Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.918
Cevap
35
Favori
209.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu Lg'den umudumu kestim açıkçası... Bu kadar üst üste sorunlu pil, ekran, anakart... V10 gibi guclu donanıma sahip cihazda bile ekran ve batarya fiyaskoydu. V20bye kendi adıma yüzde 10 şans veriyorum. İnşallah yanilirim da şöyle minimum 5 saat ekran süresi verebilen ekraninda ghosting olmayan ve kaliteli bir sescipine sahip bir cihaz gelir de keyifle kullanırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haggard1963 -- 15 Kasım 2016; 23:45:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende k5 note var 7 saat ekran suresi ve hizi super v20 yi merak etmistim acikcasi ama xiomi mi mix varken alinmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Bootload ve Ghost Screen sorunlarını bi aşamadılar arkadaş nasıl bi rezilliktir bu ayıp yahu
  • Amerika'da ilk 10 günde 200.000 satmış. Bu V10'un iki katıymış.

http://m.gsmarena.com/lg_v20_sells_200k_units_in_the_us_ten_days_after_launch-news-21613.php

• LG Türkiye müdürü Ufuk Gürsoy yakın zaman önce uzun süredir çalıştığı LG den ayrıldığını Linkedinden duyurdu. Demek ki içeride çatlamalar var.

Cihazların bekleme sebebi anakart tedariğinde sıkıntı olmasıdır.
  • sergen_baba kullanıcısına yanıt
    ya çalışan biri şirketten ayrılıyor diye yada servis geç cvp veriyor diye türkiyeden ayrılıyor haberlerine pek inanasım gelmiyor. bu arada ben teelfonumu aldım dediğin gibi parça tedariğinde gecikme olabilir bunlar olası şeyler..

şu an canımı sıkan tek şey lg v 20 modelinin türkiyeye bu kadar gecikmesi anlam veremediğim bir durum gerçekten firmada bir açıklama yapmıyor servise sordum belki bişi biliyolardır diye onlarda lansman yapıldı başka bişi bilmiyoruz diyolar o kadar
  • Çalışanlar ayrılıyor diyorlar
    Serviste problem var diyorlar
    LG halka açıkladığı raporda son çeyrekte inanılmaz zarar etmis.
    Demek oluyor ki firmada catirdamalar var. Bu yüzden operasyonda bazi sikintilar var.

• LG yetkilileri tarafından aralık ayı içerisinde satışa çıkacağı duyuruldu..

• wickedfb kullanıcısına yanıt
    Varmı hber linki herkes bi açıklama yapıldı diyor ama hiçbiri tutmadı bugüne kadar

• Arkadaşlar paralele düşmeye başladı telefon. fiyat konusunda uçmuşlar yanlız. bu fiyata çıkarsa alınmaz bence.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-stoklarimizda...lg-v20-64gb-dual-sim-carsi-iletisimden-364446819/detay
  • v 20 de radyo varmıdır arkadaslar
    ona gore beklıcem yoksa baska cıhazlara bakıcam yada s 8 falan beklıcez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theumit -- 21 Kasım 2016; 21:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dancingman

Arkadaşlar paralele düşmeye başladı telefon. fiyat konusunda uçmuşlar yanlız. bu fiyata çıkarsa alınmaz bence.https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-stoklarimizda...lg-v20-64gb-dual-sim-carsi-iletisimden-364446819/detay

ayıp olmazsa buradan sövmek istiyorum. çüş be...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahbârî -- 21 Kasım 2016; 22:19:42 >

• Nihayet.. https://www.google.com.tr/amp/s/www.lgdestek.net/lg-v20-turkiyede-satisa-sunuluyor-29740.html/amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyanist7781 -- 22 Kasım 2016; 1:52:17 >
  • 3500 lira gibi rakamlar bu telefon için bence çok, daha makul bir fiyat olması lazım.
  • piyanist7781 kullanıcısına yanıt
    2699 TL ' den başlar , 3 ay sonra 2199 TL ' ye kulaklık bedavası olmadan alırız bence :D
  • Aralık ayında satışa sunulacağı zaten söylenmişti LG Türkiye tarafından. Ama önemli olan fiyat.. 3000 lira olursa rağbet göreceğini sanmıyorum.. 3 ayda o kadar düşeceğini de sanmam.. satılmayan g5 bile hala 2000 bandında (Dist. garantili).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wickedfb -- 23 Kasım 2016; 7:41:13 >
  • dancingman kullanıcısına yanıt
    bende gordum fıyat makul denılcek duzeyde
    z2 yi verip ustune bu tel alinir gibime geldi bakalim bir kac gune saticilar artabilir
    aslinda biraz pusuda beklemek lazim
  • Benim önceliğim Lg Tr garantili almak. Fiyat farklarını görelim ona göre karar vereceğim

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.