Şimdi Ara

LG Q6 ANA KONU 1299TL' YE ÇERÇEVESİZ EKRAN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
16.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam simdi zevkler ve renkler meselesi arkadasin dedigi gibi 2 cihazin ekran cozunurlugu ayni 2160x1080 biri 5.5 inc digeri 5.9 inc ama gel gelelim ekran kasa oranlari huawei guzel telefon yapabilir ama mate 10 litw mubarek tablet gibi o kamera cikintisi ne abi ? Ayrica 2100 kusur lira ona verebilirim diyorsan git G6 al ben G6 dan Q6 ya gececegm o ayri mesele

LG Q6 ANA KONU  1299TL' YE ÇERÇEVESİZ EKRAN

LG Q6 ANA KONU  1299TL' YE ÇERÇEVESİZ EKRAN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konu içerisinde ki yorumları okuyup takip edeyim. eşimin kullandığı g3 artık miyadını doldurdu, Q6 düşünüyorum, biraz inceleme..
  • Q6 kullananlara bir sorum G6 kullanırken whatsapp mesajı gelince bildirim çubuğunu aşağı kaydırıp hızlı cevapla seçeneği vardı bu Q6 da varmı ???

• quote:

Orijinalden alıntı: LoLo35

Q6 kullananlara bir sorum G6 kullanırken whatsapp mesajı gelince bildirim çubuğunu aşağı kaydırıp hızlı cevapla seçeneği vardı bu Q6 da varmı ???

Hocam whatsapp ı bilmiyorum ama instagramda böyle cevap veriliyor.

• Hocam cihaz hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

• Mr.BadHeart M kullanıcısına yanıt
    Whatsapp uzerinden deneyip paylasirsan sevinirim bu hizli cevap olayini

• Q6 ya karar verdim ve aldım. Lenovo P2 den geçince tabi ufak bir batarya az gidiyor sıkıntısı yaşadım ama normal sanırım :)
  • Telefon güzel ekranı tasarımı falan donanımıda iyi lakin kameraları çok kötü resmen netlemiyor sanki her yer bulanık bu sorun G6 nın kamerasında da var Amiral gemisi telefon yap 1.000 liralık telefon sensörü koy Q6 da ki olayıda siz düşünün.

Zenfone 3 çok daha iyi bir telefon hemen hemen aynı fiyatta onun kamerası bayağı iyi hemde SD 625 işlemci var ve Android 8 güncellemesi alcak.

LG sevdiğim bi marka güzel telefon yapıyor lakin kalite düşük bak Sony'ye M5 mesela veya XZ XZ1 e.

• Radyo konusunda soru soracaktım varmı yokmu diye; Tr garantilisinde kesin yokturda ithalatçı garantilisinde fm radyo varmı arkadaşlar ?
  • Merhaba arkadaşlar soru soran arkadaşlarım var dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalışayım

Öncelikle.

Batarya süresi:

Çok iyi sabah 7 de şarj dan cıkarıyorum internet devamlı acık WhatsApp facebook instagram fln bunları ara ara kullanıyorum akşam eve geldigimde %45 40 arası tabiki bu degerler kullanıma göre değişiklik gösterebilir.

Radyo: Evet var

Bu özelliği çok güzel sabahları haber dinliyorum :)

Kamera:

Çok fotoğraf çeken biri değilim ama şunu biliyorum mesela fotoğraf çekeceğiniz zaman ekrana dokununca çok güzel netliyor.

Deneyimlerim den aldıgım sonuç olarak ben telefonu beğendim fiyatına göre güzel cihaz.

• Arkadaşlar an itibari ile 532 mb sistem güncellemesi geldi.

• Arkadaslar soru sormadan once bir bakin sorunuzun cevabi kullanici yorumu yapanlar tarafindan aciklanmis mi.

COK ONEMLİ BİR SORUNUM VAR KULLANAN ARKADASLAR HAYALET EKRAN SORUNUYLA KARSİLASTİNİZ Mİ? TELEFONUN EKRANİNDA ONCEKİ BAKTİGİM SEY ARKADA SİLİK SEKİLDE KALİYOR LGLERDE OLAN BİR SORUN OLDUGUNU ANLADİM ARASTİRDİGİMDA. CİDDİ OLARAK CANİMİ SİKTİ SERVİSE GONDERSEM Mİ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom. -- 23 Aralık 2017; 13:59:14 >
  • Arkadaşlar cihaz performansini lenovo p1 proya gore nasildir

• Hocam aşşa yukarı aynı performans verirler

• Ekranı hariç vasat bi telefon kameralarının lg k10 dan bi farkı yok , işlemcisi vasat ve arka kapak oldukça kalitesiz durmakta rakiplerinden kalın ben tercih etmem ... Ama ekranı gerçekten güzel zaten bu fiyata satabilmek için lg diğer özelliklerinden kısmış , ben olsam xioami mia a1 yada samsung j7 pro alırım bu bütçelere ....
  • ozgboy kullanıcısına yanıt
    Hocam neden p2 den gectiniz ? Biz de q6 ile p2 arasinda kaldikda ? Birde kac saat ekran suresi aliyorsunuz ? Ahize ve haporler sesi yeterli mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Font_Drakula

Ayrıca yüz tanıma iyi çalışıyor parmak izine gerek yok.

Yuz algilama teknolojisi icin ayri bir kamera sensor vs mi kullaniyor samsung iphone gibi ?

• general4242 kullanıcısına yanıt
    P2 de aldığım ekran süresinin yarısını ancak alıyorum ama P2 de çok tipsiz yaaaa. Sadece ve sadece şekli yüzünden geçtim bu telefona. Çerçevesiz tasarım gibi gayet şık duruyor. Ses olarak yeterli.
  • Kameranın sağ tarafında sensör var

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Yüz tanıma falan hikaye. Telefon ısınıyor, normal internette dolaşırken bile ısınıyor. Bataryası ısı yüzünden az gidiyor. 1300₺ yi bu telefona vermeyin bence. Ben aldığım gibi sattım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.