Şimdi Ara

LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500 (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
17
Favori
79.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Capraz konumlandirilinca olabilir aciya gore lg nin bir tarafini hafif yukseltip dengeyi kurabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.Cihaz 2 günlük, normal değilse değişim talep edeyim. Görüntüyü resimdeki gibi düzeltince cevrede bu sekilde görüntü oluşuyor.
    Sizin dediğiniz gibi deneme yapayım eve gidince.

LG PF1500...Ve karşınızda Türünün En iyisi...LG PF1500

• Duvara veya perdeye tam ortalayip deneyin gene capraz duruyormu

• YalnızOsmanlı Y kullanıcısına yanıt
    siz nerden aldiniz? ben teknosadan aldim. ayni sey mesela game of thrones koyu siyah da degil de sarimsi siyah sahnelerdr ortada var. biraz can sıkıcı. 1 ay once lg pw1000 de boyle bir sey yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Duvara veya perdeye tam ortalayip deneyin gene capraz duruyormu
    Tam karşıdan , sehpanın üzerinde yukarı doğru.
    Kendisi otomatik düzeltti ama görüntü böyle , normal olmaması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YalnızOsmanlı -- 17 Mayıs 2019; 23:50:6 >

• aslimdayok kullanıcısına yanıt
    Vatan Bilgisayardan aldım.

• YalnızOsmanlı Y kullanıcısına yanıt
    Normal degil goruntu disina o kadar orantısız ve fazla ışık atmaması lazım.

• bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    Ph300 ile denedim aynı şey bunda da var, siz de deneyebilir misiniz görüntü nasıl.

Bu LG ph300

• ekran ayarları ile alakalı olabilir, kumandada hızlı ayar olan düğmeye basın, oradan 16:9 falan ayarlarını değiştirdiğiniz yere gelip ekrana sığdır seçeneğini deneyin
  • 3 yıldır lg pf1500g sahibiyim ancak gözümü lg hu80ksw ya diktim. 4k 2500 lümen lazer 20bin saat lamba ömrü vs.

sebeplerim
    - 130 inc perdede 4k fullhd ye göre fark ettirir (ancak4k ile 1080p blu-ray arasında büyük bir fark olmadığını söyleyenler de var. misalhttps://www.youtube.com/watch?v=W3-ItwKF9m8&feature=youtu.be
    - fullhd artık devrin çok gerisinde kaldı 8klar geliyor.
    - pf1500g parlaklık olarak 130inci çok iyi doyuramıyor gibi

çekincelerim
    - cihaz pf1500e göre çok büyük çok ağır ve tam 3 kat fazla elektrik tüketiyor.
    - devir short throw devri ama bu cihaz hala long throw.
    - fiyatı 3-4 kat pahalı

siz ne düşünüyorsunuz ? geçmeye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 7 Haziran 2019; 8:14:54 >

• Ben lg pf1500kr sahibi iken,onu satıp lg hf80js laser'e geçtim. Türkiyeden aldım 80js'yi. Fark muazzam. Işık şiddetine bağlı olarak keskinlik ve renkler o kadar farklı ki. Arkadaşımda 1500 amerika versiyonu var halen, bu şekilde yanyana kıyasladık. 1500 ün görüntüsü daha soluk ve daha az detaylı 80js ye göre. laser ışık kaynaklı 80js varken 4k ya gerek yok düşüncesindeyim. Sizlere lg hf80js öneririm.cihaz boyut olarak mükemmel, içerisinde netflix mevcut.
  • prosecutor kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun cihaziniz. Bende pf1500 var denemek icin elime hf80js de gecti. Hf80 uydu yayinlarinda cok iyi goruntu parlaklik pf1500 e gore bariz farkli. Ama film oynatmaya gelince bu goruntu ve parlaklik olmuyor maslesef , goruntu soluklasiyor. Pf1500 film oynatmada daha başarili.

• Uydu yayını denemedim. Sadece ağdan veya usb hdd den 1080 p dts ve dolby digital rip filmler denedik. Fgt ve rarbg gibi tanınmış grupların ripleriydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazır televizyonum da kırılmışken yeni TV yerine projeksiyon alayım diyorum ve ciddi ciddi xgimi h2 ile bunun arasında kalıyorum. Yurt içi garantisi nedeniyle PF1500G ağır basıyor ama karar veremedim bi türlü :(

Bir de amazon.com'a bakarken "HF60LA" modeli dikkatimi çekti PF1500'ün güncellenmiş 2019 modeli diye yazıyordu. Fiyat farkına değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasuta -- 24 Haziran 2019; 0:45:52 >
  • Merak ettiğim bir konu var. Yaklaşık 3-3.5m mesafeden kaça kaç görüntü alabiliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

Merak ettiğim bir konu var. Yaklaşık 3-3.5m mesafeden kaça kaç görüntü alabiliyoruz?
    3.9 m den yaklasik 275*150 cm goruntu aliyorum. 3.5 m den yaklasik 260*145 cm alirsiniz.

• quote:

3.9 m den yaklasik 275*150 cm goruntu aliyorum. 3.5 m den yaklasik 260*145 cm alirsiniz.

Alıntıları Göster
    O halde perde olarak 240x200cm ölçüsü yeterli olacaktır. Peki sizce fiyat farkı olarak yeni modeli almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasuta

O halde perde olarak 240x200cm ölçüsü yeterli olacaktır. Peki sizce fiyat farkı olarak yeni modeli almaya değer mi?

Alıntıları Göster
    Yeni modelin hic bir artisi yok sadece smart ozellikler var. Onun yerine mi box s gibi android box kullanirsaniz cok daha iyi.

• sasuta kullanıcısına yanıt
    G versiyonunu kesinlikle almayın. Çünkü akıllı kumandaya sahip değil ve multimedya özellikleri yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni modelin hic bir artisi yok sadece smart ozellikler var. Onun yerine mi box s gibi android box kullanirsaniz cok daha iyi.

Alıntıları Göster
    İlk çıktığından beridir Zidoo X9S kullanıyorum ve gayet memnunum zaten. TV'de de projeksiyonda da aslında sadece görüntü vermeleri benim için yeterli, ek oyuncaklara ihtiyacım da hevesim de yok.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.