Şimdi Ara

LG Optimus Me P350 Kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> LG Optimus Me P350 Kullanıcıları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    204 Mesaj
    arkadaşlar merhaba ben bu telefonu almak istiyorum kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirmi ? ayrıca birkaç sorum olucak,
    1-Ekranında multitouch varmı ?
    2-Teknik servis desteği iyimi ?
    3-Yükleyeceğim oyun,program vs. telefonu çok kasarmı ?
    4-Galaxy Mini ile aynı ekran çözünürlüğüne sahip diye biliyorum ekran görüntüsü kötümü ?
    5-Yeni çıkan android versiyonlarına kendim yükseltebilirmiyim ?
    6-Telefonda birkaç şeyi birden aynı anda yapabilirmiyim ? (Örn.müzik dinlerken mesaj yazmak gibi)
    7-Ekranı biraz küçük (2.8'') bu beni uygulamalarda zorlarmı ?
    8-Hareket sensörü varmı ? (Telefonu yan yatırdığımda ekranında yan yatması gibi)

|
    |

Orijinalden alıntı: Guest-80E9EFAFE

arkadaşlar merhaba ben bu telefonu almak istiyorum kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını yazabilirmi ? ayrıca birkaç sorum olucak,
    4-Galaxy Mini ile aynı ekran çözünürlüğüne sahip diye biliyorum ekran görüntüsü kötümü ?
    6-Telefonda birkaç şeyi birden aynı anda yapabilirmiyim ? (Örn.müzik dinlerken mesaj yazmak gibi)
    8-Hareket sensörü varmı ? (Telefonu yan yatırdığımda ekranında yan yatması gibi)
    quote:

Orijinalden alıntı: enerG1ze

Bu telefonu çok övüyorlar, fiyatına göre çok iyi ve kaliteli telefon diyolar.. Bildiğim kadarını cevaplamaya çalışayım..

1 - Evet var.
    2 - LG turkiye olarak en sıkıntısız servislerinden birisi.
    3 - Sanmıyorum, ama araştırmak lazım.
    4 - Bilgim yok.
    5 - Hayır yükseltemezsin, optimus me android 2.2 froyo uyumlu. Ama daha sonra 2.3'e geçebilirsin ama bu telefonu zorlayabilir..
    6 - Multitasking olayını diyorsun, evet var olması gerekiyor..
    7 - Bilgiye sahip değilim.
    8 - G-key'den bahsediyorsun, evet var.. Ne tarafa yatırdığında o tarafa yatar uygulama.
    |
    |

• Teğmen
    175 Mesaj
    @ynscn1903 bende LG p350 aldım gayet de memnunum sadece pil ömrü konusunda problem onuda yedek pil alarak ve 3g değilde 2g kullanarak çözüyorum....

Sormak istediğim android sistemi neden kendimiz güncelleyemiyoruz.
    2.3 e geçersen demişsin telefonu zorlayabilir, Neden ?

ve bu güncellemeleri, şengüllere gidip mi yaptıracağız eğer güncelleme yaptırmya karar verirsek nasıl olucak bu iş?
    |
    |
    İşlemci : AMD Phenom II 965 X4 (3.4 GHz) 8MB 938p 125W | İşlemci Fan : Xigmatek Hdt-1284 | Anakart : Gigabyte MA785GT-UD3H/ DDR3 S+V+GL+1394+16X 938pin | Ram : 4*2KINGSTON DDR3 2gb HYPER-x --8GB DUAL | OCZ Vertex 3 120 gb SSD | HDD 2 :Seagate 1 TB 7200 RPM 32MB SATA2 NCQ | DwdRt : LG DVDWRT+Super multi SATA | Kasa : COOLER MASTER HAF X 942 Big Tower XL-ATX RC-942 | Ekran Kartı : ASUS HD6950 DIRECTCU II GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI | Power Supply : Silverstone Strider Plus 1000w 80Plus Silver Güc Kaynagi | Monitör : LG FLATRON W2486L 24inç Monitör | Mouse : Logitech G9 Laser | Mouse Pad : Thunder 9 x-ray | Klavye : Logitech Media Keyboard 600 | Ses Sistemi : Logitech 2+1 | GamePad : Logitech F 310
  • Yarbay
    2162 Mesaj
    2.3 güncellemesi henüz çıkarılmadı sanıyorum, bazı telefonları için çıkardı ama optimus me için çıkarmadı, zorlar dedim çünkü işlemcis düşük bazı oyun ve uygulamalarda zorluk çekebilirsin. Sarj sorunu olduğunuda bilmiyorum genel olarak iyi konuşuluyor..
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.