Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.240
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frenze

Deneme..

Ek 1 : İmza ortalandı

Güzel olmuş kardeşim

Ama o yandaki beyazlıklarıda kaldırmak lazım daha hoş olur :)
  • Üstteki beyaz bölüm resmin orjinalinde var fakat, yeşil daire şeklinde birşey çıktı, onu çözemedim.
  • Aynen kardeşim şimdi çıktı o ne ya :)
  • Bilmiyorum, imza kurallarına göre düzenledim ve o çıktı
  • quote:

Bilmiyorum, imza kurallarına göre düzenledim ve o çıktı

Valla anlamadım bu imza kurallarını zaten :) Bu forumda üç kere uyarı aldım onların hepsi imzadan :)

Kötü birşeyde yazmadım ama olmad bir türlü bende sonra yazıdan başka birşey yok dedim :)
  • küçük bi quiz hazırladım

soru1. ben niye yokum o listede
    soru2. şimdi buraya taşındık iyi hoş, ne değişti. hani çattığım yok tabiki, gerçekten bilmiyorum ne olacak şimdi burda. burası daha manzaralı bi yer midir, önlerden midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusilk -- 16 Ağustos 2011; 2:28:18 >
  • hayırlı olsun +1
  • ilk 11'e giremedik ama olsun :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusilk

küçük bi quiz hazırladım

soru1. ben niye yokum o listede
    soru2. şimdi buraya taşındık iyi hoş, ne değişti. hani çattığım yok tabiki, gerçekten bilmiyorum ne olacak şimdi burda. burası daha manzaralı bi yer midir, önlerden midir?

Kardeşim gelmeni bekliyorduk ondan yoktun :) ikincisi burada sayfa hakimi biz olacağız rehberde yakında geliyor daha derli toplu olacak o sayfada başlığı ilk yazılanları değiştiremiyoruz başlığı açan arkadaş hiç uğramıyor onun için açtık bu nu :)

quote:

Orijinalden alıntı: Morniel

hayırlı olsun +1

Teşekkürler kardeşim hepimize ekledim senide :)

• quote:

Kardeşim gelmeni bekliyorduk ondan yoktun :) ikincisi burada sayfa hakimi biz olacağız rehberde yakında geliyor daha derli toplu olacak o sayfada başlığı ilk yazılanları değiştiremiyoruz başlığı açan arkadaş hiç uğramıyor onun için açtık bu nu :)

hımm şimdi anladım onu. olsun böyle daha güzel olmuş hem yeri de iyi buranın, daha havadar. en azından ben öyle hissediyorum :))
    hepimize hayırlı uğurlu olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusilk

quote:

hımm şimdi anladım onu. olsun böyle daha güzel olmuş hem yeri de iyi buranın, daha havadar. en azından ben öyle hissediyorum :))
    hepimize hayırlı uğurlu olsun :)

Bencede daha havadar :)

Birde arkadaşlara soruyorum bu ikinici soruşum :) burası hem fun club hemde ana başlık olsun mu ?
  • FanClub sayfamızın barkod okuyucusu
     LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

birileri birilerini bir yerlere ekliyomuş eski başlığı ne yapmayı planlıyosunuz acaba merak ettim önemli yerleri alıp gerisini toptan çöpe mi atıcaz nasıl olucak çok merak ettim açıkçası

O biri benim buyrun :) dostum o başlık çok karıştı yenisine taşına gereği duyduk başlığı açan arkadaşa söyleriz silinmesini ister silinir :) sen onu bırakta senide ekleyeyimmi onu söyle

eklenmem önemli rica olunur yardım edebileceğim bi konu olursa veya bi görev varsa zevkle yardımcı olurum (:

• Beni de ekleyebilirsin
  • quote:

Birde arkadaşlara soruyorum bu ikinici soruşum :) burası hem fun club hemde ana başlık olsun mu ?

+1
  • [-center][simage]-http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/1408.jpg-[/simage]-[/center]

imzamız budur dostlar linkteki 4 tire işaretini kaldırıp yapıştırın gitsin belki zorlanan arkadaşlar vardır diye düşündüm de (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

eklenmem önemli rica olunur yardım edebileceğim bi konu olursa veya bi görev varsa zevkle yardımcı olurum (:

Seni ve Dr.Ceng arkadaşımızı ekledim hayırlı olsun :) tabiki herkes birşeyer yapacak yavaş yavaş önce şu çok sorulan soruların rehberini ekleyelim gerisi gelecek

yunusilk @ arkadaşımız önerime katıldı diğer arkadaşlard katılırsa başlığın ismini değiştireceğim...
  • quote:

FanClub sayfamızın barkod okuyucusu

eline sağlık kardeşim harika olmuş :-) biraz küçültürsek tadından yenmez :-)
  • Tabi ne demek, hemen
  • quote:

Tabi ne demek, hemen

Çok iyi oldu dostum elleine sağlık :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.