Şimdi Ara

LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)
    LG SN8Y 3.1.2 dolby atmos soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1 eARC bluetooth 5. spk8 arka kitler ile 5.1.2 dolby atmos destekler arka kitler ayrı satılır)
    15/08/2020 de izmir vatan bilgisayardan aldım iki hafta kadar anca kullandım 9. ayda sn11 aldım ve sn8 y yi kutusuna kaldırdım biraz büyük olduğu için karasızdım fakat arka kitlerile beraber olduğunda sn11 ikullanmaya karar verdim9. aydan beri kutusunda duruyor. kutu fatura v.s hepsi tam. ikisi soundbarın üstünde üçü önünde 5 adet hoparlör ile muazzam bir atmos keyfi yaşatıyor.( artı olarak ayrı satılan spk8 arka kitler ile 5.1.2 atmosu destekler) bir adet hdmi 2.1 giriş bir adet hdmi 2.1 earc çıkış ,usb ve digital giriş bulunmaktadır. hdm2.1 ve earc desteği ile 4k görüntüleri tvnize aktarırken tüm hd ses formatlarını (dolby truhe hd atmos, dts hd master audio, dtsx gibi) kayıpsız olarak dinleyebiliyorsunuz. lg wifi speaker uygulaması ile telefonunuzdan sounbarın extra ayarlarına ulaşabilir ,google home ilede soundbarı kontrol edebilir, wifi üstünden müzik dinleyebilirsiniz.
    kısacası kablo karmaşası olmadan tüm güncel ses formatlarını yüksek kaliteli müziğin zevkini bu karantina döneminde en sevdiğiniz yana yeni çıkan filmleri sinemanın atmosferini evinizin rahatında yaşayabilirsiniz
    detaylı bilgi için üreticinin sitesine bakabilirsiniz.
    ÖNE ÇIKAN ÖZELLIKLER(.
    High Resolution Audio "24bit/192kHz" / "24bit/96kHz"Bluetooth Versiyonu 5
    Bass Blast / Bass Blast + EvetMovie (Dolby Surround) Evet
    DTS Virtual:X Evet
    GENEL ÖZELLİKLER
    Kanal 3.1.2chGüç 440W
    UYUMLULUK EvetOptical Evet

HDMI 2.1 (HDCP 2.3) - In / Out EvetUSB Evet
    AUDIO FORMATI
    LPCM EvetDolby Atmos Evet
    Dolby TrueHD EvetDolby Digital Plus Evet
    Dolby Digital EvetDTS:X Evet
    DTS-HD Master Audio EvetDTS-HD High Resolution Evet
    DTS Digital Surround EvetAAC / AAC+ Evet
    HOPARLÖR
    TOPLAM 440WÖN
    40W x 2
    ORTA
    40WTop 50W x 2
    SubWoofer 220W (Wireless)
    FIZIKSEL ÖZELLIKLER
    soundbar (w/ Foot ) 1060 x 57 x 119Tv ile eşleşme (`20 New) 49 inç üstü
    Subwoofer 221.0 x 390.0 x 312.8Soundbar Ağırlık 4.4 kg
    Subwoofer
    7.8kgBrut agırlıgı 14.6kgLG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)LG SN8Y soundbar (d.atmos dtsx hdmi2.1eARC bluetooth5)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 15 Ağustos 2022 Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 4 ürün

• elimde arka kitler yok. bilgi amaçlı yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ürün satılmıştır ilan kaldırmayı bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknzr -- 1 Mart 2021; 15:19:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.