Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (485. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haruncan0618

quote:

Orijinalden alıntı: haruncan0618

Beyler bende aranıza dün katıldım real racing 3 de hafif kasmalar var şu çekirdek sayısını 1 e düşüren programın adı neydi ? Şimdiden teşekkürlerrr

Yardimmm

Lg gearbox
  • harika lg ye göre biz bu işi tereyağından kıl çeker gibi halledeceğiz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcan1634

Sevgili Optimus 4X HD - kullanıcılar,

LG Electronics bugün Android sürümü 4.1 Jelly Bean LG P880 Optimus 4X HD güncelleştirme hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Göre LGBlog güncelleme cihazları ücretsiz yapılır bu ay (Mart 2013) olduğunu.

Güncelleştirme LGmobile destek aracı ile ya da LG pcsuite yolu ile yapılabilir.
    eni firmware sürümü aşağıdaki değişiklikler / geliştirmeler içerir:

"Ekle tereyağı Projeler bir daha düzgün çalışmasını sağlar "
    Dikey Sync ile sabit kare hızı
    geliştirilmiş yanıt verme
    genişletilebilir uyarıları (bildirim) ve eylemleri ile bildirimleri
    Şimdi Google entegrasyonu
    Internet bağlantısı olmadan Dictate
    Android Kiriş 2.0 ile NFC ile veri alışverişi
    Destek Wi-Fi Korumalı Kurulum (WPS)
    Uygun sağlayıcı özel Jelly Bean sürümünü tamamladı ve yayımladı kadar Owner markalı cihazlar maalesef beklemeniz gerekir.

Biz onu tutmak ve resmi güncelleme indirmek için kullanılabilir olduğunda size hemen bildirin.

Yani ne diyor çıkmış mı? Çıkacak mı? Çıkacaksa ne zaman çıkacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oki1980

Android 1.4 Jelly Bean HD güncelleştirme hakkında resmi bir açıklama LG P880 Optimus 4X BuGün sürümü.

Met Güncelleme Cihazlar dass, (Mart 2013) ücretsiz LGBlog velet ay

Güncelleme LGmobile Destek Aracı veya pcsuite LG şekilde yapılabilir ile.

Yeni firmware sürümü aşağıdaki değişiklikler / geliştirmeler içerir:

Bir, yumuşak "tereyağı Projeler" iğrenç çalıştırın
    Dikey Sync ile kare hızı suçlayıcı
    eylemleri ile gelişmiş uyarılar (uçuş) ve beyanlar
    Şimdi, Google Entegrasyonu
    Android 2.0 ile NFC Veri Değişimi, Işın
    Desteği WiFi Korumalı (WPS) kullanmak için
    LÜKS özel Jelly Bean Markalı Cihazlar maalesef zorunluluktur ile uygun sürümünü bekleyin, ne zaman bitmiş ve yayınladı.

Biz indirme Hemmen bilmek için resmi güncelleme boyutu kullanılabilir olduğunu onu tutmak, ve.

Olağanüstü Tebrik.lg nin alman kullanıcıya verdigi cevap

Elimden geliğince düzgün şekilde çevirmeye çalıştım arkadaşlar. google translate i kullanırken almancayi önce ingilizceye daha sonrada ingilizce cevirdiğiniz metini türkçeye çevirtirseniz daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz bu arada )
    Dear Optimus 4X HD - users, ( Sevgili Optimus 4X Hd - Kullanıcıları )

LG Electronics today made an official statement about the update of the LG P880 Optimus 4X HD on Android version 4.1 Jelly Bean. ( LG Electronics bugun resmi olarak LG Optimus 4X HD nin 4,1 Jelly Bean Güncellemesi alacagını duyurdu.)

According to the LGBlog the update is free devices later this month (March 2013) done. ( LgBlog un belirttigine gore guncelleme bu ayın sonunda indirilebilicek . ( mart 2013 )

The update can be performed by LGMobile support tool or via LG PCSuite. ( güncelleme lg mobile support tool yada LG pc suite üzerinden yapılabilicek . )

The following changes / improvements to the new firmware version include: ( güncelleme ile değişen yeni gelen yenilikler )

Add the "butter Projects", which allows an even smoother operation ( project butter ) ( daha akici bir arayuz )
    constant frame rate by Vertical Sync ( Dikey Sync ile sabit kare hızı )
    improved responsiveness ( geliştirilmiş yanıt verme )
    extensible alerts (notifications) and notifications with actions ( genişletilebilir uyarıları (bildirim) ve eylemleri ile bildirimleri )
    Now Google integration (Google now entegrasyonu )
    Dictate without an Internet connection ( internet bağlantısı olmadan dictade )
    Exchange data via NFC with Android Beam 2.0 ( android beam 2,0 ile veri alışverişi )
    Support Wi-Fi Protected Setup (WPS) ( wifi koruma desteği ( wps )

( cihaz sahipleri malesef güncelleme cıkıp yayınlanana kadar bekliyicekler resmi sürüm kullanilabilir olduğunda biz size haber vericeğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: tonyhawk

quote:

Android 1.4 Jelly Bean HD güncelleştirme hakkında resmi bir açıklama LG P880 Optimus 4X BuGün sürümü.

LÜKS özel Jelly Bean Markalı Cihazlar maalesef zorunluluktur ile uygun sürümünü bekleyin, ne zaman bitmiş ve yayınladı.

Biz indirme Hemmen bilmek için resmi güncelleme boyutu kullanılabilir olduğunu onu tutmak, ve.

Elimden geliğince düzgün şekilde çevirmeye çalıştım arkadaşlar. google translate i kullanırken almancayi önce ingilizceye daha sonrada ingilizce cevirdiğiniz metini türkçeye çevirtirseniz daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz bu arada )

LG Electronics today made an official statement about the update of the LG P880 Optimus 4X HD on Android version 4.1 Jelly Bean. ( LG Electronics bugun resmi olarak LG Optimus 4X HD nin 4,1 Jelly Bean Güncellemesi alacagını duyurdu.)

According to the LGBlog the update is free devices later this month (March 2013) done. ( LgBlog un belirttigine gore guncelleme bu ayın sonunda indirilebilicek . ( mart 2013 )

The update can be performed by LGMobile support tool or via LG PCSuite. ( güncelleme lg mobile support tool yada LG pc suite üzerinden yapılabilicek . )

The following changes / improvements to the new firmware version include: ( güncelleme ile değişen yeni gelen yenilikler )

Add the "butter Projects", which allows an even smoother operation ( project butter ) ( daha akici bir arayuz )
    extensible alerts (notifications) and notifications with actions ( genişletilebilir uyarıları (bildirim) ve eylemleri ile bildirimleri )
    Exchange data via NFC with Android Beam 2.0 ( android beam 2,0 ile veri alışverişi )

( cihaz sahipleri malesef güncelleme cıkıp yayınlanana kadar bekliyicekler resmi sürüm kullanilabilir olduğunda biz size haber vericeğiz

Sağol hocam

• Merhaba arkadaşlar,
    Dikey Sync ile sabit kare hızı ile alakalı yapılan geliştirme umarım bir kaç oyunda olan performans düşüklüğünü giderir.
    Bu arada real boxing oyunu mükemmel arkadaşlar , konsol oyunlarını aratmıyor, grafikler mükemmel, oyananabilirlik harika, kariyer modu çok keyifli,kesinlikle tavsiye ederim.
    Bence oyunların performansı donanım kadar programın nasıl yazıldığı ile alakalı, bu oyunda görüldüğü üzere yazılım optimasyonu iyi olursa o güzelim grafikler ile performanslı da çalışatırabiliyor bizim telefon.
    Kamera performansı vasat , bir kaç oyun performansı düşük ve LG nin kötü tembel yazılımcıları olmasına rağmen kullanılan arayüzün kullanışlı olması, ekran parlaklığı ve renklerin kalitesinin yüksekliği, kasa kalitesi ve dizaynı gibi artı yönleri sayesinde ben telefondan çok memnunum, kullanan arkadaşlar başka telefona geçmek için kullandıkları bu telefonu satıp boşuna masraf etmesiler yazıktır günahtır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonyhawk

quote:

Emegine yuregine saglik hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratBayrakçı

Merhaba arkadaşlar,
    Dikey Sync ile sabit kare hızı ile alakalı yapılan geliştirme umarım bir kaç oyunda olan performans düşüklüğünü giderir.
    Bu arada real boxing oyunu mükemmel arkadaşlar , konsol oyunlarını aratmıyor, grafikler mükemmel, oyananabilirlik harika, kariyer modu çok keyifli,kesinlikle tavsiye ederim.
    Bence oyunların performansı donanım kadar programın nasıl yazıldığı ile alakalı, bu oyunda görüldüğü üzere yazılım optimasyonu iyi olursa o güzelim grafikler ile performanslı da çalışatırabiliyor bizim telefon.
    Kamera performansı vasat , bir kaç oyun performansı düşük ve LG nin kötü tembel yazılımcıları olmasına rağmen kullanılan arayüzün kullanışlı olması, ekran parlaklığı ve renklerin kalitesinin yüksekliği, kasa kalitesi ve dizaynı gibi artı yönleri sayesinde ben telefondan çok memnunum, kullanan arkadaşlar başka telefona geçmek için kullandıkları bu telefonu satıp boşuna masraf etmesiler yazıktır günahtır.

Hocam ağzına sağlık duygularına tercuman olmuşsunuz.

• Файлы и инструкция для отката с V20A

ИНСТРУКЦИЯ

Прежде всего, перед откатом с андроид 4.1, тобишь v20a,нужно сделать полный сброс настроек.Если у вас v20a с CWM,то сброс нужно сделать через CWM рекавери-два вайпа, Wipe dalvik cache,ОБЯЗАТЕЛЬНО!!! Если у вас прошивка без CWM рекавери, то нужно сделать сброс настроек через настройки, или с выключенного смарта..смотрите Инструкцию в шапке темы!!!

Затем прошить смарт прошивками по ссылке, там для р700 v10k-с рутом,взломанным загрузчиком и CWM. Так же для р705,по ссылке есть прошивка v10d, так же с рутом, взломанным загрузчиком и CWM рекавери. А далее уже можете прошивать на любую прошивку, которая вам по душе Спасибо за внимание

Просьба отправить эту инструкцию в шапку темы.Что бы не было одних и тех же вопросов.

v10k ССЫЛКА

v10d ССЫЛКА .arkadaslar bu guncelleme yeni yayinlanmis ben tercumu edemedim bir bakin

• http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=335363&st=6300#entry20670264 link burasi bir bakin

• quote:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=335363&st=6300#entry20670264 link burasi bir bakin

Bu Optimus L7 sayfası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

quote:

Orijinalden alıntı: f.eroglu

quote:

Telefonla konusurken karsi tarafin sesini maksimim yapsakta bir muddet sonra yine ses azaliyor sorunu vardi bi arkadasta cozuldumu yaaaa bendede olmaya basladi

o problem bendeydi.çözülmedi.arkadaşlardan bazıları formatla 10f yi yeniden yükle falan dediler ama ben bu işleri yapamayacağım için resmi jb.güncellemesini bekliyorum.herhalde ozaman düzelir.basit bir çözüm bulursanız haberleşelim

Ne sıklikta oluyo kardesim bu durum sizde acaba

Cetin hocam postacik hocam Allahrizasi icin bisey soyleyin neden yapiyor bunu kafayi yicem format attim duzelmedi

• quote:

Cetin hocam postacik hocam Allahrizasi icin bisey soyleyin neden yapiyor bunu kafayi yicem format attim duzelmedi

Format attıktan sonra (herhalde fabrika ayarlarına döndürüyorsunuz) hiçbir uygulama yüklemeden de aynı problem var mı?

Eğer format atıp ardından sık kullandığınız uygulamaları tekrar yüklüyorsanız veya yedekten geri dönüyorsanız yüklü uygulamaların listesini yazabilir misiniz?
  • v20A yüklediğimizde LG Tag+ uygulaması kaybolmuştu.

LG bugün bu uygulamayı yayınladı.

Internete bağlıyken "Uygulama Yöneticisi" programını açarsanız LG Tag+'ı indirip kurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enis17

quote:

Orijinalden alıntı: 4X HD

quote:

Orijinalden alıntı: postacik

quote:

quote:

ilk müjdeyi kim verecek acaba? ilk müjdeyi verene forumda kutlama partisi yapalım

Gelse ya artık....

Korkarım Nisan'ı bulur diye. Ya nisanda gelirse, bu gün yarın gelecek diye beklerken? :(

Gelecek olan Avrupa sürümü olacak ve KDZ olarak yükleyeceğiz.

Türkiye sürümünü bekleyenler; daha bekleyecekler...

Ama olmadı ki şimdi bu önceki sürümü de yüklemedim ben bu yüzden telefonum garantiden çıkacak diye :( Daha ne kadar bekleyeceğim ben ya :(

KDZ olarak LG'nn piyasaya sürdüğü orjinal Avrupa sürümünü yüklesek bile garantiden cıkarmı cihaz

Müşteri Hizmetlerini (444 6 543)ü arayıp sormuştum. Google Play'den indirebilirsiniz demişti bana Sonra işletim sistemi bu yüklemeyi yapabiliyorum, yüklersem garanti bozulur mu dedim evet demişti..

• Sızdırılan 4.1.2 v20a jb da hata var yaklaşık 10 gündür kullanıyordum 4.0.3 geri döndüm eğer sorunlu jb yayınlarsalar ben 4.0.3 de kalacam buna benzer jb yayınlamasınlar istemiyorum 4.1.2 v20a da telefon aşırı şişiyor ram yükü ağır mobil inernet ve wife de sorunlar mevcut lg launcher da animasayon özelliği belirli kullanımdan sonra niteliğini kaybediyor format atmadan düzelmiyor rehber ve telefon arama geç açılıyor animasyonlarda takılma mevcut menüler arasında geçiş ağır aklıma gelen bunlar eğer resmi jelibon gelirse foruma göre hareket edeceğim memnuniyeti esas alacağım lg ah lg...! yaptın yine yapacağını adam akılı bir yazılım yapamadın zamanında da aynı şeyleri söylüyordum şimdi de aynı şeyleri söylemeye devam edeceğim bu adamlar elindeki yazılım üstadlarını sıfırlamaları gerekiyor tasfiye şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuralkan55

Sızdırılan 4.1.2 v20a jb da hata var yaklaşık 10 gündür kullanıyordum 4.0.3 geri döndüm eğer sorunlu jb yayınlarsalar ben 4.0.3 de kalacam buna benzer jb yayınlamasınlar istemiyorum 4.1.2 v20a da telefon aşırı şişiyor ram yükü ağır mobil inernet ve wife de sorunlar mevcut lg launcher da animasayon özelliği belirli kullanımdan sonra niteliğini kaybediyor format atmadan düzelmiyor rehber ve telefon arama geç açılıyor animasyonlarda takılma mevcut menüler arasında geçiş ağır aklıma gelen bunlar eğer resmi jelibon gelirse foruma göre hareket edeceğim memnuniyeti esas alacağım lg ah lg...! yaptın yine yapacağını adam akılı bir yazılım yapamadın zamanında da aynı şeyleri söylüyordum şimdi de aynı şeyleri söylemeye devam edeceğim bu adamlar elindeki yazılım üstadlarını sıfırlamaları gerekiyor tasfiye şart

Ben v20A'yı çıktığından beri kullanıyorum.

Sadece yeni bir uygulama kurunca ana ekrandaki simgeler bir kaybolup geliyor ve ekran bir süre takılıyor.

Bir de ben telefon üzerinde uygulama geliştiriyorum. USB'den bağlayıp uygulama testlerini yaparken ICS'e göre daha yavaş çalışıyor.

Onun dışında hiçbir yavaşlık ve problem yok.

• Tt neti kapatmama 10 gün var güncellemeyi vermeseler hopa şinanay şarkısını söylecegim

• quote:

KDZ olarak LG'nn piyasaya sürdüğü orjinal Avrupa sürümünü yüklesek bile garantiden cıkarmı cihaz

Cihazı servise iki sebepten gönderebilirsiniz:

1. Donanım arızası
    2. Yazılım arızası

(Nadiren her ikisi birden de olabilir)

Donanım arızasından gönderirseniz çoğunlukla telefonda ne yüklü olduğuna bakmadan donanım arızasını giderir, muhtemelen üzerine son resmi sürüm firmware'i yükler ve iade ederler.

(Ben servis elemanı olsam, ekranın arkasına toz kaçmış bir telefonu, temizliğini yapar geri gönderirim. Üzerinde ne yüklü diye bakmam.)

Yazılım arızası genelde iki çeşit olabilir:

1. Telefon hiç açılmaz hale gelebilir.
    2. Telefon yavaş çalışıyor, çok şarj gidiyor, kamera uygulaması çalışmıyor vb. bir sebeple kontrol ettirmek isteyebilirsiniz.

1. seçenekte son resmi sürümü yükleyip geri gönderirler. (Bir arkadaşımızın başına geldi, garantiden v10a'yı yükleyip geri gönderdiler)

2. seçenekte telefonu ellerine aldıklarında sürüm kontrolü yaparlar, root'lu mu diye bakarlar. İçinde TUR geçmeyen bir sürüm yüklü veya telefon root'lanmış ise muhtemelen garantiden servis vermek istemezler ve ücret talep ederler.

Eğer siz 2. seçenekteki problemleri bu forumu takip ederek kendiniz de halledebilir haldeyseniz, bence Türkiye için olmayan bir sürüm yüklemenin pek fazla bir riski yok.

Ama Android'e ve bilgisayar kullanımına çok yabancı olanlar, telefonu ve bilgisayarı sadece Internet'te gezinmek ve oyun oynamak için kullananlar resmi sürümü beklesinler ve resmi yollarla güncelleme yapsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacik -- 26 Mart 2013; 11:51:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: postacik

quote:

Postacik hocam postacik hocam Allahrizasi icin bisey soyleyin neden yapiyor bunu kafayi yicem format attim duzelmedi

Format attıktan sonra (herhalde fabrika ayarlarına döndürüyorsunuz) hiçbir uygulama yüklemeden de aynı problem var mı?

Eğer format atıp ardından sık kullandığınız uygulamaları tekrar yüklüyorsanız veya yedekten geri dönüyorsanız yüklü uygulamaların listesini yazabilir misiniz?

Postacik hocam yedek almiyorum chorome google+ gmail ve youtubeyi guncelliyorum facebook subvay surf adobe reader ve flas yukluyorum konusurken karsidan gelel sesi ful yapiyorum gun bohu kullaniyorum sorun yok aksam sarza takiyorum sabah ilk cagrimda bir bakiyorum ses dusmus aldigim gunden beri yuzum gulmedi postacik hocam dert sahibi oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_colakoglu -- 26 Mart 2013; 11:58:21 >

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.