Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK P970 ANA BAŞLIK (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.237
Cevap
6
Favori
357.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stroma

quote:

Orijinalden alıntı: french press

İlk bakışta beyaz rengi gözüme çok hoş görünmüştü ve hiç düşünmeden aldım.. Şu an yavaş yavaş soğuyorum sanki keşke siyahını alsaydım diye

Merhaba bende beyaz optimusda karar kılmısdım fakat bu yorumu görünce celişkeye düştüm ,beyazdan sogumanızı biraz daha açık yazabilirmisiniz .başka beyaz kullanan arkadas varmı varsa görüşlerini iletirse cok makbule gecer.birde siyah blacke beyaz arka kapak takarsak nasıl olur sizce ?

Hocam aslına bakarsanız beyaz rengin en çok yakıştığı telefon bu ama ben siyah en sevdiğim renk olduğu için kendi kendime söylendim niye beyaz aldım diye.. Hoşunuza gittiyse alın çünkü dediğim gibi beyaz hiç bir telefona bu kadar yakışmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vito_scaletta

quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

vatanda stokta 868 tl havale ile kapak dahil.

ciddimisin biz kazık yedik o zaman

kapak dahil işte
  • 813 iner yakında bence bekleyin
  • arkadaşlar ben vatanda fiyatın düşmesini bekliyorum. Ancak bir arkadaşımın kardeşi çekim sorunu var dedi bu telefon için samsung önerdi. Sizce
  • Arkadaslar mobil aglari actigim an arkaplanda veri alisverisi basliyor ve 5 sn.de 1 tl konturum gidiyor, root yaptim ivirzivir tum programlari sildim tum veri gonderebilecek ayarlari kapattim ne yapabilirim lutfen yardim edin.
  • 1 hafta önce electroworldden aldım 999 TL 'ye .. resmen kazık yemişiz
  • ew ve medmaert eskiden ciddi indirim yapardı. şimdi kekliyorlar ama katalog takip ederseniz karlı çıkabilirsiniz.
  • kullanıcı arkadaşlar telefonun çekim gücü nasıl?
  • ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukakgun

Arkadaslar mobil aglari actigim an arkaplanda veri alisverisi basliyor ve 5 sn.de 1 tl konturum gidiyor, root yaptim ivirzivir tum programlari sildim tum veri gonderebilecek ayarlari kapattim ne yapabilirim lutfen yardim edin.

mailleer,market güncellemeleri,hava durumu ve birçok ıvır zıvır oto güncellenir. sınırsız net kullanmıyosan açmanı tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbirdal

????

daha hiç kimse çekim sorunu ile ilgili birşey demedğine göre demekki sorun yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercn22 -- 8 Ekim 2011; 15:57:20 >
  • eşekkür ederim ercan 22
  • teşekkürler demek istedim. Diğer arkadaşlarda katılır herhalde ercn 22 ye
  • emin ol katılır çünkü daha hiç biryerde görmedim çekim ile ilgili sorun. bu cihaz tamamıyla elite kesimlere hitap eden bir cihaz, ince ve hafif. (*telefon) alacaksınız bunu, cep bigisayarı alacaksınız iphone,samsung tarzı şeyler almanızı öneririm. çünkü telefonu telefon yapan hafifliği, inceliği ve kullanabilirliğidir.
  • beyaz kullanıyorum çok çekici sexi ve dikkat çekiyor özellikle karanlıkta
  • Ben siyaha beyaz arkakapak taktım çok şık oldu. Havası değişti telin

http://www.youtube.com/watch?v=vstr4mF8KVg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bytm -- 8 Ekim 2011; 18:10:20 >
  • Orjinal beyaz arka kapak arıyorum satan veya bulabileceğim yeri söyleyen olursa sevinirim pm bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbirdal

teşekkürler demek istedim. Diğer arkadaşlarda katılır herhalde ercn 22 ye

Evet, çekim gücünden kastın operatörler ise ben hiç öyle bir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytm

Ben siyaha beyaz arkakapak taktım çok şık oldu. Havası değişti telin

usb koruması ve tuşlar siyah olunca videodaki kadar uyumlu olacağını sanmıyorum. foto çekip koyarsanız güzel olur aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bytm

Ben siyaha beyaz arkakapak taktım çok şık oldu. Havası değişti telin

resim eklerseniz cok makbule geçer.
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.