Şimdi Ara

LG Telefonunuzla Sorun Varsa Servise Gitmeden Buraya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
770
Cevap
21
Favori
169.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg gd900 crystal kullanıyorum ve şuan telefon iptal nerdeyse
    1-şarj fullken birden batarya az diyor internet tarayıcıya falan girince 2-3 kere daha diyor sonra kapanıyor.
    2-sabah akşam takılı bıraktım bir gün hala şarj oluyor gösteriyordu telefon full şarj görmedim 2-3 haftadır hep doluyor şarjdayken ama bitmiyor dolması.
    3-Batarya boşken(tel kapalı) şarja takıyorum ve açıyorum telefonu sonrasında şarjdan çekiyorum kapanıyor.Ama telefon açıkken şarja takıp çektiğimde yine açık bu sorun yok.
    4-telefon şarjdayken dokunmatik hiçbiryerini kullanamıyorum bazen.
    5-çok ufak darbelerle kapanabiliyor.

edit : geçen hafta hiç açılmama durumu oldu 2-3 gün bekledim sonunda açıldı şarja tak çek herşeyi denemiştim açılmamıştı sonra birden açıldı.

Anlayacağınız hataların hepsi şarj/batarya kaynaklı ama çekmediğim sorun kalmadı her çeşit batarya şarj sorununu gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emreün -- 17 Kasım 2010; 14:48:55 >
  • Yazılım güncel mi?
  • lg GT540 telefonum rom yükleme esnasında download mode kadı bende pilini çıkartıp tekrar taktım ve açtım malesef telefon lg açılış ekranında kaldı ne yapabilirim...
  • Serviste yapılır için rahat olsun. Ama şunu yap bakalım ne olacak herşeyi çıkar pil de dahil. Usb tak flash yapsın ne olacak.
  • valla hocam aynı değişen bir durum yok arkadaş çözümü buldum yazmışta o yüzden yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Yazılım güncel mi?

Bilgim yok.Yazılıma nasıl bakıldığını ve güncel değilse nasıl yükleyeceğimi söylersen iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

quote:

Yazılım güncel mi?

Bilgim yok.Yazılıma nasıl bakıldığını ve güncel değilse nasıl yükleyeceğimi söylersen iyi olur

1809#*900 # yap orada fw bilgisi olacak dikat et format atma:) v kaçmış söyle
  • Umarım yardımcı olabilirsin.

Sorunum şudur:

http://forum.donanimhaber.com/m_44589016/mpage_1/f_/key_//tm.htm#44589016
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Merhabalar.

Babamın kullandığı LG KF600 telefon var. Telefonda şu an yazılımsal 2 problem mevcut.
    1- Cihazı şarja takınca kapanıyor. Çıkarınca tekrar açılıyor.
    2- Çektiğim fotoları PC'ye atınca çizgi şeklinde görünüyor. Örneğin çektiğim foto 1600x1200 çözünürlükte ise PC'de bu foto üstten basılmış şekilde 1600x20 gibi bir çözünürlükte görünüyor.
    Bu sorunlar için yazılımsal olarak benim yapabilieceğim birşey var mı? Uğraşmaya pek vaktim olmadı işlerin yoğunluğundan. Güncelleme filan yapılabilir mi?

hocam s.a. benim sorunumda senin 2 numaralı sorunun çözüm bulabildinmi.
  • lg bl40 ta dil sorunum var yazılım yükledim türkçe dil seçeneği gitti. türkçe dil seçenekli müzik çaları arızalı olmayacak bir yazılım bulamadım yardımcı olur musunuz? bir bilginiz varsa bu konu hakkında.
  • Genel problem mi bu müzik çalar sorunu? tüm dünyada. avrupa romlarında türkçe olur ama bilemedim.
  • quote:

Genel problem mi bu müzik çalar sorunu? tüm dünyada. avrupa romlarında türkçe olur ama bilemedim.

V10H_00.kdz die bişey indirdim müzik çalarla resim olayı iyi ayriyeten facebook twitter myspace uygulamalı bir yazılımda var tek eksiği türkçe olmaması 18 mar 2010 die gözüküyo güncellemede.
    birde indirdiğim bütün bl40 yazılımları .dz uzantılı bunu .kdz ye çevirip öyle atayım diyorum nasıl olacağını bilmişyorum çevirme işini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbag -- 7 Şubat 2011; 9:47:13 >
  • quote:

http://hotfile.com/dl/97529361/1da6dd5/BIN_BL40AT-00-V10k-CIS-XX-MAY-13-20100.zip.html
    bunu dene isbag

teşekkürler indirmeye başladım.
  • merhaba invisible hocam:
    Optimus One forumundada görmüşsünüzdür beni, bugün şöyle bir sorunla karşılaştım. Cihazla ilkdefa evden çıktım, 3g'yi ilk defa tam anlamıyla test etme şansım oldu. İnternette rahat geziyorum ama google maps'te biraz oyalanınca internet bağlantısı kopuyor. İçbir şekilde internette gezemiyorum. İnterneti aç kapa yapıpımda durum çubuğunda bi değişme olmuyor. 5-10dk içindeyse tamamen hat gidiyor (vodafone). Telefonu kapatıp açınca sorun kalmıyor ama gene google maps'e girince aynı şey. Yarın olmadı mecidiyeköydeki teknik servise götürücemde sizce porblem nedir?
  • 2 g kullan cihazı bak bakalım ne olacak.

quote:

Orijinalden alıntı: isbag

quote:

http://hotfile.com/dl/97529361/1da6dd5/BIN_BL40AT-00-V10k-CIS-XX-MAY-13-20100.zip.html
    bunu dene isbag

İsbah bilmiyorum içinde ne var he haberin olsun :) Nasıl yüklenir nedir ne değildir sana kalmış ama cislerde türkçe oluyordu. Ve son yazılıma yakın bir tarihi var. b40k filan var ama seninki nedir bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi invisible -- 7 Şubat 2011; 17:28:48 >
  • quote:

2 g kullan cihazı bak bakalım ne olacak.

quote:

Orijinalden alıntı: isbag

quote:

bunu dene isbag

İsbah bilmiyorum içinde ne var he haberin olsun :) Nasıl yüklenir nedir ne değildir sana kalmış ama cislerde türkçe oluyordu. Ve son yazılıma yakın bir tarihi var. b40k filan var ama seninki nedir bilmiyorum

anlıyorum yükleyip görecez ben onu göze alıyorum yükleme programları bulmuştum bir kaç tane yükledikten sonra yazarım buraya.

eidt. .dz formatlı dosya bana rardan çıkınca .kdz olacak dosya lazım kdz updater var LG nin onunla yükleniyor. olsun yinede emeğine sağlık güncelleme beklerim olmadı son çare garantiye vermekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isbag -- 8 Şubat 2011; 12:41:42 >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_46400981/tm.htm

Merhaba bu konu hakkında nasıl yardımcı olabirsiniz ?????

Teşekkürler
  • arkadaslar bir arkadasta satılık kc910i model var.yalnız telefonun ekranında ciddi cizikler var.piyasada 7/8 dolara dokunmatik ekranlar satılıyor.telefonu alsam birde sıfır bu dokunmatik ekranlardan alsam degistirsem saglıklı olurmu.yoksa hic bulasmadan almaktan vaz mı geceyim
  • Merhaba

GD510 telefon var ancak şarjı çok çabuk bitiyor, 1,5 gün anca dayanıyor buna ne yapabiliriz?

Yeni yazılımı yüklersem dayanır mı sizce?

Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.