Şimdi Ara

LG OPTİMUS BLACK İ OLAN BAKABİLİR Mİ ?ANLAYAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sene önce satın aldıgım lg optimus black telefonumdan hiç ama hiç memnun değilim.telefondaki task manager 40 larda geziyor.kill ettiğimde 110 120 arası gidiyor.telefonda uygulamada yok kasacak birşeyde yok aç kapa tuşuna bastıgımda ekran karartıp açma tuşunda yani 5 saniye beklemeli açıyor ekran ısıklarını.çok yavaş telefon anlıcagınız.ne tavsiye edersiniz bana ne yapayım.atsan atılmaz. varmıdır hızlandırma programı kağnı gibi olması sadece sinir verici.

• cm7 romu yükleyip 1 hafta kullan sadece telefona tekrar aşık olucaksın.
  • Herhangi bir rom yüklediniz mi acaba? Büyük ihtimal telefonu günde bir kere kapatıp-açarsanız sorununuz düzelecektir
  • Öncelikle merhaba tr yazılımı gereksiz birçok uygulama ile dolu anlayabilmiş değilim bu froyo da da böyleydi gingerdede aynı şekilde.Zaten tr romlarında var sadece galiba task killer.Adamlar onu bile koymuşlar uygulama yoğunluğundan dolayı.Eğer biraz tecrübeniz varsa avrupa romunu deneyin.Sade ve performanslı.Burada rehber şeklinde mevcut 2. mesajda.
    http://forum.donanimhaber.com/m_57198525/tm.htm
  • rom yüklenmedi pekde bilgim yok ama kuzenım rom diyorduda.telefonu kapıyıp acıyorum çare yok.mesaj yazarken kitlenen bir telefon da ilk bunu görüyorum yani...hafıza kartı ile alakası varmıdır ? rom yaparsam cm7 arkadasın dediği gibi düzelirse yaptırayım sakıncası yok deilmi

saygılarımla cevap veren herkezin emeğine saglık
  • tek sakıncası garanti dışarı bırakır telefonunu
  • al işte sorun çözülmeden telefon rehberi kendi kendine silindi.allahım bu telefon bana deccal geldi ya
  • Biraz araştırın ve custom rom yükleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.