Şimdi Ara

LG Stylus 2 (Kısa İnceleme ve Fotoğraflar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
4.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba. Annemin kullanması için orta seviye telefonları inceliyordum. Ekranın büyük olması sebebiyle LG Stylus 2 aldım. Almayı düşünenler varsa yol göstermesi açısından kısa açıklama yapacağım.

• LG Stylus 2'nin 5,7 inç ekranı mevcut ve cihaz kalem özelliği barındırıyor. 13 megapixel arka, 8 megapixel ön kamera mevcut. 16 GB dahili hafızası ve hafıza kartı ile arttırılabiliyor. Ram 2 GB.
    • 3000 mah'lik bataryası mevcut. Ekranı IPS ve HD. 4,5 G desteğine sahip.
    • Android 6.0.1 sürümü ile geliyor.
    • Şu ana kadar herhangi bir kasma, donma sorunu oluşmadı. Güncellemeleri yaptıktan sonra tam olarak kullanıma geçeceğim.
    • Sağ üst köşede kalemi için yuva var. Kalemi gayet kullanışlı. Cihaza ayrı hava katıyor.
    • 3000 mah'lik batarya olmasına rağmen cihaz oldukça hafif geldi bana. Bu da cihaza olumlu bir özellik daha katıyor. Çerçeve olarak ince bir yapıya sahip.
    • Tüm tuşları cihazın arka tarafında. Selfie çekimleri için önde flaş mevcut.

Cihaza ait birkaç fotoğraf

Cihazın LG Türkiye sayfası

Alacak olanlara hayırlı olsun. Merak edilen bir yer olursa bilgim dahilinde cevaplayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eray36 -- 15 Ekim 2016; 18:23:20 >

• fm radyo çift hat varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlıminder

fm radyo çift hat varmı

Bendeki model cift hat 4.5 g ve fm radio var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K520 Stylus2

H542 Tr stylus a göre artıları :

Ram 1.9 GB hafıza 16 GB

Pil 3000 mH eski modelle aynı olmasına rağmen 1,5 günü çok rahat çıkarıyor.Oyun oynamayı ve sosyal medyayı biraz azaltırsanız 2 günü göreceğinden eminim
    6.0.1 ile geliyor cihaz açılır açılmaz 400 küsur mb lık bir güncelleme alıyor. google playden oturum açıldığında ise lg stylus2 PLUS olarak gözüküyor (Neden bilmiyorum :)) )
    G5 arayüzü var kullanım alışık olduğumuz gibi çok kolay ve akıcı Takılma kesinlikle yok
    4G güzel çalışıyor.Eski stylusta 3g ve şebekenin olmadığı yerlerde bile az da olsa sinyal yakalıyor. Kaleminin ucu daha ince kullanımı daha kolay geldi bana arka kamera iki modelde de 13 Mp olmasına rağmen fotoğraf kalitesi k520 de daha iyi ve internette yazıldığı gibi çok yavaş değil kameranın hızı bence yeterli ön kamera 8 MP ve önceki modele göre çok çok daha iyi
    Stylus 2 için özel Quick cover wiev kılıf la çok güzel bir uyumu var.

Ben bu modeli sevdim eksisi şimdilik yok
    Almayayı düşünenlere yardımcı olmuşumdur umarım.

• Asfalt 8 hiç sıkıntısız oynanabiliyor telefonda Aşırı ısınma yok donma yok Her şey beklentilerle ilgili. Parasına göre gayet yeterli illaki 2500 3000 lük telefona bence gerek yok.
  • K520 TR modeli olduğu için Radyo maalesef yok olsa çok güzel olurdu.
  • 10 Aralık yeni bir güncellemede geldi telefona :) Telefonun kullanılabilirliği ve iyileştirmeler var deniyor açıklamada
  • bende guncelleme yok cıhaz yurt dışı 520dy kodlu duos modeli
  • https://www.lgdestek.net/h520tr-lg-stylus-2-v10d-yazilim-guncellemesi-30252.html

İnceleyin
    LG’nin not serisi olarak bilinen LG Stylus 2 akıllı telefonu bugün yeni yazılım güncellemesi aldı. Android 6.0.1 Marshmallow yazılımı kullanan Stylus 2 için V10d güvenlik güncellemesi yayımlandı. Güncelleme alan modeller ve ülkeler şu şekilde; K520DY ARE Arap Emirlikleri, K520DY AGR Cezayir, K520 NLD Hollanda, K520 NEU Norveç, K520DY GCC Arap Emirlikleri, K520DY IRN İran, K535T TWN Tayvan, K520TR Türkiye.
  • satmayı düşünen arkadaşlardan mantıklı fiyata alabilirim
  • Fazlasıyla memnun kaldım telefondan bu fiyata alınabilecek en iyilerden biri bence
  • Telefonda sıkıntı yaşayan yok sanırım
  • Hocam hayırlı olsun, clash royale, clash of clans gibi oyunlarda ısınma takılma yapıyor mu?
    Youtubedan video izlerken takılma ısınma yapıyor mu? Ona göre ben de alacağım.
    Teşekkürler.
  • Teşekkür ederim clash royale, clash of clans yüklemedim ama asfalt8 de hiç sorun yok youtube da takılma olmadı (GERÇİ bu birazda internetin kalitesi ile alakalı) Isınma rahatsız edici düzeylere kesinlikle çıkmadı.Takılma sorunu hiç olmadı Ben çok memnun kaldım.
  • https://www.lgdestek.net/k520tr-lg-stylus-2-android-7-0-nougat-guncellemesi-basladi-30825.html android 7 gelmiş deneyenler bilgi verebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğleden sonra yada akşam deneyebileceğim.
  • android 7 yi Yükledim. İlk baktığım uygulama taşıyabilmeydi Facebook aspalth8 ve candy crush'ı sd carta taşıdım (Bu süper oldu) Kurcaladıkça bilgi vermeye çalışırım.
  • Gayet hoş olmuş takılma donma ısınma kesinlikle yok Yeni temalar var uygulama düğmelerinin boyutu ayarlanabiliyor.ilk gözlemlerime göre ram kullanımı az daha düşük gibi
  • doze modla ilgili bir açıklama yoktu ancak dün akşam şarjdan çıkarıp bıraktım Sabah hala yüzde yüzdü şarjı sabah 7 den beri face vhatsap ve candy crash la yoğun bir oyuna rağmen şarjım şu anda yüzde 78 Güncellemeden öncede iyiydi batarya performansı
    Ama şu anda sanırım daha da iyi
  • Bu devirde 720p ekran çok ayıp etmişler bu kadar özelliğe.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.