Şimdi Ara

lg tv mi asla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11-01-2013 Bafra Bimeksten aldığım 47 LM660s seri kusurlu ürün geri alınmayınca Lg servis çağırdım kusurlu olduğunu belgeleyeyim diye ancak Samsun'da zannedersem benim 47lm660s 2 . defadır samsundaki serviste maç yayınlarında gölgele ve ışık bantları var aldığım gün anladım ama servis birşey yok diyor, böyle bir marka aldığıma pişmanım, 2500 tl için 2 ay çalışıyorum yazıklar olsun size. Fotolarını çektim olmadı, videosunu çektim olmadı, ama youtube ye ve doanım habere bütün gazetelerin tüketici köşelerine video ile anlatıyorum ben keriz, enayi değilim bunuda size ispatlayacağım, banding tabir edilen sorun lg lerin tamamında var

• Resimler nedense görünmüyor
  • Keske forumları inceleyiniz korelilerin kalitesi hakkında binlerce yorum ve şikayet var bas bas bağırıyor millet.ben de gecmis zamanda samsungdan çekmiştin aynısını,Allah uzak etsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternity

Keske forumları inceleyiniz korelilerin kalitesi hakkında binlerce yorum ve şikayet var bas bas bağırıyor millet.ben de gecmis zamanda samsungdan çekmiştin aynısını,Allah uzak etsin..
    Almadan önce bunları yazsaydık bize kızardınız ama şimdi onlara kızıyorsunuz. Böylede enteresan bir dünya işte kuşlar, çiçekler, deniz filan ne güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: iakgul

Almadan önce bunları yazsaydık bize kızardınız ama şimdi onlara kızıyorsunuz. Böylede enteresan bir dünya işte kuşlar, çiçekler, deniz filan ne güzel..

Alıntıları Göster
    lg nin bir eksiğinide ben söyleyim.Öncelikle kendi uydu alıcısında bissler yok.Kanal silme yok,ad değiştirme yok.Üstelik samsunglar gibi nstreamvod da (İPTV olayı)kullanılamıyor.Alacak arkadaşlar ona göre seçimlerini yapsınlar.Üç kuruş ucuz diye yüklenmesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

lg nin bir eksiğinide ben söyleyim.Öncelikle kendi uydu alıcısında bissler yok.Kanal silme yok,ad değiştirme yok.Üstelik samsunglar gibi nstreamvod da (İPTV olayı)kullanılamıyor.Alacak arkadaşlar ona göre seçimlerini yapsınlar.Üç kuruş ucuz diye yüklenmesinler.

Hiçbir markada bunları yapamazsın. Çünkü Biss miss yasal olmayan şeyler. Burda bir ALLAH ın kulu dahili alıcıdan memnun degildir. Marka model farketmez.
  • Bende samsunluyum birader lg'den sorun yasamissiniz ama kimileride cok memnunuz diyor piyongoyla mi cikiyo anlamadim tamda tv alma arifesindeyken kafam iyice karisti [55LM660S] vatan'dan indirim bekliyorum alirsam boyle bir sorun yasamayi bende istemem ogrenci halimizle 3.500tl'lik tv alipta sorunlu cikmasi dusunemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat1258

Bende samsunluyum birader lg'den sorun yasamissiniz ama kimileride cok memnunuz diyor piyongoyla mi cikiyo anlamadim tamda tv alma arifesindeyken kafam iyice karisti [55LM660S] vatan'dan indirim bekliyorum alirsam boyle bir sorun yasamayi bende istemem ogrenci halimizle 3.500tl'lik tv alipta sorunlu cikmasi dusunemiyorum.
    Arkadaşlar acaba diyorum bu lg türkiye garantili tvlerdemi sorun var nedense hep tekno marketlerin sattığı ürünlerden herkes şikayetçi.
    Bende paralel ithalatmış bir vestel bayisi arkadaşıma 47LM660S sipariş ettim 2 haftaönce ürün geldi servis gelmeden kendim açtım kurdum bir güzel seyrediyorum servis telefon etti vestel bayisinin komşu dükkanıymış siz kurduysanız bir ara garantiyi imzalarız sorun yok dedi görüşme bitti testlerimi yaptım ışık sızmasımı ekranın sağ orta üstüne doğru baş parmak kadar ançak bir sızma var ps3 de oyun modunda oynadıktan sonra hiçbir takılma olmuyor dünde bjk-fb maçını izledim real barca maçlarına baktım söylediğiniz gibi ekranda hiçbir problem olmadı. Görüntü kalitesinden de gayet memnunum. Ölü pikselde hiç yok

• quote:

Orijinalden alıntı: serci2001

Arkadaşlar acaba diyorum bu lg türkiye garantili tvlerdemi sorun var nedense hep tekno marketlerin sattığı ürünlerden herkes şikayetçi.
    Bende paralel ithalatmış bir vestel bayisi arkadaşıma 47LM660S sipariş ettim 2 haftaönce ürün geldi servis gelmeden kendim açtım kurdum bir güzel seyrediyorum servis telefon etti vestel bayisinin komşu dükkanıymış siz kurduysanız bir ara garantiyi imzalarız sorun yok dedi görüşme bitti testlerimi yaptım ışık sızmasımı ekranın sağ orta üstüne doğru baş parmak kadar ançak bir sızma var ps3 de oyun modunda oynadıktan sonra hiçbir takılma olmuyor dünde bjk-fb maçını izledim real barca maçlarına baktım söylediğiniz gibi ekranda hiçbir problem olmadı. Görüntü kalitesinden de gayet memnunum. Ölü pikselde hiç yok

Alıntıları Göster
    servis dün aradı birebir değişim yapılacağını söyledi, 30 günü geçtiği için iade vermediklerini söyledi, ama ben servis çağırdığımda alalı 5 gün olmuştu, onlar birşey yok deyip geri göndermişlerdi, sonraki gidişinde alımının üerinden 37 gün geçmişti. umarım gelen de sorunlu değildir diicem ama lg lerin hepsinde bu sorun var

• quote:

Orijinalden alıntı: kitbuka

maç yayınlarında gölgele ve ışık bantları var

bahsettiğiniz fotoğrafları yeniden yüklermisiniz linkler çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci2001

quote:

maç yayınlarında gölgele ve ışık bantları var

bahsettiğiniz fotoğrafları yeniden yüklermisiniz linkler çalışmıyor
    yüklüyorum yine
  • quote:

yüklüyorum yine

Alıntıları Göster
    olumuyor nedense
  • quote:

servis dün aradı birebir değişim yapılacağını söyledi, 30 günü geçtiği için iade vermediklerini söyledi, ama ben servis çağırdığımda alalı 5 gün olmuştu, onlar birşey yok deyip geri göndermişlerdi, sonraki gidişinde alımının üerinden 37 gün geçmişti. umarım gelen de sorunlu değildir diicem ama lg lerin hepsinde bu sorun var

Lg'lerin hepsi böyle oluyor derken? Kardeşim, kuzenim Lg kullanıyor. Bir arkadaşım evlenirken 2 tane LG televizyon aldı. Şuana kadar herhangi bir problem yaşayan yok çok şükür. Elektronik eşya bu hangi marka olursa olsun, ürün ne olursa olsun bu tür sıkıntılar yaşanabilir. Bence sizdeki şanssızlık televizyondan ziyade teknik servis kaynaklı. Zamanında değişim vs. yapılmadığı için..

Ayrıca Aldıktan 5 gün sonra teknik servise yaptığınız başvuruya dair elinizde herhangi bir belge vs. varmı? Varsa şayet iade almaları lazım. Başvuru yaptığınız tarihte önemli. Eğer elinizde belge varsa Tüketici haklarına kadar gidebilirsiniz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saigo

quote:

Hiçbir markada bunları yapamazsın. Çünkü Biss miss yasal olmayan şeyler. Burda bir ALLAH ın kulu dahili alıcıdan memnun degildir. Marka model farketmez.

neden yanlış bilgi veriyorsun VESTELLERİN hepsinde biss menü var ve gayet başarılı..dahili uydu alıcısıda çok iyi hatta sd yayınlarda dreambox hızında..

• quote:

Orijinalden alıntı: halitoz

quote:

quote:

neden yanlış bilgi veriyorsun VESTELLERİN hepsinde biss menü var ve gayet başarılı..dahili uydu alıcısıda çok iyi hatta sd yayınlarda dreambox hızında..

Alıntıları Göster
    resimleri göremiyoruz paint ten farklı kaydet jpeg resmi yaparsan buraya koyabilirsin....

lg ve samsunglarda sorun çok oluyor .....

• quote:

quote:

quote:

Türk markalar dışında diyelim o zaman gönlün olsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Türk markalar dışında diyelim o zaman gönlün olsun.

Alıntıları Göster
    107 ekrana kadar hissedilmiyor ama onun üzrendikelrin ben daha olmayanına rastlamadım en az20 tv inceledim , philips,lg ve samsung da gördüm , sony incelemedim,

servise 7 gün sonra gitti birşey yok dendi, 32 gün sonra birdaha gitti, servis son geldiğini varsayıp 30 günlük süren dolduğu için aynısını vericez diyor bence bimekse iade verilmeliydi, ilk göndermemi dikkate almayıp, so gönderinde zamanını aşmış diyorlar. bu arada tüketici haklarına sakın güvenmeyin Türkiyede sabrın yaklaşık 6 ayın ve 800tl paran varsa (geri alacağı kesin değil) başvurabilirsiniz, bunlarıda öğrendim

• quote:

107 ekrana kadar hissedilmiyor ama onun üzrendikelrin ben daha olmayanına rastlamadım en az20 tv inceledim , philips,lg ve samsung da gördüm , sony incelemedim,

servise 7 gün sonra gitti birşey yok dendi, 32 gün sonra birdaha gitti, servis son geldiğini varsayıp 30 günlük süren dolduğu için aynısını vericez diyor bence bimekse iade verilmeliydi, ilk göndermemi dikkate almayıp, so gönderinde zamanını aşmış diyorlar. bu arada tüketici haklarına sakın güvenmeyin Türkiyede sabrın yaklaşık 6 ayın ve 800tl paran varsa (geri alacağı kesin değil) başvurabilirsiniz, bunlarıda öğrendim

Alıntıları Göster
    31.günde tv geldi, yeni gelende de var ama daha az , en aından tam ortada değil, ne diyelim tecrübe kazandık

• quote:

31.günde tv geldi, yeni gelende de var ama daha az , en aından tam ortada değil, ne diyelim tecrübe kazandık

Alıntıları Göster
    Ben de 4-5 aydır lg lm660s kullanıyorum. Herhangi bir problem yok. Her konuda çok memnunum televizyonumdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apo427

Ben de 4-5 aydır lg lm660s kullanıyorum. Herhangi bir problem yok. Her konuda çok memnunum televizyonumdan.

Alıntıları Göster
    arkadaş haklı az paralar ödemioruz bu panellere yazık lgye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.