Şimdi Ara

LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500 (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
17
Favori
79.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi bir cihazmış.Fiyatını hakediyor.Bunu wifi ile telefona nasıl bağlayabiliriz ? Bilgisi olan var mıdıe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

Çok iyi bir cihazmış.Fiyatını hakediyor.Bunu wifi ile telefona nasıl bağlayabiliriz ? Bilgisi olan var mıdıe
    Wifi olmadanda yansitma yapiyor. Telefonda ekran yansitma uygulamasi varsa onu secin yoksa screen mirroring uygulamasini yukleyin. Lg giris ayarindan screen share acin, telden uygulamayi baslatin. Biraz bekleyin.

• projeksiyonun fiyati dusmeyecek galiba? uretimi durdurulmus da olabilir belki gittikce artiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

projeksiyonun fiyati dusmeyecek galiba? uretimi durdurulmus da olabilir belki gittikce artiyor
    Sıfır almak mantıksız çok temiz 2.eller bulunur, ömürleri de zaten çok uzun.Ben 2.el aldım memnunum

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    garantisiz cihaz almak bana göre riskli bir durum
    avansas indirimli fiyatlarina fln düşse guzel olacaktı olmadi 1280*800 bakacam

• 4 ay önce Vatan Mağazasından teşhir ürünü aldım. 3800 e geldi. Kullanım saatine baktığımda 2 saat gösteriyordu. Kutulu her şeyi içinde garantili olarak aldım. Firmalara sormakta fayda var. Arada böyle fırsatlar çıkıyor. Ben çok memnunum bu arada LG PF1500 den. Xiamoi mi box s cihaz ile kullanıyorum. Görüntü kalitesi süper 👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

garantisiz cihaz almak bana göre riskli bir durum
    avansas indirimli fiyatlarina fln düşse guzel olacaktı olmadi 1280*800 bakacam
    Üstad sıfırıyla arasında 2 kat fark var, oldu da bir sorun çıkardı zaten yapacağınız masraflarla bile sıfır fiyatına gelmez.Bence her türlü temiz 2.el alınır kaldı ki çoğu kişi öyle yapıyor.720p lgpa70g’den pf1500g’ye geçtim çok fark var.Kesinlikle sıfır ya da ikinci el 1080p bir cihaz alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzikopat20

4 ay önce Vatan Mağazasından teşhir ürünü aldım. 3800 e geldi. Kullanım saatine baktığımda 2 saat gösteriyordu. Kutulu her şeyi içinde garantili olarak aldım. Firmalara sormakta fayda var. Arada böyle fırsatlar çıkıyor. Ben çok memnunum bu arada LG PF1500 den. Xiamoi mi box s cihaz ile kullanıyorum. Görüntü kalitesi süper 👍🏻
    Hocam mi box’la uydudan tv mi izliyorsunuz ? Ben netflix içeriği izliyorum hayran kalıyorum ama torentten 7-8gb lik 1080p bile izlesem o tadı vermiyor.Cihazın nasıl bir cihaz olduğunu netflixle anladım uhd çok farklı sinemadan zerre farkı yok.Ama netflixde de her şey yok.Bu netflix kalitesinde film için önerebileceğihiz bir yer var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 11 Nisan 2019; 13:53:55 >
  • Netflix, TV kanalları izlemek içinde IPTV kullanıyorum. Aynı zamanda kodi yüklü. Yüksek çözünürlüklü filmler kodi de mevcut. Kodi exodus eklentisi işinizi görecektir diye düşünüyorum. Netflix üyeliğini alınca daha çok oradan izlemekteyim.

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    2. el nerde kaç paraya var ki hocam? sahib8ndende 3000e var bi.. hb de 4300e sifirvardi.

• 1 aylık VIEWSONIC PX700HD cihazımı satmayı düşünüyorum almak isteyen arkadaşlar pm ile ulaşabilir.
  • Valla arkadaşlar şuan Teknosa da 4099 TL. Ben aldım ihtiyacı olan varsa kaçırmasın. Dip fiyat

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 135inc (300x170cm)
    orta parlaklik

• Cihaz tam karşıda değil, çaprazda. Görüntü düzeltmesi yaptıktan sonra, karanlıkta böyle bir görüntü oluşuyor. Bu normal mi?

• YalnızOsmanlı Y kullanıcısına yanıt
    Normal degil

• quote:

Orijinalden alıntı: kenturk1750

Hocam, sizin son resimde de aynı problem var sanki.

• YalnızOsmanlı Y kullanıcısına yanıt
    Goruntude bulutumsu bulanikligi diyorsunuz herhalde

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Üstte çapraz ışık var.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.