmi açınca ok ile işaretli yerde koyu bir gölgelenme var sizdede aynısı varmı benzerini yazanlar olmuş yabancı forumlarda. Ayrıca bu forum sayfasındaki bu mesajı resmi ekranın ortasına gelecek şekilde bekletip kaydırınca resimde en üstteki siyah ve gri alan kesişimindeki gri alanın siyahtan daha geç ve dalgalı gelmesi durumu var birde.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vampirelf -- 5 Aralık 2018; 1:4:33 >
  • freeze-bee kullanıcısına yanıt
    Hadi ya sağolun. :/

• Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın şimdi görüyorum, ortalama ekran şöyle bir pil tüketimine sebep oluyor nedenini hala anlayamadım
    ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

Az önce bahsettiğim olay konfor görünümü mavi ışık ayarını fulleyince böyle oluyor hatta evdeki diğer v30da yok bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

bu dediğim 50ohm altı kulaklıklar için

eğer 50 üzeri değilse olması lazım, 3 farklı kulaklık var bende tümünde oluyor.

önce uzatma aparatı telefona, sonrada kulaklık aparata takılarak dinlenecek.

Alıntıları Göster
    Elimde bunlar vardı, resimdeki gibi yaptım.

Kulaklık simgesi çıkmadı güncelleme sonrası veya hatırlamıyorum.
    Bu arada şunu belirteyim, asusun verdiği kulaklık lg ninkine 10 çeker. Bulsam satan yer alıcam.
    Ekran koruma camıda ayrı bi iğrenç, geçici olarak bunu buldum.

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugarb -- 5 Aralık 2018; 1:12:21 >

• vertas V kullanıcısına yanıt
    Eski telefonum asusta vardı. En çok beğendiğim özelliği idi. Çift tıklama vb özellikleri alışkanlığı nedeniyle bu telefonu aldım. Bu uygulamayı deneyeceğim. Teşekkür ederim

• Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar, mesajınızı okuduğumdan beri jack uzatmasıyla empedans arasındaki bağı anlamaya çalışıyorum. Ne techno-fi sitesinde ne de diğer forumlarda konuyla ilgili bişey bulamadım ya da yanlış kelimelerle arama yaptım. Vaktiniz varsa açıklayabilir misiniz?

Kulaklığım 32ohm open back dizaynda bir kulaklık. Hd598'e benziyor ses tarzı olarak. Bilgisayardan daha yüksek ve ayrıntılı ses alıyorum ama v30'da quad dac olmasına rağmen sessiz kalıyor.

Bazı arkadaşlar v30'da çok yüksek bir ses seviyesi olduğundan bahsetmişler. Ben son sese(75) aldığı mda bile bazı şarkılarda istediğim yüksekliklere çıkamıyorum. Eski telefonum j7 prime idi ona yakın bir ses seviyesi var bunda da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirius144p

Hocam selamlar, mesajınızı okuduğumdan beri jack uzatmasıyla empedans arasındaki bağı anlamaya çalışıyorum. Ne techno-fi sitesinde ne de diğer forumlarda konuyla ilgili bişey bulamadım ya da yanlış kelimelerle arama yaptım. Vaktiniz varsa açıklayabilir misiniz?

Kulaklığım 32ohm open back dizaynda bir kulaklık. Hd598'e benziyor ses tarzı olarak. Bilgisayardan daha yüksek ve ayrıntılı ses alıyorum ama v30'da quad dac olmasına rağmen sessiz kalıyor.

Bazı arkadaşlar v30'da çok yüksek bir ses seviyesi olduğundan bahsetmişler. Ben son sese(75) aldığı mda bile bazı şarkılarda istediğim yüksekliklere çıkamıyorum. Eski telefonum j7 prime idi ona yakın bir ses seviyesi var bunda da.
    telefonda 3 mod var ses çıkışı için

normal mod; 50ohm altı herhangi bir kulaklık takılınca çalışan mod, ses düşük kalıyor benim için bu modda

aux mod: ucunda kulaklık olmayan bir uzatıcı takılınca devreye giriyor. uzatıcı ucuna kulaklığınızı bağlayınca ilk moda göre bence oldukça yeterli bir ses seviyesi veriyor.

high impedance mod: 50ohm üzeri kulaklık takılınca devreye giriyor

bunlar lg v30 daki durum. genel bir ses sistemi konusu değil aslında.

normalde direk kulaklığı bağlayınca bana 75 seviyesi yetersiz geliyor.

uzatıcı takınca telefon onu algıladığı için aux moda geçiyor. kulaklığı uzatmaya bağlayınca da o modda kalıyor. ben bu şekilde, normalde 75 yetmezken 60 ta dinleyebiliyorum. şarkıdan şarkıya değişiyor tabi ama 70 e bile gerek duymadım hiç.

ben basit bir aparatla denedim önce. olduğunu görünce forumdan arkadaşın tavsiyesiyle linktekini aldım.

sizde basit bir çoğaltıcı ile yada uzatma ile deneyebilirsiniz. 2 adımda. önce uzatmayı tek başına telefona takıyoruz. hifi logosu çıkıyor. sonrada uzatmanın ucuna kullanacağınız kulaklığı takıyorsunuz. (uzatma çıkmayacak)

https://www.amazon.com.tr/MONSTER-iCABLELiNK-3-5MM-KULAKLIK-KABLOSU/dp/B00121HWF2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sup3rNatural -- 5 Aralık 2018; 14:34:53 >

• quote:

Ama koruyucu cam sorun

Alıntıları Göster
    Kablosuz şarj cihazı kullanıyorsanız; ucuz olan kılıf takılı iken telin şarj olup olmadığını söyler misiniz.?

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.