Şimdi Ara

LG V30+ Alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardım lütfen 1 veya 2 hafta içerisinde telefon alıcağımı düşünüyorum, ve araştırdım hepsiburada dan %39 indirim ile telefon 2700 tl ye satın alınabiliyor (LG V30+) aklıma takılan sorular var:
    LG markası kendini g2 modeli ile tanıtmış ama g3 g4 de anakart ve ekran hataları oluyormuş, g5 g6 ve v10 da ghost schreen oluyormuş bunu duyunca tereddüt ettim birçok kullanıcı lg v30+ yı aldıklarından memnun imişler ve anakart ve schreen sorunları yokmuş bazı kullanıcılar ise eski kronik sıkıntılarından dolayı lg markasına yaklaşmıyorlarmış bile bende doğal olarak tam cevap almaya karar verdim umarım yardım edersiniz,

v30+ kullananlarınız vardır böyle bir sorun ile karşılaştınızmı 1 yıl kullananlar ? ve sizce lgv30+ almalımıyım ?

Buyrun telefon link --->https://www.hepsiburada.com/lg-v30-plus-128-gb-lg-turkiye-garantili-p-HBV00000A8IAK

eğer almamalıysem (eğer sorunlar var ise) sizce hangi telefona yönelmeliyim bütçem 3500'ü geçmemeli,
    aklımdaki diğer telefonlar xiaomi mi mix 2,honor 10, honor play,huawei p20 duruyor ve iphone gibi ios olmasa iyi olur :) yardımlarınızı bekliyorum,

arkadaşım gitmiş sormuşlar vatan pc de 4700 tl ye satıyorlarmış, ve personel önermem anakart sorunu var demiş hb de 2700 tl indirimli hali telefonu cok beğendiğim için almak istiyorum gayet güzel bir tasarımıda var kronik sıkıntısı olmasın yeter 5mp kameraymış önemli değil arada bir foto çekerim biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın buraya kadar okuduysan helal olsun vallahi :)[]

ve son olarak demek istediğim birşey var ithalatcı garantili ürün alırsam örneğin Sen Cep satıcısından (HB için) bir sorun olurmu HB kendi sattığında beklentisiz araştırıp alırım ama başka satıcı denince farklı oluyor:/

• SiriousLove S kullanıcısına yanıt
    V30+ başlığı var orayı oku.
    Kullananların yorumu var.
    Ayrıca Bayağıdır Amazon da 2550 civarına satıldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.