Şimdi Ara

LG Optimus L7 II P710 için yorumlarınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

599 tl ye Gittigidiyordan LG Optimus L7 II P710 almayı düşünüyorum. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.

• Ram, işlemci ve çözünürlük açısından performansı vasat veya altında. Onun yerine GM Discovery veya biraz daha koyup Xperia Sp düşünebilirsiniz.
  • Telefonu ne için alacağına bağlı, aynı telefonu bende babam için almayı düşünüyorum, yapacağı şeyler konuşma,mesaj, foto ve arasıra navigasyon. S3 Mini almayı düşünüyordum onun yerine bu telefonu alacağım. Boyutlar aynı olmasına rağmen ekran genişliği daha fazla. bence yeterli bir telefon, özellikle batarya gücü açısından çok tatmin edici değerleri var.
  • Fazlaca uygulama kullanmak ve oyun oynamak oncelikli degilse iyi bir telefon. Benimde ilgimi cekti. Fakat internet haricinde kolay bulunmuyor. O yuzden biraz kapali kutu. Saniyorum forumda fazla kullanicisi yok.

Batarya bilgileri , kagit uzerinde , bu boyuttaki bir telefon icin muthis gozukuyor.

Keske bu topice bu telefonu kullanan bir uye rastgelse de , telefonun bataryasinin gercekte nasil oldugu veya telefonun artilari/eksileri veya varsa kronik sorunlari hakkinda bilgi verse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.