Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (532. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmir teknosadan aldım kardeşim servis olarakda lg yetkili servisine verdim izmir çankayadaki
  • canerfuat kullanıcısına yanıt
    Hocam izmirdeysen sakın çankayadaki servise verme başın yanar ben 25 gündür telefonu alamadım. Dava açtım karaktersizlere.
  • Arkadaslar bir problem var telefonla ilgili. Sarj cihazi telefonu cok cok yavas sarj ediyor veya hic etmiyor. samsung sarj cihazini takinca sorun yok. Garantiden sarj cihazini degistirirler mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manass- kullanıcısına yanıt
    Garanti mevcut ise gotur goster yenisini verirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam yarin teknik servise bir götüreyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manass-

Arkadaslar bir problem var telefonla ilgili. Sarj cihazi telefonu cok cok yavas sarj ediyor veya hic etmiyor. samsung sarj cihazini takinca sorun yok. Garantiden sarj cihazini degistirirler mi ?

aynı sorun bende de var. şarj çok uzun sürüyor.
  • sky_35 kullanıcısına yanıt
    aytaç dostum naptın aradın mı 444 65 43 ü tekrardan
  • Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Aradım hiçbir neler söyledim ama nuh diyolar peygamber demiyorlar. Para iadesi yapamayız diyolar allah belalarını versin. LG gerçekten pişmanlık.
    alla alla bu ne saçmalık böyle yaa senden 3 saat önce ben konuştum aldım parayı ilginç valla ama tüketici haklarına verdin zaten 1-2 aya alırsın paranı ;)
  • sen 1600 tl ye almıştın acaba ondan mı kıllatıyolar aklıma bu geliyor sadece. Ben 1400 tl + 100 tl hediye çekli almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koreaatom

alla alla bu ne saçmalık böyle yaa senden 3 saat önce ben konuştum aldım parayı ilginç valla ama tüketici haklarına verdin zaten 1-2 aya alırsın paranı ;)

Ya kardeşim bir sürü işim var telefonsuz nasıl olacak resmen insanların hayatlarıyla oynuyorlar böyle bir şerefsizlik görmedim. Asıl sorun tüketici haklarını 2 3 beklemek zaten telefonsuz kaldım rezil insanlar yüzünden. Bir daha arayıp daha sert konuşsammı diyorum mahkemeyede verdim ne yapcam hiç bilmiyorum.
    Sanmıyorum ya o adamlara 200 tl koyarmı ne paralar ile oynuyorlar. Gerçekten Apple farkı burada ortaya çıkıyor LG rezil bir firma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky_35 -- 25 Eylül 2014; 12:33:58 >
  • Sanirim telefonu hic vermemek en iyisi. Ven de verirsem 20 gunu gecsin parayi versinler diye verecektim zaten.

• şu telefon için pencereli kılıflardan türkiyede yokmu arkadaşlar aramadığım site kalmadı hep g pro lite için var ama bizim cihazlar için yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: H@$@N

şu telefon için pencereli kılıflardan türkiyede yokmu arkadaşlar aramadığım site kalmadı hep g pro lite için var ama bizim cihazlar için yok ?

Bende sadece lite için var diye biliyorum.
  • Uyku modu....

• Arkadaşlar, benden başka seste sıkıntı yaşayan var mı? Seste sıkıntıdan kastım; çoğu zaman sesim karşı tarafa gitmiyor. Karşı tarafın sesinde herhangi bir problem yok. Ortalama olarak her 3 aramadan 1inde sesimi duyamıyor görüştüğüm kişiler aramanın karşı taraftan gelmesi yada benim aramış olmam farketmeksizin.
  • Sorun yok seste karai taraf beni cok iyi anliyor bende onlari.

4.4 kitkat var cihazda

• muhti M kullanıcısına yanıt
    kullandığın herhangi bir program varmı arama yaparken ? viber vb..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky_35

kullandığın herhangi bir program varmı arama yaparken ? viber vb..

Hayır yok. Normal sesli aramadan bahsediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 530531532533534
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.