Şimdi Ara

LG Optimus G2 modeline ait olduğu belirtilen bir görsel paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Optimus G2 modeline ait olduğu belirtilen bir görsel paylaşıldı

LG'nin yılın ikinci yarısı için piyasaya sürmesi beklenen yeni amiral gemi modeli Optimus G2 ile ilgili bugüne kadar pek çok görsel ve iddia internete sızdırıldı. Son olarak cihazdan yeni bir görsel daha internette paylaşıldı.

Görsel daha önce internete sızdırılanlardan oldukça farklı bir tasarıma sahip olan bir prototipi yansıtıyor. Keskin köşeler ve Home tuşunun aksine önceki görsellerde Home tuşu yoktu ve onun yerine LG logosu konmuştu. Kaynaklar görseldeki cihazın Optimus G2 erken prototipi olduğunu belirtiyor. 

Optimus G2 modelinin  gündeme gelen özellikleri ise 5.2 inçlik Full HD ekran, daha yüksek veri aktarımı hızlarına çıkabilen LTE-Advanced teknolojisi, 1.9GHz saat hızında çalışan Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, 13MP çözünürlükte arka kamera ve Android 4.2.2 işletim sistemi şeklinde sıralanıyor.

Modelin Ağustos ayında satışa sunulması beklenirken, ilk etapta operatöre özel ve ABD'de piyasaya çıkacağı düşünülüyor. Sonrasında ise model uluslararası piyasalara açılacak.

• Böyle özellikler koyar sonra güncelleme vermez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım keskin köşeleri xperia z'den home tuşu s4 'ten çalıntı deyip tartışma çıkaracak zat-ı muhteremler ne zaman yorum yapacak
  • Seneye tr ye gelir heralde

• s2 ye benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qökalp58

Bakalım keskin köşeleri xperia z'den home tuşu s4 'ten çalıntı deyip tartışma çıkaracak zat-ı muhteremler ne zaman yorum yapacak

Senden onlara hacet kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bitmediniz ya... Yok güncelleme olmazmış yok seneye gelirmiş... LG Optimus G kullanmadan yorum yapılıyor ya hasta oluyorum.. Sanki HTC'nin bütün telefonları güncelleme aldı ya da hepsi anınad ülkemizde satışa çıktı da bir LG'ye gelince milletin ağzı açılıyor...
  • Kenar çerçeveleri biraz kalın gibi. Kaliteli malzemeden yapıp güncelleme olayını aksatmazlar ise Yaz aylarında S4'ün en büyük rakibi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: java

Bi bitmediniz ya... Yok güncelleme olmazmış yok seneye gelirmiş... LG Optimus G kullanmadan yorum yapılıyor ya hasta oluyorum.. Sanki HTC'nin bütün telefonları güncelleme aldı ya da hepsi anınad ülkemizde satışa çıktı da bir LG'ye gelince milletin ağzı açılıyor...

Güncelleme konusunda yorum yapan ben olduğum için cevap vermek istedim. Ben Htc kullanıcısı olarak güncelleme ile ilgili her konuda htc dahil çoğu markayı yeriyorken Apple ve Samsung u övüyorum. Çünkü lg sony htc vs. güncelleme desteği VERMİYOR!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki görsele göre bu cihaz çok daha güzel F7 tasarımını çok beğenen biri olarak bu tasarımla çıkmasını temenni ediyorum ayrıca donanım çook fena Lg Samsung gibi elini çabuk tutup Bütün dünyada aynı anda satışa sunarsa piyasayı süpürür

• s4 bu şekilşde gelseydi ne olur? çokmu şey istiyoruz.

Hiç değilse note3 ve diğer çıkacak samsung modelleri artık s2 tasarımına köşeli tasarıma geçsinler, isterse poşetten üretsin ama çizgileri oval olmasın.

• forum olarak köşeli tasarımı seviyo olabiliriz ama dünya samsungun oval tasarımına hasta bakınız:s3 ve s4 satış rakamları

• önceki görsellerde köşeler oval hatlıydı ki eğer böyle gelirse,yani bir önceki g tasarımının devamı niteliğinde başarısına basarı katacaktır...

• neden LTE ?

• zort diye kırılmayan, pili 1 günde bitmeyen telefon çıkartmadığı sürece samsung/apple ikilisini bozamayacak diğer markalar. boşa çırpınıyorlar.
  • Özellikler güzel gerçekten ama o tuş ne öyle. İğrenç ötesi. Ekranda büyüdükçe büyüyor hayırlısı. Sizler için önemli değildir ama ben tek elle kontrol edemeyeceğim cihaz istemem. İsterse bunların 2 katı özellik içerisin. Antutuda uçmasındansa verimliliği, mobilitesi vb. başka şeyleri daha önemli benim için. Neyse benim LG yapmış yine ama dediğim gibi şu tuşu rütuşlarsa efferin diyebiliriz.

Ben de tasarımda ikisinin arası seviyorum. Yani ne S4 ne de Xperia Z. Bakınız Optimus Black. Benim gözümde en yakışıklı telefon. Bence öyle de olmalı telefon. Amiral gemilerinden tasarım olark en çok HTC one'ı beğendim. Gerçekten çok güzel. Stereo hoparlörler falan da cabası. Neyse ben zaten amiral gemisi falan alacak birisi değilim. Ama orta-üst segmente bakıyoruz orada hala çöp dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pondera -- 23 Mayıs 2013; 1:18:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachenkov

quote:

Orijinalden alıntı: java Bi bitmediniz ya... Yok güncelleme olmazmış yok seneye gelirmiş... LG Optimus G kullanmadan yorum yapılıyor ya hasta oluyorum.. Sanki HTCnin bütün telefonları güncelleme aldı ya da hepsi anınad ülkemizde satışa çıktı da bir LGye gelince milletin ağzı açılıyor...
    Güncelleme konusunda yorum yapan ben olduğum için cevap vermek istedim. Ben Htc kullanıcısı olarak güncelleme ile ilgili her konuda htc dahil çoğu markayı yeriyorken Apple ve Samsung u övüyorum. Çünkü lg sony htc vs. güncelleme desteği VERMİYOR!

Eski optimus 4x HD ve Optimus G kullanıcısı olarak Güncelleme desteği VERİLMİYOR! S4ümü aldım arkadaş her hafta iyileştirme geliyor :) eve koşup wifimla indirmek için can atıyorum siz burda yok LG yok sony :) google bile android yerine galaxy arama sonuclarının fazla olduğunu açıkladı ki :) adamlar 2.3 GB olarak çıkardıkları S2ye JB güncellemesi verdi :) neyin kafasıdır bu anlamıyorum :) Evdeki Sensation XL donanım olarak fırtına custom rom olmadan bir çöp :) Hala kabul edemedinizmi Samsung yazılım konusunda Apple ile başı çekiyor. Sonymiş HTCymiş yok efendim LG imiş hepsini kullandım İlk kez samsungun amiral gemisini aldım ve boşa diğer markalarda gezmişim diye düşünüyorum ayrıca dünyada tek elle bu kadar rahat kullanılan 2 telefon var IPHONE VE GALAXY S4 bence dahada konuşmaya gerek yok!

• Bu arada temel fizik bilgisiyle tasarımcıların keskin köseleri neden seçmek istemediklerini bi düşündüm :) keskin köşeli telefonlar yere düşüş sırasında kesinlikle köşeden telefona çarpıyor ve keskin köşe yüzünden uyguladığı ve tepki olarak aldığı basınc o derece yüksek oluyor bundan sebep köşeler ovalleştiriliyor olabilir muhtemelen bir matematiği vardır çünkü iphoneda galaxyde bu tasarımdan vaz geçemiyor

• doğru yolu bulmuş sonunda; home tuşu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam donanım, Galaxy serisine oranla daha ciddi duran bir stil ve Jelly Bean ile güzel bir birleşim hazırlamışlar. Ama, asıl önemli olan, şarj süresi. Kapalı cihaz elde tutmaktan başka bir işe yaramıyor malesef :( LG'nin ürün desteği konusundaki olumsuz ünü gerçekten ama gerçekten LG marka cep telefonu alma konusunda tereddüt ettiriyor. Hadi diyelim biz cihazı root'layıp, yeni rom'lar yükleyebiliyoruz, bu işlerden haberi olmayanlar ne yapacak peki?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.