Şimdi Ara

LG SJ9 Dolby Atmos 4K SoundBar - 1.819TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
10.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim kardeşim, şimdi bağlantıyı gerçekleştirdim maçın ilk yarısı biter bitmez netflix te deneyeceğim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firetox F kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi denemeyi yaptım dediğin gibi netflix üzerinden dolby atmos özellikli film açtım ve kumandadan info tuşuna bastığım gibi dolby atmos yazısı ve sesin farklılığı belli oldu 2 gündür eziyet çekmişim çok teşekkür ederim :)

LG SJ9 Dolby Atmos 4K SoundBar - 1.819TL

LG SJ9 Dolby Atmos 4K SoundBar - 1.819TL@firetox

• Rica ederim :) Keyifli seyirler:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sony 4k tv kullanıyorum sondubara baglı arc dan

turksat üzerinden uydudan izliyorum trt dunya kupaısnı ama ses kesiliyor 20 dk bir kalitesi düşüyor tekrar aynısı oluyor ve yükseliyor her maç böyle
  • arkadaşlar bu soundbar olsun h3 ARKA hoparlorler olsun sürekli wifi ları açık nasıl kapatabilrim ethernet ile bağlıyorum ben wifi acık kalmasın sinyal kirliliği yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATATURKTC

Hocam şimdi denemeyi yaptım dediğin gibi netflix üzerinden dolby atmos özellikli film açtım ve kumandadan info tuşuna bastığım gibi dolby atmos yazısı ve sesin farklılığı belli oldu 2 gündür eziyet çekmişim çok teşekkür ederim :)

@firetox
    Hocam kullandığınız televizyon nedir?

Soundbardan memnun musunuz, dolby atmos efektrleri nasıl?

• YunusPhp kullanıcısına yanıt
    Kardeşim selamlar,

LG 55C7 Oled tv kullanıyorum ve soundbari aldığım günden itibaren çok memnunum kardeşim gerçekten muazzam bir sesi var dolby atmos özelliği zaten çok iyi 360 derece sesi evin içinde hissettiriyor kesinlikle tavsiye ederim. Bu aralar dünya kupası izliyorum hem tv hem ses sistemi çok iyi ;)

• quote:

Kardeşim selamlar,

LG 55C7 Oled tv kullanıyorum ve soundbari aldığım günden itibaren çok memnunum kardeşim gerçekten muazzam bir sesi var dolby atmos özelliği zaten çok iyi 360 derece sesi evin içinde hissettiriyor kesinlikle tavsiye ederim. Bu aralar dünya kupası izliyorum hem tv hem ses sistemi çok iyi ;)
    Trt'de sorun yaşadığınızı belirtmişşiniz önceki mesajınızda peki o sorun neydi veya düzeldimi?
    Trt ile ilgili bir sıkıntım olmadı? ama tek sıkıntım soundbar bağlantısı idi onuda çözdüm sağolsun arkadaşın sayesinde hocam

• quote:

Trt ile ilgili bir sıkıntım olmadı? ama tek sıkıntım soundbar bağlantısı idi onuda çözdüm sağolsun arkadaşın sayesinde hocam
    Pardon hocam diğer arkadaş sorun yaşamış :) bende sipariş verdim bugün öğlen bakalım artık
    Hayırlısı olsun kardeşim, iyi gunlerde kullanın inanın pişman olmayacaksınız kullandıktan sonra düşünceni bekliyorum bakalım,:)

• bende alacaktım. TV'de dolby atmos olmadığı için hevesim kursağımda kaldı.. ama belki veryansın deyip ultra hd tv ye geçebilirim her ne kadar gereksiz olsada şuan için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light.blue

bende alacaktım. TV'de dolby atmos olmadığı için hevesim kursağımda kaldı.. ama belki veryansın deyip ultra hd tv ye geçebilirim her ne kadar gereksiz olsada şuan için...
    appple tv ye dolby atmos desteği geliyor, xbox one x dolby atmos destekli
  • quote:

Hayırlısı olsun kardeşim, iyi gunlerde kullanın inanın pişman olmayacaksınız kullandıktan sonra düşünceni bekliyorum bakalım,:)
    Hocam çok teşekkürler :)

Bu arada ses sistemi efsane gerçekten, o detay basslar falan mis :)

Kulaklarımın pası silindi
    Hocam sevindim beğendiğinize hayırlısı olsun iyi gunlerde kullanın gerçekten çok güzel bir sesi var eski o yiginliktan kurtuldugum için sevindim sesi beni tatmin ediyor dediğin gibi bassları güzel tatlı

• quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Hocam çok teşekkürler :)

Bu arada ses sistemi efsane gerçekten, o detay basslar falan mis :)

Kulaklarımın pası silindi

Alıntıları Göster
    apple tv yi kim ne yapsın Allah aşkına
  • quote:

Orijinalden alıntı: Light.blue

apple tv yi kim ne yapsın Allah aşkına

Alıntıları Göster
    görüntü kalitesi istiyorsanız alacaksınız, tercih meselesi.....
  • arkadaşlar bende aldım bundan ama servis kurulumu gerekiyor mu. kutuyu açsam garanti dışı kalır mı ?
  • arkadaşlar x box x var bende.lg sj 9 aldım Dolby atmos aktif olmuyor hata veriyor.baglanti şeması nasıl olacak kuran varsa yardim istiycem.tesekkurler.

• Müzik performansı mühteşem.üstelik bu mp3 ler 192Khz 24 bit değil,44 khz-16 bit.buna rağmen ses kalitesi mühteşem.

Hi-res parçalar dinlersem, sanırım beynimden orgazm yaşarım

Uydu TV kanallarından aynı performansı alamadım.HD yayın yapan kanallar 2.0 stereo formatında yayın yapıyor. Sadece Dsmart ucretli kanalları yüksek çözünürlüklü ses yayını yapıyor..sporify ile müzik dinlerkrn sesi anca 5 seviyesine açabiliyorum.fazlası komşuları kapıya dayar :)) ...Genel olaral çok beğendim.şiddetle tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Light.blue -- 26 Haziran 2018; 13:7:50 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.