Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba telefonumun pili bitmişti kapandı sonra şarja taktım firmware update ekranı geldi ama direkt prize bağlı işelm bitene kadar usb kablosunu çıkarmayın diyor ama yüzde sıfırda hep
  • Lg V10 kullanıcısıyım. Bootloop da kaldı telefon. Hiç bir şekilde ne rom yükleyebiliyorum ne hard reset atabiliyorum.
    Sorun donanımsal olduğu kesin. Garantisi bittiği için yaptırmaya değer mi sizce? Aynı sorun tekrar olur diye endişe ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_perk

Lg V10 kullanıcısıyım. Bootloop da kaldı telefon. Hiç bir şekilde ne rom yükleyebiliyorum ne hard reset atabiliyorum.
    Sorun donanımsal olduğu kesin. Garantisi bittiği için yaptırmaya değer mi sizce? Aynı sorun tekrar olur diye endişe ediyorum

Bu işlerin garantisi yok para sıkıntın yoksa başka bir cihaz al yok fazla para ayıaramam dersen anakartı sıfır olmak kaydıyla değiştirt devam et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizdeki LG V10 da bootloop arızası verdi, telefonu akşamdan buzdolabına koyup hiç çıkarmadan sabah bilgisayara bağladım,resimlerin bir kısmını kurtarabildim. Bu değişik deneyim sebebiyle LG ye teşekkürü borç bilirim. Garantisi bitti, tamir ettirsem tekrar olmayacağının garantisi yok sanırım, elimizde patladı yani.
  • eşimin v10 iyice donmaya başladı .elimde birkaç video var kanıt amaçlı.

genelde onarım yerine cihaz değişimi oluyor muş?

v20 mi yoksa g5 mü veriyorlar?

• Merhaba ikinci el bir cihaz arıyorum v10 nasıldır ? Genel olarak sosyal medya instagram forum müzik dizi film izleme olayı olacak. Kamera nasıldır? İPhone 5s den geçicrm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    durum nedir hocam ? değişim mi oldu ?
  • Dostlar selam. Bizim telefonun orijinal bataryasını nereden bulabiliriz? Piyasada "orijinal" etiketli bir çok farklı markanın ürettiği oem ürünler var ama onları kullanıp telefonun genel saülığı ile oynamak istemiyorum. Kendi bataryası da %20 lerde küt diye kapanır oldu, şarjı az gidiyor. Garantiye gönderip 20-30 gün telefonsuz kalmayı göze alamıyorum ne yazık ki. Değiştirilebilir bataryanın nimetlerinden yararlanıp çıkarıp atmak istiyorum eskisini.

Var mı ekstadan batarya alıp, gerçekten orijinal olduğuna emin olan birisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

Dostlar selam. Bizim telefonun orijinal bataryasını nereden bulabiliriz? Piyasada "orijinal" etiketli bir çok farklı markanın ürettiği oem ürünler var ama onları kullanıp telefonun genel saülığı ile oynamak istemiyorum. Kendi bataryası da %20 lerde küt diye kapanır oldu, şarjı az gidiyor. Garantiye gönderip 20-30 gün telefonsuz kalmayı göze alamıyorum ne yazık ki. Değiştirilebilir bataryanın nimetlerinden yararlanıp çıkarıp atmak istiyorum eskisini.

Vintek satıyordu googleda arat bulursun. Birde bir iki sayfa önce n11 linki paylaşmıştı bir arkadaş bende dahil birkaç kişi aldık şarj kitiyle beraber orjinal ordanda alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Dostlar selam. Bizim telefonun orijinal bataryasını nereden bulabiliriz? Piyasada "orijinal" etiketli bir çok farklı markanın ürettiği oem ürünler var ama onları kullanıp telefonun genel saülığı ile oynamak istemiyorum. Kendi bataryası da %20 lerde küt diye kapanır oldu, şarjı az gidiyor. Garantiye gönderip 20-30 gün telefonsuz kalmayı göze alamıyorum ne yazık ki. Değiştirilebilir bataryanın nimetlerinden yararlanıp çıkarıp atmak istiyorum eskisini.

Vintek satıyordu googleda arat bulursun. Birde bir iki sayfa önce n11 linki paylaşmıştı bir arkadaş bende dahil birkaç kişi aldık şarj kitiyle beraber orjinal ordanda alabilirsin.

Bahsedilen kit'i aldım. Umarım orijinal ve sıkıntısız olur. Zira zamanında 30 liraya satılan ürünün ilgi görünce 70'e çıkması biraz şüphe uyandırmadı değil bende.

Cevap için teşekkürler.

• Arkadaşlar beyaz v10 için beyaz orjinal arka kapak ve yan çerçeveleri açıkta bırakacak sadece üst ve alttan kavrayacak kap arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar son günlerde ana ekran yürütülemiyor yazısını gören oldu mu telefonlarda. Çarpı işaretine bir kaç kere basıyorum ancak düzeliyor ekran sıfırdan açılıyor. Bootloopın habercisi midir yoksa :(

• quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Arkadaşlar son günlerde ana ekran yürütülemiyor yazısını gören oldu mu telefonlarda. Çarpı işaretine bir kaç kere basıyorum ancak düzeliyor ekran sıfırdan açılıyor. Bootloopın habercisi midir yoksa :(

Yok benim başıma hiç gelmedi böyle bişey. Ayrıca ana ekranla bootlop un alakası olduğunu sanmıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokaykac

Arkadaşlar son günlerde ana ekran yürütülemiyor yazısını gören oldu mu telefonlarda. Çarpı işaretine bir kaç kere basıyorum ancak düzeliyor ekran sıfırdan açılıyor. Bootloopın habercisi midir yoksa :(

Yok benim başıma hiç gelmedi böyle bişey. Ayrıca ana ekranla bootlop un alakası olduğunu sanmıyorum.

Teşekkür ederim içim rahatladı teknik servislere götürmek istemiyorum telefonu:)

• quote:

quote:

quote:

Bahsedilen kit'i aldım. Umarım orijinal ve sıkıntısız olur. Zira zamanında 30 liraya satılan ürünün ilgi görünce 70'e çıkması biraz şüphe uyandırmadı değil bende.

Cevap için teşekkürler.

Ürünü 30 TL'ye almıştım, aldığım gün perpadaki yetkili servise gösterdim, sonuç orijinal

• Arkadaşlar merhaba daha önce lg g4 kulandım ve kamerası gerçekten hoşuma gidiyordu fakat bootloop olur diye note 4 e geçtim note 4 gerçekten güzel cihaz ama ön kamerası hiç hoşuma gitmedi batarya desen son güncelleme ile 3-4 saat ekran süresi vermeye başladı.Şuan lg v10 almayı düşünüyorum sizce cihaz nasıl şarzı olsun ön kamerası olsun.Lg g4 gibi bootloop olma durumu var mı bilgilendirirseniz sevinirim.
  • selim-133 S kullanıcısına yanıt
    var alma sakın şarjı max 2.30 dk gidiyor.

Bootloop ve ghost screen var .

İlla lg alacaksan v20 veya g5 ( bunlarda da ghost screen var ) tavsiye ederim hem g5 ve v20 in android 8 alacağı kesin gibi .
  • Arkadaşlar sorunlarımıza ve isteklerimize daha rahat bir çözüm yolu bulabilmek için LG / Kullanıcı Topluluğu whatsapp grubunu kurdum. Grup bağlantı linkine tıklıyarak katılabilirsiniz . Çözümlerin cevapları aynı zamanda burdan da paylaşılacaktır. Umarım link paylaşımı yasak değildir. Umarım faydalı olur.

LG / Kullanıcı Topluluğu

WhatsApp Grup Daveti

https://chat.whatsapp.com/AeX4i4ntHknGR0xM7hMyTQ

• Dün zorda olsa 7 den 6 ya v10 geri döndürdük başta görmeme gibi sorunlarla karılaştık uppercut kurup yazılımı yükledik

güncelleştirmeleri yaptıktan sonra 2 ekran sorunu karşılaştık bu yüzden ekran açılmadı hard reset yapıp açılmasını sağladık

6 yükledikten sonra fm radyo aktif oldu nasıl olduysa ancak ses gelmiyor kanalları buluyor

bu sorunla karşılaşan var mı çözüm bilen varsa cevaplarsa sevinirim
  • babaeski39 kullanıcısına yanıt
    vergiden dolayı türkiye cihazı v10 larda radyo çipi yok.yazılımsal olarak global rom kurduysanız gelir ancak kullanmazsınız kaldırın yada devredışı bırakın gitsin.

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.