Şimdi Ara

LG PİŞMANLIKTIR (LG G6 Kalitesiz malzeme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sim kartımı değiştirmek için sim tepsisini sökerken, sim tepsisi kırıldı ve içerdeki tellere zarar verdi. Sim tepsisini incelediğimde, fazlasıyla kalitesiz bir malzemeden üretildiğini ve kolayca kırıldığını gözlemledim. Yuvasının içinde kolayca kırılıp, sim tellerine hasar veren bu malzemenin ayıplı olduğunu düşünüp, onarım için servise yolladım. Benden 400 lira tamir ücreti istendi. Kendilerine, sim tepsisi ve yuvası kaliteli olsaydı, yatağın içinde kırılmazdı, bunda benim ne kusurum olabilir, istesemde içerde tepsiyi kıramam dememe rağmen, bana gelen yanıt, sattıktan sonra kırığa çıkığa karışmıyoruz. Bende bu durumda ürünün kalitesiz malzemeden üretildiğini, o tepsinin normal şartlarda kırılıp içeriye zarar veremeyeceğini bildirir bir dilekçe ile Tüketici hakem heyetine başvurmayı uygun gördüm. Gelişmeleri buradan takip edebiliriz. Lakin bir daha LG telefon almaya tövbe ettiğim gibi, alana da mani olurum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 27 Temmuz 2017; 15:49:43 >

• Hadi gazan mübarek olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatırlarsanız G4 aradığınız zaman size almayın demiştim bir G4 kullanıcısı olarak (o zamanlar) geçmiş olsun LG Türkiye'deki müşterileri gözden çıkarmış anlaşılan umarım sorununuz çözülür LG pişmanlıktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı durum bende de oldu.LG kadar rezil marka yok.
  • Elektronik işi şans işi sanırım. Bende ve arkadaşlarıma aldırdığım lg ler hala taş gibi ve 2 senedir kullanmaktalar. Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.