Şimdi Ara

Lg Rc90v9ev2w kurutma makinesi sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg Rc90v9ev2w model kurutma makinesi satın aldım. Dün kurulumunu yaptık ve kullandık. Çalışma esnasında motor kısmından çoğu zaman yüksek ve rahatsız edici bir zırıltı sesi çıkıyor. Sesi tarif edecek olursam yüksek gerilim hatlarının yakınına geldiğimizde duyduğumuz o elektirik zırıltı sesi. Ölçüm yaptığımda 67-70 desibel aralığında bir ses çıkartıyor. Bu ses normal mi? Çıkarılan sesin videosunu ekliyorum buraya.

• Kompresör sesi normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt

Arkadaşımın farklı bir marka kurutma makinasında bu kadar yüksek ses olmayınca biraz işkillendim.

• kksal55 K kullanıcısına yanıt

Sizin makinenizde inverter kompresör var. Standart kompresörden farklı olarak değişken hızlarda çalışır. Yüksek hızda çalıştığı zamanlarda doğal olarak daha yüksek ses çıkarır bu normaldir. Enerji etikentinde yazan ses değeri makina Eco pamuklu programda , kompresör ekonomi güç değerinde çalışırken çıkardığı sestir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurutma makinası çalışıyorken makinanın kapağını açabiliyor olmamız normal mi? Çamaşır makinası gibi kilitleme yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kksal55 -- 13 Ocak 2022; 19:14:52 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.