Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.918
Cevap
35
Favori
209.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim telefonlar arabada çakmaklıktan şarj olur gibi görünüp olmuyor %14 de taktım yarım saat sonra %12 e düşmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cernobill

Bizim telefonlar arabada çakmaklıktan şarj olur gibi görünüp olmuyor %14 de taktım yarım saat sonra %12 e düşmüş
    En temizi arabada inverter kullanmak.. 3lü golyat kullanıyorum aynı anda hem 2 telefon hem de 2 ad drone bataryası hızlı şarjla doluyor :) ev konforu ayağınıza geldi :)

• quote:

Bizim telefonlar arabada çakmaklıktan şarj olur gibi görünüp olmuyor %14 de taktım yarım saat sonra %12 e düşmüş
    Benim arabadaki çakmak şarjı telefonu 1A olmasına rağmen dolduruyor sorun yok. Hatta şarj olurken navigasyon açıyorum sorunsuz şarj oluyor.
  • Bende olmuyor napacaz :)

• quote:

Bende olmuyor napacaz :)
    Başka çakmak şarjı başka kablo başka telefon dene elbet biri arızalıdır. Telefon normal prizde şarj oluyorsa arabada da şarj olması lazım.
  • dancingman kullanıcısına yanıt
    Denedim olmadı :/ aslında şarj oluyormuş gibi pil işareti çıkıyor ama yüzde yükselmiyor aksine düşüyor

Biraz daha kurcalayım bakalım

• Genelde çakmalığa takılan şarj aletlerinin verdiği akım telefonun orijinal şarj aletindeki akımla birebir uyumlu olmadığı için %100 verim alamazsınız. Hiç farketmeseniz bile zamanla pilin ömrünü bitirebilir. O yüzden inverter tavsiye ettim. Sonuçta herkesin kendi kararı..

• wickedfb kullanıcısına yanıt
    İnverter alalım hocam tamam da nasıl bir şey bu, bizim telefonlar ile uyumlu olanın örnek link var mı inceleyim

https://m-tr.gearbest.com/car-charger/pp_1567592.html?wid=1433363&currency=TRY&vip=15281062&gclid=EAIaIQobChMIg_CQ--P04AIVVPhRCh3ImAQQEAQYASABEgK6TPD_BwE

Direk usb den ara kabloyu telefona takıp şarj mı edeceğiz

• Batarya kitini bulabilen varmı bu aralar. Hiçbi yerde stokta göremiyorum.

• Ben DBK WM150 kullanıyorum. Çok memnunum..

Usb değil normal şarj adaptörünü üzerindeki prize takıp kullanıyorsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: S-AINT

Batarya kitini bulabilen varmı bu aralar. Hiçbi yerde stokta göremiyorum.
    Türkiye'ye hiç gelmedi ki..

• Selam.
    Oreo ile gelen bana göre kötü olan şeyler var.

1 Kulaklıkla müzik dinlerken telefondan veya kulaklıktan,ses baremi 5 birim oynuyordu,bu çok iyiydi, anında kısıp açıyorduk. Şimdi gıdım gıdım çok vakit alıyor ve sıkıcı.
    2 pil koruma devrede iken o ana ekrandaki icon bildirim hiç kaybolmuyor.onu görmek istemiyorum. Bildirimleri komple kapatmaktan başka çare yok mu?
    3 veri bağlantısını her açış kapatışta onay istemesi de çok kötü olmuş. Telefon zaten büyük, tek parmakla bi oraya bi oraya çok zahmetli ve gereksiz olmuş. Öncesinde onay istemiyordu.
    4 ikinci ekran kafasına göre kapanıyor
    5 arama ekranındaki minik resim, hiç koymasan daha iyiydi.

Kullanalı 1 gün oldu. Gözüme ilk takılan bunlar. 🔋 pil tüketimi iyi gibi, mavi ekran başarılı.

bahsettiklerim manuel düzeltilebilir mi ?

• g-sync kullanıcısına yanıt
    Sonuncusuna sonuna kadar katılıyorum.. Tam ekran olması gerekirken fotoğrafı küçücük yaptılar.. Yeşil ördek gibi arama ekranı hangi mantığın tasarım ürünüdür anlamadım. Siyah tema yükledim sırf o yüzden..

Bir de eskiden tam ekran bir video vs açtığımızda sanal tuşlar otomatik gizleniyordu. Şimdi o da manuel ve seçenek koymamışlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickedfb -- 13 Mart 2019; 15:4:26 >
  • Arkadaşlar İzmir'de kutulu, faturalı 10 saat sot alınabilen lenovo p2 ile takas yapacak V20 arıyorum. Biraz araştırırsanız P2 baya iyi bir telefon ama V20'nin kulaklık sesi daha iyi.
     ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★
  • g-sync kullanıcısına yanıt
    Bildirimi 2 saatlik kapatabiliyorsunuz
    pil tasarrufu gereği İkinci ekrani kullanmıyorum
    Digerlerine zamanla alisiyorsunuz..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim daha ciddi bir sorunum var
    veri baglantisinda kopmalar yasamaya basladim, bu yüzden cihazdan sogudum..
    Android 8 ile olmus olabilir mi?..

Sorunu kisaca anlatayim: sık seyahat ediyorum, ornegin 4G sinyallerinin zayifladigi bir bolgeye gectigimde 3G ye otomatik baglanmiyor.
    Tercih edilen ağ modu baglantilarina gidip kendim elle ayarlamam gerekiyor. Boyle yapmazsam internet cekmiyor..

• Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    Operatör Turkcell' mi?

Turkcell di, bu sorun nedeniyle -bir umutla- TTMobile gectim, ama maalesef..

• Arkadaşlar merhaba. Bende telefonumu satıyorum 7 aydır kullanılmıyordu yedek telefon olarak bekletiliyordu.Turkcellden alınma ve garantisi bu ay bitti.Yanında yedek batarya ve 360 cam ile birlikte vereceğim.

Fiyat: 1400TL
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.