Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.241
Cevap
47
Favori
756.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstenilen barkodlar varsa yapabilirim arkadaşlar
    Rehber hafta sonu hazır olacak @Themidnight
    Rehberi hazırladıktan sonra, yayınlamadan önce konudaki gereksiz mesajları, sohbet içerikli yorumları sileriz.
    Ve nacizane fikrim herkes, yazdığı mesajlarda Türkçe kullanımına, gereksiz ve uzun alıntılara dikkat etmeli.
    Konunun başından bunu benimsetirsek, herkes birbirini uyarırsa, ne gereksiz bilgi yığını olur, nede arayan aradığı bilgiyi bulmakta zorlanır.
    Bir makaleden alıntı yapan, yaptığı kaynağı belirtsin.
    Madem birşey yapmak istiyoruz, herşey layiki ile yapılsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

İstenilen barkodlar varsa yapabilirim arkadaşlar
    Rehberi hazırladıktan sonra, yayınlamadan önce konudaki gereksiz mesajları, sohbet içerikli yorumları sileriz.
    Ve nacizane fikrim herkes, yazdığı mesajlarda Türkçe kullanımına, gereksiz ve uzun alıntılara dikkat etmeli.
    Konunun başından bunu benimsetirsek, herkes birbirini uyarırsa, ne gereksiz bilgi yığını olur, nede arayan aradığı bilgiyi bulmakta zorlanır.

Dostum hafta sonuna kadar araya sıkıştırsan :) sen yazdın bende düzenliyorum düzenlemek zor diyeceksin ama rehber can damarı :)

Gereksiz sohbet konuşmaları olmaz gibi geliyor geçen sayfadada olmadı sorunlar servise verilen cihazlar konuşuldu yoksa hep fikir alışverişi oldu zaten bizim sayfada diğerlerindeki gibi geyik yok çok şükür :)

Diğer dediklerine tamamen katılıyorum bizim başlık hep güzeldi her anlamda şimdi daha güzel olmalı cihazı olmayan arkadaşlar bile eskisi gibi gelmeli :)

Birde ben fanclub ile ana başlığı birleştirim diyorum sen ne dersin dostum bir olumlu yorum geldi ? herkes fikrini belirtsin ona göre yapalım :)

Güzel olacak güzel :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMidnight -- 16 Ağustos 2011; 3:50:55 >

• Arkadaşlar Öneridir, dikkate almak sizekalmış

İmza'da yazılar belli olmuyor, kanatlı bir şey var ama ne yazıyor neyin nesidir anlaşılmıyor.Belki benim bilg. çözünürlüğü ile alakalıdır ama her bilg.da gözükmesi gerekir diye düşünüyorum.
  • Hayatı p970 ile yaşayan arkdaşlara selam :)) LG OPTİMUS P970 Kullanmanın haklı gururunu yaşıyorum (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanemine -- 16 Ağustos 2011; 9:11:26 >
  • Beyler beyaz kasa kullanan yokmu aranizda, yoksa forumdaki ilk ve tek optimus white benimkimi..

negzel -_-
  • Beni eklemeyi unutmussunuz
  • Ben de beyaz kasa istiyorum yaaa :( beyaz arka kapakta olur.Acaba satarlar mi orjinal beyaz arka kapak?
  • eh bizi nie unutuyorsunu ben ilk kullananlardım blackı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynscn1903

Beni eklemeyi unutmussunuz

bir sürü faydalı konu acmıs biri olarak sensiz olmaz hocam

DH - OPTIMUS BLACK ROM YÜKLEME
    DH - OPTIMUS BLACK FOTOĞRAFÇILIĞI
    DH - ÖZEL ROM KULLANANLAR DIKKAT !
    DH - OPTIMUS BLACK GAMELOFT HD OYUNLARI
  • quote:

Orijinalden alıntı: edarguner

Arkadaşlar Öneridir, dikkate almak sizekalmış

İmza'da yazılar belli olmuyor, kanatlı bir şey var ama ne yazıyor neyin nesidir anlaşılmıyor.Belki benim bilg. çözünürlüğü ile alakalıdır ama her bilg.da gözükmesi gerekir diye düşünüyorum.

Birazdaha belirgin olmalı haklısın dostum :) biraz boyutuyla oynarız Black gibi klass bir cihaza etkli bir imza lazım ynscn1903 arkadaşımızda imza hazırlıyor zaten sağolsun kırmadı yapıyor :)

quote:

Orijinalden alıntı: skyoflord

quote:

Orijinalden alıntı: ynscn1903

quote:

Orijinalden alıntı: alendelontr

Arkadaşlarım hepinizi ekledim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: frenze

İstenilen barkodlar varsa yapabilirim arkadaşlar

+1

• Benim rehber için önerim var. Belli başlı ana konu başlıkları olsun, bir klasör dizini gibi. Bu halde herkes aradığına kolaylıkla ulaşabilir. Ve her başlığın altına cevap yazabilme imkanı olursa aynı linux sistemler gibi herkes o konuyu geliştirebilir. Tabi bu bir denetimsizlik anlamına da gelebilir ama aklıma başka bir çözüm gelmiyor. Belki sizin düşündüğünüz birşey vardır. Aklıma gelen başlıklar şu şekilde;
    root nasıl yapılır?
    p970 için var olan romlar? *
    P970 için aksesuarlar ve satıcı linkleri.
    Android için tavsiye ettiğimiz uygulamalar.

*(ve bu başlık altında nova rom ne demektir gibi konuya benim gibi uzak olanların konudan kopmamalarını sağlayacak bilgiler. bununla ilgili bir not; tabiki bu bilgiler rehberde yer almasa google amcayla tüm bunları bi kaç saatimizi ayırarak öğrenebiliriz. ama zaten amacımız tüm bilgilerin bir arada derlenmesi herkesin bilgisini paylaşması olduğu için tüm açıklığıyla burada yer alması doğru olur diye düşünüyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusilk -- 16 Ağustos 2011; 14:55:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMidnight

quote:

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

eklenmem önemli rica olunur yardım edebileceğim bi konu olursa veya bi görev varsa zevkle yardımcı olurum (:

Seni ve Dr.Ceng arkadaşımızı ekledim hayırlı olsun :) tabiki herkes birşeyer yapacak yavaş yavaş önce şu çok sorulan soruların rehberini ekleyelim gerisi gelecek

yunusilk @ arkadaşımız önerime katıldı diğer arkadaşlard katılırsa başlığın ismini değiştireceğim...

bana kalırsa da iki başlık yerine tek başlık ve öyle bi isim olabilir iki başlıkla başa çıkamayız zaten

• arkadaşlar bi soru sorucam belki kara cahil diyiceksinizi ama aramızda yabancı yok adw launcherı yüklemek istiyorum bu tema gibi bişey midir yükliyince mi çıkıyo daha sonra eskiye nasıl döneriz biraz aydınlatırmısınız üzerimdeki şu kara bulutlar dağılsın
  • arkadaşlar yine çok enteresan bir durumla karşı karşıyayım paylaşmak ve fikir almak istiyorum; bugün teleservice istanbul genel müdürlüğü aradım, cihazımla ilgili direkt bilgi almak için. internette cihazınızın tamir işlemleri başarı ile gerçekleştirilmiştir ve son test aşamasında bekletilmektedir şeklinde bir ibare var dün akşamdan beri ve ücret bilgisiyle alakalı herhangi bir bilgi bulunmamakta, ayrıca telefonla da aramadılar. normalde garanti dışı tamir işlemleri için ücret tespitinden sonra müşteriyi arayıp ücret bilgisi verip onay alıyorlarmış. herneyse, müşteri temsilcisine sorduğumda şu cevabı aldım; cihazınızın tamiri tamamlanmıştır ve 2 günlük test aşamasında bekletilmektedir, bu 2 günlük süreçte herhangi bir problem çıkartmazsa ankara şubemize gönderilip size teslim edilecektir. ücret bilgisi verilmemesinin sebebi ise cihaz garanti kapsamında yapılmıştır, mekanik parça değişimi (mikrofondur herhalde) yapılmış ve sonuca ulaşılmıştır şimdi buna sevindim tabi o ayrı mesele fakat servise verirken özellikle belirtmiştim, temizlensin diye sıvı teması var cihazda ve dökülen sıvı şekerli kahve diye. hatta onlar da bana sıvı teması olduğu için garanti dışı tamir görecek cihazınız demişlerdi vs vs...şimdi bu ne oluyor? insanın aklına 2 şey geliyor; ya hiç işlem yapmadılar geri kakalayacaklar açmadan ya da cihazı açtılar içinde herhangi bir kalıntı göremediler (çünkü kahve içine tamamıyle girseydi cihaz komple bozulurdu gibi geliyor bana), mikrofunun doğal yollardan bozulduğunu varsayıp garantili değişim yaptılar sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: askinali.donmez

arkadaşlar bi soru sorucam belki kara cahil diyiceksinizi ama aramızda yabancı yok adw launcherı yüklemek istiyorum bu tema gibi bişey midir yükliyince mi çıkıyo daha sonra eskiye nasıl döneriz biraz aydınlatırmısınız üzerimdeki şu kara bulutlar dağılsın

hocam evet tema da diyebiliriz; ana ekranlardaki ve menülerdeki şekli şemali belirleyen uygulama launcher dediğimiz basitçe. değiştirdiğimizde tüm uygulama açılışları, ekran kaydırmaları, menü geçişleri yani aklınıza stil olarak ne geliyorsa değişebiliyor. zaten cihazın orjinal launcherını kaldırmadığınız sürece eski haline dönme yolunuz çok kolay, örneğin başka bir launcher yüklendi cihaza ve home tuşuna bastınız, bir menü çıkar cihazın orjinal launcherı ve yüklediğiniz launcher olarak, hangisini seçerseniz onu gösterir tamamen eski launcherı kullanmak istediğinizde de yeni yükleneni kaldırmanız yeterli olacak, cihaz otomatikman orjinal launchera dönüyor. fakat işin ilginci, ne kadar değişik launcher denediysem hepsi de orjinalinden hızlı epeyce, yani o ekran geçişlerindeki hafif takılmalar tarih oluyor fakat şekil itibariyle uygun bir launcher bulamadığım için hepsini silip tekrar orjinale döndüm ben ama hız istiyorsanız gerçekten değişik launcherlar deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __Toprak__ -- 16 Ağustos 2011; 15:57:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: __Toprak__

arkadaşlar yine çok enteresan bir durumla karşı karşıyayım paylaşmak ve fikir almak istiyorum; bugün teleservice istanbul genel müdürlüğü aradım, cihazımla ilgili direkt bilgi almak için. internette cihazınızın tamir işlemleri başarı ile gerçekleştirilmiştir ve son test aşamasında bekletilmektedir şeklinde bir ibare var dün akşamdan beri ve ücret bilgisiyle alakalı herhangi bir bilgi bulunmamakta, ayrıca telefonla da aramadılar. normalde garanti dışı tamir işlemleri için ücret tespitinden sonra müşteriyi arayıp ücret bilgisi verip onay alıyorlarmış. herneyse, müşteri temsilcisine sorduğumda şu cevabı aldım; cihazınızın tamiri tamamlanmıştır ve 2 günlük test aşamasında bekletilmektedir, bu 2 günlük süreçte herhangi bir problem çıkartmazsa ankara şubemize gönderilip size teslim edilecektir. ücret bilgisi verilmemesinin sebebi ise cihaz garanti kapsamında yapılmıştır, mekanik parça değişimi (mikrofondur herhalde) yapılmış ve sonuca ulaşılmıştır şimdi buna sevindim tabi o ayrı mesele fakat servise verirken özellikle belirtmiştim, temizlensin diye sıvı teması var cihazda ve dökülen sıvı şekerli kahve diye. hatta onlar da bana sıvı teması olduğu için garanti dışı tamir görecek cihazınız demişlerdi vs vs...şimdi bu ne oluyor? insanın aklına 2 şey geliyor; ya hiç işlem yapmadılar geri kakalayacaklar açmadan ya da cihazı açtılar içinde herhangi bir kalıntı göremediler (çünkü kahve içine tamamıyle girseydi cihaz komple bozulurdu gibi geliyor bana), mikrofunun doğal yollardan bozulduğunu varsayıp garantili değişim yaptılar sizce?

Telefonu al çalışıyorsa sesini çıkarma. Hatta aldığın gibi yanlarında dene.

• evet evet aynen o planım çaktırmadan sorun var mı diye kontrol etmek, yoksa wınn! zaten bi mikrofon sorunluydu, hemen oracıkta bir ses kaydı, video denemesi..sesi alıyorsa hoşçakalın diyip fıymak ordan hızla
  • hayırlı olsuuun...
    ben nerdeyim? :)
  • Arkadaslar optimus black'in orjinal hava durumu widgetini sildim, tekrar nasıl bulabilirim çok araştırdım ? Atabilicek olan varsa çok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.