Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DÜNÜ Orijinal Kulaklık Empedans Fiş 75 Ohm/150 Ohm/200 Ohm Gürültü adaptörü Hifi Çalar Müzik için 3.5mm Jack Tak
    https://s.click.aliexpress.com/e/cUJeqjCc

Bunun 75 ohm olanınımı alıyoruz birde arada çif kafalı jac kablo olmadan direk buna telefonu bağlasak olmuyor değilmi bir arkadaş bu şekilde yapmıştı fark olmadı demişti yanlış hatırlamıyorsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Özellikle ön kamera dediğinize göre arka kameralarla ilgili de probleminiz var herhalde. Aktif bir DSLR kullanıcısı değilseniz arkadaki ana kamerayı beğenmemeniz çok düşük ihtimal bence. Galaxy serilerinden veya Iphone'lardan geri kalır yanı yok. Geniş açılı kamera kalite olarak tabii ki ana kameradan geride ama diğer telefonlardaki geniş açılı kameralardan çok daha iyi yine de.

Ön kameranın vasat olduğu ise her yerde söyleniyor zaten. Onu bilerek almışsınızdır herhalde.

Google Camera Store:
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
    Kamera konusunda bir sorum olacak

Düşük ışıkta birden fazla fotoğraf çekip birleştirdiğinde daha iyi ve temiz sonuçlar veriyor sanırım peki burda fotoğrafın titrek çıkması gibi bir durum oluyormu yada keskinlik ile alakalı bir problem

neticede birden fazla fotoğraf çekip birleştiriyor.

Birde bu modu düşük ışıkta otomatik aktif hale getiriyor demiştiniz mesela manuel çekerken bu işlemi uygulayabiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

araştırdığım kadarıyla türkiyede doğru düzgün ekran koruyucu ve kılıf yok
    kılıf olarak
    https://www.amazon.com/dp/B0734ZX4RH/ref=sxbs_sxwds-stvpv2_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=6375e697-f226-4dbd-a63a-5ec697811ee1&pd_rd_wg=0mGqD&pf_rd_r=QB85GGPM0NZAG1TKG5ZR&pf_rd_s=desktop-sx-bottom-slot&pf_rd_t=301&pd_rd_i=B0734ZX4RH&pd_rd_w=cZckw&pf_rd_i=lg%2Bv30%2Bcase&pd_rd_r=6d3f01a4-bf8f-4886-8d8c-7bf5b48efccb&ie=UTF8&qid=1542011643&sr=2&th=1
    ekran koruyucu bulamadım hiç

Arkadaşlar bu bir şaka mı? Her sayfada ekran koruyucu isteniyor ve defalarca öneri yaptık ve hala sanırım Türkiyede ekran koruyucu yok deniyor.

Mesajlarımız önemsenmeyecekse hiç yazmayalım. Daha birkaç sayfa önceki mesajımı yazayım buraya yine.

Akilliphone isimli sitede 23 liraya satılan ekran koruyucuyu çok beğendim. Kenarları güzel kapatıyor ve içerik de çok iyi. Her tür telefona uyacak şekilde kamera koruyucu jelatin de mevcut. Helal olsun bu ürünü yapana.

//////////////////////////

1 sayfa sonra ise kılıf tavsiyesi yapmıştım. O mesaj da şöyle:

Şu sert şeffaf kılıflardan Türkiye'de yok. Ringke'nin sitesinde var ama onda da stok yok ve fiyatı 53tl.

https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-fusion-lg-v30-kilif-clear-tpu-bumper-extra-darbe-emici

2 tanesini 8 liraya aldım. Bu satıcıda V30 için doğru düzgün başka bir şey olmadığı için yedekli aldım. Gerçi ince bir kılıf daha satıyor ama o tarz kılıf kullanmıyorum. Bir sürü kargo gelmesin diye aynı satıcıdan kullanmak istedim kuponu.

http://www.aliexpress.com/item/Transparent-Hybrid-Bumper-Hard-PC-Acrylic-Back-Case-Soft-TPU-Frame-Cover-for-LG-G5-G6/32851760421.html

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veerzaara -- 12 Kasım 2018; 18:28:15 >

• V30 la Sanal gerçeklik deneyimi yaşayan varmı ? google dream tavsiye ediliyor ama 1000tl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veerzaara

araştırdığım kadarıyla türkiyede doğru düzgün ekran koruyucu ve kılıf yok
    kılıf olarak
    https://www.amazon.com/dp/B0734ZX4RH/ref=sxbs_sxwds-stvpv2_2?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_p=6375e697-f226-4dbd-a63a-5ec697811ee1&pd_rd_wg=0mGqD&pf_rd_r=QB85GGPM0NZAG1TKG5ZR&pf_rd_s=desktop-sx-bottom-slot&pf_rd_t=301&pd_rd_i=B0734ZX4RH&pd_rd_w=cZckw&pf_rd_i=lg%2Bv30%2Bcase&pd_rd_r=6d3f01a4-bf8f-4886-8d8c-7bf5b48efccb&ie=UTF8&qid=1542011643&sr=2&th=1
    ekran koruyucu bulamadım hiç

Arkadaşlar bu bir şaka mı? Her sayfada ekran koruyucu isteniyor ve defalarca öneri yaptık ve hala sanırım Türkiyede ekran koruyucu yok deniyor.

Mesajlarımız önemsenmeyecekse hiç yazmayalım. Daha birkaç sayfa önceki mesajımı yazayım buraya yine.

Akilliphone isimli sitede 23 liraya satılan ekran koruyucuyu çok beğendim. Kenarları güzel kapatıyor ve içerik de çok iyi. Her tür telefona uyacak şekilde kamera koruyucu jelatin de mevcut. Helal olsun bu ürünü yapana.

//////////////////////////

1 sayfa sonra ise kılıf tavsiyesi yapmıştım. O mesaj da şöyle:

Şu sert şeffaf kılıflardan Türkiye'de yok. Ringke'nin sitesinde var ama onda da stok yok ve fiyatı 53tl.

https://www.ringke.com.tr/urun/ringke-r-fusion-lg-v30-kilif-clear-tpu-bumper-extra-darbe-emici

2 tanesini 8 liraya aldım. Bu satıcıda V30 için doğru düzgün başka bir şey olmadığı için yedekli aldım. Gerçi ince bir kılıf daha satıyor ama o tarz kılıf kullanmıyorum. Bir sürü kargo gelmesin diye aynı satıcıdan kullanmak istedim kuponu.

http://www.aliexpress.com/item/Transparent-Hybrid-Bumper-Hard-PC-Acrylic-Back-Case-Soft-TPU-Frame-Cover-for-LG-G5-G6/32851760421.html

Alıntıları Göster
    kusura bakmayın da mesajınızı önemsemeyecek olsak alıntılayıp sorma ihtiyacı hissetmezdik. benim daha önceden size yazdığım mesajı es geçip buna yorum yapmışsınız. o mesajım da şuydu

quote:

bu koruyucu temperli cam değil galiba bir de kenarlarında çıkıntı olan kılıflara uyar mı acaba bu. 0 | |Bahsedilenler: VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör hakangündüz

Verdiğiniz liknteki ürünü ayrıntılarıyla inceledim zaten .Verdiğim amazon linki de sizin önerdiğiniz türkiyede olmayan ürünün birebir aynısı. ürün 4 tarafı yükseltilmiş olduğu için güzel bir kılıf.

• Huawei Mate 10 PRO'dan V30+ a geçen var mı arkadaşlar?

Sorum şu acaba pişman olur muyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    1 arkadaş var mate 10 purosunu oğluna verip v30 almış gayet memnun

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    bazı şeyleri bilerek aldım daha beklentim ona gore ancak alabileceğim en yuksek verimide almak istiyorum..dun aksam cihaz teslim edildi..yani daha yeni yeni cihazıda keşfediyorum ..sorumu soyle değiştireyim yeni lg v30 kullanıcısı olarak kamera yla ilgili hangi ayarları yapmalayın yada hangi programları yuklemleyim.?
  • musab63 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben geçtim. Pişman deilim gayet güzel bir cihaz şuanki ortamda param olsa huawei mate 20 pro alırım yoksa bunu alırdım o kadar net arkadaşlar.

• egemet E kullanıcısına yanıt
    Bu tip dönüştürücülerden nefret ederim. Araya giren fazladan her jacki, kablo sinyal kaybı ve kalite düşüşü demek. Root edip yazılımsal olarak çözülebilir bence. Ya da yüksek empedans kulaklık alınır.
  • Arama penceresinden telefonun dokunmatiğini, ekranın renk doğruluğunu test etmek için #06* tarzı bir şey aratıyorduk, o kodu bilen var mı? Telefon kargoda, geldiği zaman sağlam mı diye test edeceğim de. Ayrıca batarya sağlığına nasıl bakabilirim?

• Arkadaşlar lg v30 plus global pazarda H930 olarak mı geçiyor?

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    1. Evet, ses seviyesi çok yükseliyor. İyi bir kulaklıkla dinlerseniz, ses distorsiyonsuz yükseliyor. Zayıf diyaframlı "Balanced Armature" kulaklıklarda çok yüksek değerlere dikkat, diyaframı patlatabilir.
    2. Evet, iyi kalite kulaklık her zaman iyi sonuç verir.
    3. Bluetooth kulaklıkta aptx, Apt HD olanları iyi ses aktarır. Ama bunun empedans ile ilgisi yok.
    4. Kablosuz kulaklığı bt üzerinden değil, kablo ile bağlarsanız empedans olayı anlatıldığı gibi ayarlanabilir.
    5. En önemli soru bu. Şimdi Quad DAC sürebilmek için yüksek empedansla bağlantı yapıldığı algısını oluşturarak aktifleştirmek için bu karmaşık ayarları kullanıyoruz. 50 ohm üzeri bir kulaklığımız varsa bunlara hiç gerek olmuyor.
    Bu çeşit kulaklıklar da ucuz şeyler değil.
    6. Arada siz bulmuşsunuz Aliexpress adresini.

• Hobar kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, her ara parça s/n oranını düşürerek kaybı çok artırır. Ancak ne herkes rootlayabilir, ne de yüksek empedanslı kulaklığa para yetiştirebilir.
    Bir uyarı da şöyle olsun. Para denkleştirdiniz, yüksek empedanslı kulaklık aldınız. Bu kulaklığı başka bir müzik alar veya başka bir telefon süremeyebilir, doğru düzgün ses alamazsınız..

Evet adaptör+kulaklık bağlamak sesi her sefer artırmıyor, sanki rastlantısal gidiyor. Anlattığım yöntemle şaşmaz şekilde ses artıyor.

Teşekkürler hocam baya netleşti olay şu anda hifi quad dac ta son ses 75 gösteriyor bu işlemle 100 olcak değilmi ses artması eyvallah ama 75 in nedeni kulaklık desteklemediği içinmi yüksek empedans kulaklık yada bu işlemde 100 görecekmiyiz orda
    Son olarak bluedio ufo 2 aldım aliexpresin tr deposundan geliyor yarın elimde olucak insallah memnun eder ama dediğiniz olayıda yapacağım
    Ayrıyeten Yüksek empedans birkaç kulaklık söyleyebilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: egemet

Evet adaptör+kulaklık bağlamak sesi her sefer artırmıyor, sanki rastlantısal gidiyor. Anlattığım yöntemle şaşmaz şekilde ses artıyor.
    mesajınızdaki ekran görselleri v30 dan mı, yani v30 da bu şekilde 50ohm simgesi çıkıyor mu.
  • Sup3rNatural kullanıcısına yanıt
    Elbette V30 dan alınma görseller.

Arkadaşım, ses o seviyeye yükseldiği zaman 100 anormal yüksek bir seviye demek. Dikkat edin kulağınıza veya kulaklığınıza zarar verebilirsiniz.

Bu şekilde de empedansı düşük bir kulaklık takıldığında ses bir şekilde yanlışlıkla fazla açılırsa kulaklığa daha da kötüsü kulağa zarar verme ihtimali var.

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.