Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.919
Cevap
35
Favori
209.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefon müzik ve dış seste nasıl acaba? htc 10 evo kullanıyorum satıp buna geçmeyi planlıyorum
  • S-AINT kullanıcısına yanıt
    üstat biz ingilizce özürlüler için video çekip bizleri de kurtarsanız bu durumdan büyük sevap işlemiş olursunuz.;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fzthsyn

üstat biz ingilizce özürlüler için video çekip bizleri de kurtarsanız bu durumdan büyük sevap işlemiş olursunuz.;)
    İnan vaktim yok. Zaten bi iki sayfa ilerlersen sorun yaşayıp stoka döndüğümü yazdım. Benden sonra sorunsuz root kullananları görmüştüm burda belki yardımcı olurlar ama ben tekrar uğraşıp sil baştan denemeye bile üşendim oreo çıkıncada hiç bakmadım. Pie çıkınca bakarım artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklasik bir aydir nova laucher kullaniyorum ve memnunum v20 ile cok uyumlu. Daha once samsung ta microsoft launcher dan memnundum, v20 de denedigimde alt navigasyon tuslari nedeniyle sorunlar yasadim ve kullanmayi birakmistim ama nova dan memnun kaldim.
    İos 11 icon pack ile beraber cok guzel oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar şuanda iphone 6s kullanmaktayım. Borcum var ondan dolayı satıyorum lg v10 alacaktım sorunlu dediler v20 bakmaya başladım. Aslında iphoneden da memnunum fakat şöyle satıp uygun fiyatlı bi v20 almak istiyorum. ama ne düşünürsünüz bir kaç sorum olacak

1- sahibinden de 1200 tl ya satan biri var sıfır filan diyor ama fiyat aralığı nedir.
    Link: http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-1199-tl-lg-v20-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-687403248/detay/
    2- performans olarak nasıldır.
    3- kamera konusunda sıkıntı yaşar mıyım. (ön dahil)
    4- şarj süresi ne kadar?
    5- 2. ekran gerçekten ilgi çekici gibi geliyor bana kullanışlı mı?
    6- herhangi bir problemi varmı başımızı ağırtacak?
    7- Blackberry Priv almayı planlıyordum fakat çok şikayet okudum vazgeçtim gibi o yüzden v20 çok hoşuma gitti daha öncelerinden G3 kullanmıştım.

şimdiden başınızı ağırttım kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigOver55 -- 26 Nisan 2019; 9:59:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bigOver55

arkadaşlar şuanda iphone 6s kullanmaktayım. Borcum var ondan dolayı satıyorum lg v10 alacaktım sorunlu dediler v20 bakmaya başladım. Aslında iphoneden da memnunum fakat şöyle satıp uygun fiyatlı bi v20 almak istiyorum. ama ne düşünürsünüz bir kaç sorum olacak

1- sahibinden de 1200 tl ya satan biri var sıfır filan diyor ama fiyat aralığı nedir.
    Link: http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-1199-tl-lg-v20-100-orjinal-sifir-kutulu-kapida-odeme-4g-687403248/detay/
    2- performans olarak nasıldır.
    3- kamera konusunda sıkıntı yaşar mıyım. (ön dahil)
    4- şarj süresi ne kadar?
    5- 2. ekran gerçekten ilgi çekici gibi geliyor bana kullanışlı mı?
    6- herhangi bir problemi varmı başımızı ağırtacak?
    7- Blackberry Priv almayı planlıyordum fakat çok şikayet okudum vazgeçtim gibi o yüzden v20 çok hoşuma gitti daha öncelerinden G3 kullanmıştım.

şimdiden başınızı ağırttım kusura bakmayın.
    Merhaba,
    1- Fiyat aralığı nedir uzun zamandır fiyatlara bakmadığımdan bişey diyemeyeceğim.
    2- Performans olarak 2 yıldan fazladır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.
    3- Kamera konusunda gayet iyi. Ön kamera 5 mp ama eşimde 6s kullandığından biliyorum ondan iyi.
    4- Çok oyun oynayan ve fotoğraf video çeken biri değilsen 1 günü rahat çıkarıyor. (2,5 yıldır kullanıyorum pil performansı biraz düştü.)
    5- 2. ekran alışınca büyük rahatlık. Aktif olarak kullanıyorum.
    6- Ghost screen problemi dışında sorun yaşamadım.
    7- İthalat garantili alınabilir fakat linkte verdiğin cihaz Replika cihaza benziyor. Teknik özellikleri V20 ile uyuşmuyor.( Örn:ön kamera 8 mp)
    Çok sorunlu bir cihaz olmadığını konunun yoğunluğundan anlayabilirsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

Merhaba,
    1- Fiyat aralığı nedir uzun zamandır fiyatlara bakmadığımdan bişey diyemeyeceğim.
    2- Performans olarak 2 yıldan fazladır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.
    3- Kamera konusunda gayet iyi. Ön kamera 5 mp ama eşimde 6s kullandığından biliyorum ondan iyi.
    4- Çok oyun oynayan ve fotoğraf video çeken biri değilsen 1 günü rahat çıkarıyor. (2,5 yıldır kullanıyorum pil performansı biraz düştü.)
    5- 2. ekran alışınca büyük rahatlık. Aktif olarak kullanıyorum.
    6- Ghost screen problemi dışında sorun yaşamadım.
    7- İthalat garantili alınabilir fakat linkte verdiğin cihaz Replika cihaza benziyor. Teknik özellikleri V20 ile uyuşmuyor.( Örn:ön kamera 8 mp)
    Çok sorunlu bir cihaz olmadığını konunun yoğunluğundan anlayabilirsin :)

Alıntıları Göster
    Vallahi bende bişey anlamadım. iPhone satacam 1400 tl ye o sebeb ile uygun bişey bakıyorum. Borcumu ödemem gerekiyor. 1000 tl bulabilir miyim acaba düşünüyorum ama bilemiyorum

• Arkadaşlar zamanında kendim için aldığım sonrasında mi8 geçtiğim v20 yi eşime vermiştim
    bayağı yavaşlamış bildiğiniz stabil çalışan rom var mıdır?
    Nedense cihaz aşırı derece yavaş geliyor bana elime almak bile istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

Arkadaşlar zamanında kendim için aldığım sonrasında mi8 geçtiğim v20 yi eşime vermiştim
    Lg de nedense tuhaf bi sıkıntı var. Mesaj kutusu dolunca cihaz inanılmaz yavaşlıyor g2 de yaşamıştım bunda da yaşıyorum. İlk orayı boşaltın ve hep temiz tutun.

Arama geçmişini temizleyin.

Mümkünse fabrika ayarlarına döndürün cihazı. Ve çok fazla uygulama yüklemeyin.

Ana ekranda fazla widget olmasın.

Battery saver modu açık kullanın. Çok daha seri oluyor cihaz.

2. Kullanıcı varsa silin.

Bence roma gerek yok zaten yıl sonuna doğru pie da alacaktı en son. Ama yinede stabil romlar vardır tabi olmazsa son seçenek denenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

Arkadaşlar zamanında kendim için aldığım sonrasında mi8 geçtiğim v20 yi eşime vermiştim
    Güncelleme sonrası format atmayınca arayüz aşırı kasıyor. Formattan sonra yağ gibi oldu. Orj.rom kullanıyorum gayet iyi.

• Nazar değecek diye çok korkuyorum, ilk defa bir telefonu 2 seneden fazla kullandım, arada olan ghost dışında aşırı memnunum..

Bi şarj aletinin kablosu arıza yaptı o kadar

Aldığımdan beri ve güncel sonrası sıfırlamada yapmadım koca gün pupg oynuyorum :))

• önce MÂŞÂALLAH diyeyim :))
    android 7 mi, 8 mi kullanıyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    En son oto ile gelen versiyonu kullanıyorum

Bu arada, satıpta elinde şarjı, kullanılmamış yedek bataryası falan olan varsa talibim

• LG G5'te çöp kutusu
    Dosya yöneticisi/Android/data/com.android.gallery3d/files/.trashcan konumunda silmiş olduğunuz dosyalar var. eğer dosyalar görünmüyorsa sağ üstte 3 noktaya tıklayıp "Gizli dosyaları göster"e tıklamanız lazım. Ordan geri yükleyebilir veya tamamen silebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kan_mahmut

LG G5'te çöp kutusu
    Dosya yöneticisi/Android/data/com.android.gallery3d/files/.trashcan konumunda silmiş olduğunuz dosyalar var. eğer dosyalar görünmüyorsa sağ üstte 3 noktaya tıklayıp "Gizli dosyaları göster"e tıklamanız lazım. Ordan geri yükleyebilir veya tamamen silebilirsiniz
    Galeriye girince sol üst köşede 3 çizgi var, ona tıklayınca açılan menüde çöp ktusunu görebilirsin ;)
  • Bir sorum olacak

Bugün 2.el bir V20 aldım, genel olarak iyi yalnız şu hifi.dac olayı kablolu kulaklıkla geçerli anladığım kadarıyla. Ben bluetooth kulaklık kullanıyorum ve bu hifi olayı aktif olmuyor. Bunu çözmenin bir yol var mı? Şuan samsung note 5 kullanıyorum ona dolby atmos yükledim ses efsane çok iyi V20 için böyle bir durum mümkün mü

• quote:

Orijinalden alıntı: grimser

Bir sorum olacak

Bugün 2.el bir V20 aldım, genel olarak iyi yalnız şu hifi.dac olayı kablolu kulaklıkla geçerli anladığım kadarıyla. Ben bluetooth kulaklık kullanıyorum ve bu hifi olayı aktif olmuyor. Bunu çözmenin bir yol var mı? Şuan samsung note 5 kullanıyorum ona dolby atmos yükledim ses efsane çok iyi V20 için böyle bir durum mümkün mü
    Selam,
    Dediğiniz malesef olmuyor. V20 de kulaklık jakını takınca kulaklığın empedansına göre uygun modu açıyor.
  • sanırım telefonu bozdum

niçe arkadaşın rootlamak için yazdıklarını adım adım uyguladım ama fastboot moda geldikten sonra bir türlü ilerleyemedim sonra yeniden denemek için pili çıkarıp taktım ama ekranda rengarenk çizgiler çıktı ve görüntü gelmedi. bütün gün uğraştım yoruldum ama yapamadım üstüne de bu oldu canım sıkıldı. bir öneriniz var mı bu durumu düzeltebilmem için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

sanırım telefonu bozdum

niçe arkadaşın rootlamak için yazdıklarını adım adım uyguladım ama fastboot moda geldikten sonra bir türlü ilerleyemedim sonra yeniden denemek için pili çıkarıp taktım ama ekranda rengarenk çizgiler çıktı ve görüntü gelmedi. bütün gün uğraştım yoruldum ama yapamadım üstüne de bu oldu canım sıkıldı. bir öneriniz var mı bu durumu düzeltebilmem için.
    rengarenk derken sinyal olmayan tüplü televizyon gibi karlı bir görüntü mü geliyor? O geldiyse bootloader yüklenmiş demektir.

• hasanbahri H kullanıcısına yanıt
    Evet evet aynı söylediğin gibi hocam tüplü tv gibi anakart bozuldu sandım ama sen bootloader diyosun tam vakıf değilim lg yazılım ve durumlarına.

Lg up ile stock kdz yükledim düzeldi telefon yeniden başlasam mı bilemedim

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.