Şimdi Ara

LG SJ9 Dolby Atmos 4K SoundBar - 1.819TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
10.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Light.blue

Müzik performansı mühteşem.üstelik bu mp3 ler 192Khz 24 bit değil,44 khz-16 bit.buna rağmen ses kalitesi mühteşem.

Hi-res parçalar dinlersem, sanırım beynimden orgazm yaşarım

Uydu TV kanallarından aynı performansı alamadım.HD yayın yapan kanallar 2.0 stereo formatında yayın yapıyor. Sadece Dsmart ucretli kanalları yüksek çözünürlüklü ses yayını yapıyor..sporify ile müzik dinlerkrn sesi anca 5 seviyesine açabiliyorum.fazlası komşuları kapıya dayar :)) ...Genel olaral çok beğendim.şiddetle tavsiye ederim.
    selam hocam bass lar nasıl acaba birde soundbarın yüksekliği ne kadar acaba tv nin altına kouyacağımda

• Dolby atmos için vision hdmi nerede bulabiliriz.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojikadam07

Dolby atmos için vision hdmi nerede bulabiliriz.?
    TV altına koydum bende. bas çok iyi
  • Genel itibariyle müzik ve film performansları nasıl.? Dolby atmos kullanıyor musunuz.?

• Şu şekilde geliştirmişler hocam. Sanırım dediğiniz olay bu.
  • Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim ürün şuydu:https://www.amazon.co.uk/Loewe-69205T80-Sound-Projector/dp/B0044AN7QQ

Şuan yamaha’nın şöyle bir ürünü var: ysp 5600

https://youtu.be/4-S_-OhNTXo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojikadam07

Genel itibariyle müzik ve film performansları nasıl.? Dolby atmos kullanıyor musunuz.?
    Müzik konusunda mühteşem. film olarak henüz denemedim. bazı uydu kanallarında iyi performans veriyor,mesela arka plandaki sesleri duyabiliyorum. örneğin survivor izlerken adamlar konuşurken arka planda öten kuş seslerini rahatça duyabiliyorum. eski ses sistemimle duyamıyordum. kanalların ses formatına göre değişiyor,kimi kanal stereo yayın yapıyor,kimi çok kanallı yayın. atmos modunuda deneme şansım olmadı. atmos destekli bluray oynatıcı + bluray film alıp denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

görüntü kalitesi istiyorsanız alacaksınız, tercih meselesi.....

Alıntıları Göster
    apple tv nin görüntü kalitesi ps4 prodan iiyi midir filmlerde yada tv üzerinden netflix te ?
  • Sj9 kullanmak için lg tv olması şart mı? Philips tv alsam kullanamaz mıyım bunu?

• kullanırsın

• sj9 optical da takıldı kaldı hmıd görmüyor f tusundan getırıyorum ama algılamıyor ?

OPTİCAL YAZIYOR SÜREKLİ EKRANDA ?
  • Bende bugun sj9 aldim. Ilk isim Dolby atmos ozelligini denemek oldu. info da dolby audi yazmasi, dolby atmos anlaminami geliyor?

• g3z3g3n1616 G kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın,

Hayır Dolby Atmos yazması gerekli dolby audio başka;) netflix üyesi iseniz oraya girip dolby atmos destekli bir dizi yada film acın soumdbar kumandasinin info tuşuna basın ekranında dolby atmos yazacaktır:)

• Tsk.ler. Evet uyeligim var dalby atmos bir filim onerirmisiniz.

• Merhaba arkadaşlar,

Bende dün yeni aldim teknosadan 1.599 TL ye kurulum ucretlimi veya kendim kutuyu acip kursam garanti kapsami disina cikiyormu?

• Merhaba Arkadaşlar LG sj9 soundlar için yardım televizyonum Samsung 60ju6470 ve ps4 pro da var bunların Dolby Atmos özelliği yok Teknosadan indirimden 1.599 tl aldım Dolby Atmos film izlemek için ne yapmalıyım

• malesef izleyemessin mediaaplayer alman lazım hiçbir yolu yok sadece pc varsa hdmı sürümü 1.4 yada 2 ise hdmı dan girş yapıcaksın arc ddan tv ye çıkış yapıp dolby atmos ses alabilrisin diğer kolya media player atmos özellikli
  • Merhaba arkadaslar lg sj9 ariyorum nereden temin edebilirim?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.