Şimdi Ara

LG PA70G mi ACER K335 mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: graypex

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.ben sorunlarımdan bahsettim lg çok çok farklı bir cihaz öyle 200 lümen fark gibi değil bana göre keşke sen de lg alsaydın beni daha iyi anlardın o lens öyleymiş bu böyleymiş kağıt üzerinde gördüklerimle konuşmuyorum ben gözlerini kamaştırıcak kadar parlak ve canlı renkleri var hem altyazılar okunsun diye renkten renge sokmaya gerek yok.menü içerik ayar çeşitliliği bakımından lg nin yanından bile geçemez elin korelisini burda savunacak değilim daha iyi olduğunu düşünsem gider tekrar promactonun x bilmemkaçını alırdım.lg kullandım rahat ettim sen öyle rahatsan orda kal.x10 küçük 500 gr, pa70g kocaman 900 gr tamam bu mudur kıstas.ben diyorum ki ürünler sorunlu 1 yıl kullanıp tamire mi göndercem ben bunu 2 yıl sonra sorun çıkarırsa ne olucak 30000 saat ömre mi üzülcez.lg nin kalitesi belli tv leri en çok tercih edilenler arasında.he sana şurdan katılırım herhangibir 3d gösterici birime ihtiyac duymadan direkt oynatıyorsa ona dicek bişeyim yok.pa70 de bunu yapmak için baya zahmetli bir yoldan geçiyorsun.laptopta çözünürlük ayarı yapıp 120 hrz e getiricez de ölme eşeğim ölme.ben pratiklikten yanayım pa70 3d için alınmaz promacto alınır mı onu bilemem bakmak lazım.batarya var dediler 30 dk kullandık, dahili hoparlor var ses çok net dediler kulağımızı cihaza dayayarak duymaya çalıştık he duyamadık da gittik harici speaker bağladık, türkçe altyazı desteği var dediler filmleri laptoptan açıp izlemek zorunda kaldık laptop elimizde gezdik senin 500 gr cihaz oldu sana 4 kilo:)yemişim öyle mobil cihazı.ışıkla ilgili sorunundan bahsetseydin demişin , bataryada sorun yaşadım gidicem,ışıkta sorun yaşadım gidicem, ses az gidicem ben mi geliştiricem bu cihazı sürekli götürerek.sen 2 yıl sonra garantin bitince ışık sorunundan bahsedersin o zaman bakalım neler olcak onlar x18 i çıkarıp satıyo olcaklar sen de internette ararsın promacto diye bir marka bulursan alırsın yedek parcalarını.ya da paran çoktur 2 yılda bir kullan at yaparsın 1600 tl verdiğin alete.x02 ye piyasaya çıktıktan sonra yazılım desteğini çektiler diyorum altyazı okunamıyor diyorum sen sattıkları malın arkasındalar diyosun.ben öğretmen değilim sağda solda 3 metre ekranlık excel world göstericem.film izlemek için almışım bunu ben ve yapamıyorum.sebep ?efendim yazılım geliştirici tayvanlı mühendis yazıya gölge ve çerçeve koymamış ne güzel.iyi bari sonradan renklendirmiş.sana hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan.uzun vadede kullanılacak sorunsuz cihaz derken bataryasını değiştirmemiş olsan daha tutarlı olurdu. araştırmak lazım demişin o konuda katılıyorum ki zaten alacak olan arkadaşlara bilgi amaçlı yazıyorum ki herhangibir ürün alırken sadece özelliklerine bakıp almasınlar (örnek:hangi arabayı tercih edersin organik camlı mercedes mi? yoksa safir camlı fiat linea mı?)kullanıcı yorumları en sağlıklı olanıdır.bilsinler yine tercih ederlerse onlar da güle güle kullansınlar.

Konuya hiç vakıf değilim, cihazları da çok fazla araştıramadım fakat bu yaklaşımı %100 doğru, yazılanları da %100 samimi buluyorum.
    Keşke forumda herkes graypex kadar içten ve dürüst yazsa.
    Kimse yoğurdum ekşi demiyor...

Ben PB60G'ye sahip bir arkadaşımdan ödünç alarak bir haftasonu kullandım, performansına hayran kaldım. Tek şikayetim parlaklığın azıcık daha fazla olması gerektiği oldu, bu da salonumuzun perdeleri olmamasından kaynaklıydı. Yatak odasında perdeleri kapatınca mükemmel bir görüntü aldım.
    Kendim salon için düşündüğüm için 700 veya 1000 ansilümen parlaklığa sahip bir LED projektör alacağım ve bunu LG'den veya ACER'dan yana kullanacağım.
    Bu arada Philips'in yeni LED projektörleri serisi SCREENEO de mükemmel ancak fiyatları uzay mekiği fiyatları gibi olduğu için onu düşünemiyorum.

Benim için usb'ye attığım mkv ve altyazısını dan diye tanıması çok büyük bir artı oldu LG'de. Hiç "amaaan, o da özellik mi şimdi" demeyin, kullanırken ne kadar büyük iş gördüğünü anlarsınız. Sonuçta 720P LED cihaz konuşuyoruz, hedef kitlesi sizin benim gibi adamlar. 1080P manyak kontrastlı 5000TL+ cihazları konuşuyor olsaydık durum farklı olurdu...

Dipnot: Philips screeneo'ya bakın derim. Ultra short throw bambaşka bir keyif.

• quote:

Orijinalden alıntı: ignorant
    Konuya hiç vakıf değilim, cihazları da çok fazla araştıramadım fakat bu yaklaşımı %100 doğru, yazılanları da %100 samimi buluyorum.

Ben PB60G'ye sahip bir arkadaşımdan ödünç alarak bir haftasonu kullandım, performansına hayran kaldım. Tek şikayetim parlaklığın azıcık daha fazla olması gerektiği oldu, bu da salonumuzun perdeleri olmamasından kaynaklıydı. Yatak odasında perdeleri kapatınca mükemmel bir görüntü aldım.
    Kendim salon için düşündüğüm için 700 veya 1000 ansilümen parlaklığa sahip bir LED projektör alacağım ve bunu LG'den veya ACER'dan yana kullanacağım.
    Bu arada Philips'in yeni LED projektörleri serisi SCREENEO de mükemmel ancak fiyatları uzay mekiği fiyatları gibi olduğu için onu düşünemiyorum.

Benim için usb'ye attığım mkv ve altyazısını dan diye tanıması çok büyük bir artı oldu LG'de. Hiç "amaaan, o da özellik mi şimdi" demeyin, kullanırken ne kadar büyük iş gördüğünü anlarsınız. Sonuçta 720P LED cihaz konuşuyoruz, hedef kitlesi sizin benim gibi adamlar. 1080P manyak kontrastlı 5000TL+ cihazları konuşuyor olsaydık durum farklı olurdu...

Ben de geçen yılki mesajlarımdan sonra Acer K335 almıştım ve oldukça memnun kaldım. İyi ki bu tarz bir cihaz almışım. Sürekli kurup kaldıracağınız, yanınızda taşıyabileceğiniz, perde kurmadan duvarda görüntü alabileceğiniz bir cihaz düşünüyorsanız bu cihazlar çok iyi seçenek. Ayrı bir film oynatıcıya ve hoparlöre de ihtiyaç duymuyorlar. Acer'in beraberinde gelen omuz çantası oldukça şık. Ekstra bir adaptöre de ihtiyaç duymuyor. Çantasına cihazı, power kablosu ve HDMI kablosu atıp 1 kg civarı ağırlığıyla her yere taşıyabiliyorsunuz.

Bir yere sabit kurup 5+1 ses sistemi ve perde ile homecinema deneyimi yaşamak istiyorsanız bu cihazlar yerine daha performanslı cihazlar düşünebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Witchdoktor

quote:

Orijinalden alıntı: ignorant

Ben de geçen yılki mesajlarımdan sonra Acer K335 almıştım ve oldukça memnun kaldım. İyi ki bu tarz bir cihaz almışım. Sürekli kurup kaldıracağınız, yanınızda taşıyabileceğiniz, perde kurmadan duvarda görüntü alabileceğiniz bir cihaz düşünüyorsanız bu cihazlar çok iyi seçenek. Ayrı bir film oynatıcıya ve hoparlöre de ihtiyaç duymuyorlar. Acer'in beraberinde gelen omuz çantası oldukça şık. Ekstra bir adaptöre de ihtiyaç duymuyor. Çantasına cihazı, power kablosu ve HDMI kablosu atıp 1 kg civarı ağırlığıyla her yere taşıyabiliyorsunuz.

Bir yere sabit kurup 5+1 ses sistemi ve perde ile homecinema deneyimi yaşamak istiyorsanız bu cihazlar yerine daha performanslı cihazlar düşünebilirsiniz.

hocam merhaba bende k335 alma arifesindeyim son düşüncelerin nedir loş ısıkta izleme imkanın olmuştur almalımıyom yoksa vaz geçmeli,miyim LG PA70G mi ACER K335 mi

gündüz mevcut olan ortam ışığı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• konuyu hortlatayım acer k335 ile ilgili her türlü görüşe açığım LG PA70G mi ACER K335 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elestern -- 11 Mart 2018; 14:53:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.