Şimdi Ara

LG Ultra Geniş Monitör (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu monitör ile ekranı takip edemem ki ben.
  • Bir kaç aydır bu monitoru kullanıyorum. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Görüntü kalitesi harika.
    Okuma modu çok kullanışlı.
    Ekran çok büyük alışmak zaman alıyor :)
    21:9 aspect ratio dan dolayı film izlemek süper çünkü alt ve üstteki siyah bandlara veda ediyorsunuz.
    5ms tepkime süresi yeterli.
    Maalesef G sync Free sync yok ve 60hz.

Profesyonel oyuncu değil iseniz kesinlikle alabilirsiniz. Günde 3*4 saat BF4 oynayan ve Headshot sıralamasında dünyada ilk 30da olan ve 2300 saat oynama süresi olan biri olarak bunu söylüyorum. Performansımı çok etkilemedi.

Toms Hardware incelemesini de ekte bulabilirsiniz. Bu site de monitoru çok beğenmiş ve ödüllü donanım listelerine almışlar.

http://www.tomshardware.com/reviews/lg-34uc97-curved-monitor,4031-8.html

• quote:

Orijinalden alıntı: ADANAL1

Bir kaç aydır bu monitoru kullanıyorum. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Görüntü kalitesi harika.
    21:9 aspect ratio dan dolayı film izlemek süper çünkü alt ve üstteki siyah bandlara veda ediyorsunuz.

Profesyonel oyuncu değil iseniz kesinlikle alabilirsiniz. Günde 3*4 saat BF4 oynayan ve Headshot sıralamasında dünyada ilk 30da olan ve 2300 saat oynama süresi olan biri olarak bunu söylüyorum. Performansımı çok etkilemedi.

Toms Hardware incelemesini de ekte bulabilirsiniz. Bu site de monitoru çok beğenmiş ve ödüllü donanım listelerine almışlar.

fiyatıda iyiymiş hocam bu çözünürlük için hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? :)

• 1 ms 144 hz olan versiyonu yokmu ya gsync olmasada olur ama. :
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

quote:

Orijinalden alıntı: ADANAL1

Bir kaç aydır bu monitoru kullanıyorum. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Görüntü kalitesi harika.

fiyatıda iyiymiş hocam bu çözünürlük için hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? :)

Asus 980ti

• bu model 3d özelliği olsaydı nvidia tabanlı tadından yenmezdi ARTIK lg nin 3d modellerini bekliyoruz saygılar...
  • yakko_22 kullanıcısına yanıt
    Monitörlerde 3D artık gelmez. Oyun dünyası 3D den uzaklaştı.

VR var artık.
  • LG 25" 25UM57 . benim aklım bu monitörde kaldı. kullanan arkadaşlar bir yorum yapabilirmi. günde 2-3 saat aion online oynuyorum.lu anda 21.5 lg led vga monitör kullanıyorum.
  • Keşşke benim olsa.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.