Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (468. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gursel_35

arkadaslar 2 sorum olacak sizlere yardımınız için şimdiden teşekürler.

Şimdi 1. telefonu alalı 1 hafta oldu kurcalıyorum felen neyse forumu takip ettim birazda bi şarj sıkıntısı var gibi örneğin ben sabah 6.30 da larjdan alıyorum wifi sürekli açık face whatsapp felen açık real racing ve subveyde oynuyorum telefon ısınana kadar felen. Uygulama olarakta hava durumu açık sürekli olarak 10-15 telefon görüşmem oluyor ortalama 30-35 te mesajlaşmam felen oluyor akşam eve 8de giriyorum o saate kadar %30 civarında felen oluyor bitirene kadar uğraşıyorum yatarke şarja takıp yatıyorum şimdi bu kullanımda şarj süresi normalmi yoksa kaldırmamı tavsiye ettiğiniz kullanmaman gereken programlar varmı android te pek bilgim yok o yüzden sormak istedim. Telefona root yaptım sürüm: 4.0.3 v10F

2. Telefonun yanında gelen arka kapak cebime sokup çıkartırken köşelerinden kırıldı şimdi çok iyi oturmuyor spigenin sitesinden felen baktım ama yanında gelen orjinali gibi bulamadım böyle bir isteği olan oldumu bulan varmı cüzdan tarzı bişey aldım ama hiç kullanışlı değildi o yüzden yine aynı kaptan bakıyorum eğer bilgisi olan paylaşırsa yada tavsiye edebileceği yer memnun olurum. Kendi tasarımlarımızı yaptığımız yerler var ama bizim telefonumuz yok malesef.

Şimdiden cevap veren herkese teşekür ederim.

İlk soruna cevap verim diğeri hakkında bi bilgim yok. O kullanımda şarj normal hatta bizim 4x lere göre iyi bile

• quote:

Orijinalden alıntı: postacik

quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

quote:

IPhone'da telefon çaldığında telefonun led flaşını uyarı vermesi için kullanabiliyorsunuz.

Dün bu özelliği bir arkadaşın IPhone'unda görünce Internet'te Android için olanını araştırdım.

XDA'da bir arkadaş bunun için bir uygulama geliştirmiş ve bizim telefonda da çalışıyor.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1556118

Yalnız biraz gözü fazla alıyor, uyarayım.

Root sarti varmi postacik ?

Hayır yok. Yalnız öndeki ledleri değil, arkadaki flaşı kullanıyor.

Çalistiramadim postacik sen denedinmi bilmedigim bi ayari varmi kurdum programi ama sms felan geliyor yanmiyo isik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: karışık12

Arkadaslar telefonu kabi kirilmaya basladi bende yeni kap almayi dusunuyorum ki bildiginiz gibi bizim kaplar piyasada nadir bulunuyor.Acaba istanbulda nerde bulabilirim kaliteli güzel bir kap.
  • quote:

quote:

Arkadaslar telefonu kabi kirilmaya basladi bende yeni kap almayi dusunuyorum ki bildiginiz gibi bizim kaplar piyasada nadir bulunuyor.Acaba istanbulda nerde bulabilirim kaliteli güzel bir kap.

Pdateknolojiden bir kap aldım silikon tavsiye ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu
    Postacik ustat tel uzerinden jely been hic yuklenemeyecekmi peki

Sadece belli programlar değil, komple tüm sistem değiştiği için sanıyorum sadece bilgisayara bağlayıp JB güncellemesi yapılacak.

Ama ICS'ten JB'ye geçtikten sonra yeni JB güncellemeleri gelirse yine telefon üzerinden yapılır sanıyorum.

Euro open surumu ciktiginda nerden indirecegimizi nasil yukleyecegimizi aciklarsiniz dimi hocam

• Optimus 4X HD ve Optimus L5 için güncelleme Mart sonunda

LG'nin Almanya sayfasının verdiği bilgilere göre Mart ayının sonları ya da Nisan başlarında, LG Optimus 4X HD ve LG Optimus L5 modellerine Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin verileceği açıklandı.

http://shiftdelete.net/lg-uc-telefonuna-jelly-bean-veriyor-43637.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: unbqlqnced

quote:

Orijinalden alıntı: gursel_35

arkadaslar 2 sorum olacak sizlere yardımınız için şimdiden teşekürler.

Şimdi 1. telefonu alalı 1 hafta oldu kurcalıyorum felen neyse forumu takip ettim birazda bi şarj sıkıntısı var gibi örneğin ben sabah 6.30 da larjdan alıyorum wifi sürekli açık face whatsapp felen açık real racing ve subveyde oynuyorum telefon ısınana kadar felen. Uygulama olarakta hava durumu açık sürekli olarak 10-15 telefon görüşmem oluyor ortalama 30-35 te mesajlaşmam felen oluyor akşam eve 8de giriyorum o saate kadar %30 civarında felen oluyor bitirene kadar uğraşıyorum yatarke şarja takıp yatıyorum şimdi bu kullanımda şarj süresi normalmi yoksa kaldırmamı tavsiye ettiğiniz kullanmaman gereken programlar varmı android te pek bilgim yok o yüzden sormak istedim. Telefona root yaptım sürüm: 4.0.3 v10F

2. Telefonun yanında gelen arka kapak cebime sokup çıkartırken köşelerinden kırıldı şimdi çok iyi oturmuyor spigenin sitesinden felen baktım ama yanında gelen orjinali gibi bulamadım böyle bir isteği olan oldumu bulan varmı cüzdan tarzı bişey aldım ama hiç kullanışlı değildi o yüzden yine aynı kaptan bakıyorum eğer bilgisi olan paylaşırsa yada tavsiye edebileceği yer memnun olurum. Kendi tasarımlarımızı yaptığımız yerler var ama bizim telefonumuz yok malesef.

Şimdiden cevap veren herkese teşekür ederim.

İlk soruna cevap verim diğeri hakkında bi bilgim yok. O kullanımda şarj normal hatta bizim 4x lere göre iyi bile

Hayır, hiçte iyi değil. Akadaş telefonu yeni almış batarya 2-3 haftada anca kendine gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: minik73

quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

Merak eden arkadaşlar için yazayım, benim hafıza kartı siparişim bugün elime ulaştı, sandisk 64 gb class 10 hafıza kartı orjinalinde exfat formatlı geliyor telefona takınca bozuk kart diyor formatlamamız gerektiğini söylüyor, formatladıktan sonra sorunsuz olarak 59.46 gb olarak görüp kullanılabiliyor, ben kullanmaya başladım memnunum, hatta 1 adetde fazladan almıştım, Ankarada olupta kargo vs. uğraşmak istemeyen bana ulaşabilir

Katiniz hayirli olsun gule gule kullanin
    Tahminimde yanilmamisim.
    Ilave bir bilgi daha59 gb.da kullaniliyor.

Teşekkürler, sizinkide şimdiden hayırlı olsun

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Bringer

quote:

Merak eden arkadaşlar için yazayım, benim hafıza kartı siparişim bugün elime ulaştı, sandisk 64 gb class 10 hafıza kartı orjinalinde exfat formatlı geliyor telefona takınca bozuk kart diyor formatlamamız gerektiğini söylüyor, formatladıktan sonra sorunsuz olarak 59.46 gb olarak görüp kullanılabiliyor, ben kullanmaya başladım memnunum, hatta 1 adetde fazladan almıştım, Ankarada olupta kargo vs. uğraşmak istemeyen bana ulaşabilir

Bilgilendirme için teşekkürler.
    İyi bir haber.

Eyvallah

quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

buda demek oluyor ki telefonlarımız 32 değil 64 gb. kartları dahi desteklemektedir. gerçekten güzel bir şey LG duymasın

Evet sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor

• quote:

Euro open surumu ciktiginda nerden indirecegimizi nasil yukleyecegimizi aciklarsiniz dimi hocam

İnşallah. Çıksın da bu forumda birçok kişi açıklar nasıl yükleneceğini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musteaTR

Optimus 4X HD ve Optimus L5 için güncelleme Mart sonunda

LG'nin Almanya sayfasının verdiği bilgilere göre Mart ayının sonları ya da Nisan başlarında, LG Optimus 4X HD ve LG Optimus L5 modellerine Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin verileceği açıklandı.

Postacik hocam yukarda arkadasin verdigi linkte tel uzerinden ota olarak yapilabiliyor diyor ama ben yanlismi goruyorum....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musteaTR

Optimus 4X HD ve Optimus L5 için güncelleme Mart sonunda

Postacik hocam yukarda arkadasin verdigi linkte tel uzerinden ota olarak yapilabiliyor diyor ama ben yanlismi goruyorum....

Bizim site öyle demiş, Alman sitesi öbür türlü demiş. Çıkınca göreceğiz inşallah.

• Çiksinda ota da olur baska bi araçta olur fark etmes ama umarım beam 2.0 ile NFC yi adam gibi kullaniriz.

• http://teknoparty.com/urun/lg-optimus--4x-p880-mhl-hdtv-adaptor-eia2uhunbecstd-1574.aspx

Normal kablodan bir farkı var mı?

• valla tamamen bitiyor öyle şarja takıyorum dikkatli kullanmaya çalışıyorum ama bakalım artık nasıl olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

http://teknoparty.com/urun/lg-optimus--4x-p880-mhl-hdtv-adaptor-eia2uhunbecstd-1574.aspx

Bi ara aynisini ebaydan almayi dusundum ama alsamda bu fiyata gelecekti baya iyi gibi fiyatida.

• quote:

quote:

http://teknoparty.com/urun/lg-optimus--4x-p880-mhl-hdtv-adaptor-eia2uhunbecstd-1574.aspx

Bi ara aynisini ebaydan almayi dusundum ama alsamda bu fiyata gelecekti baya iyi gibi fiyatida.

Normal mhl kablodan farkı var mı hocam biliyor musun ? görüntü kalitesi vs. bakımından ?

• quote:

quote:

quote:

Normal mhl kablodan farkı var mı hocam biliyor musun ? görüntü kalitesi vs. bakımından ?

Valla bilmiyorum. Kardesim hiç mhl kablom bile olmadi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla bilmiyorum. Kardesim hiç mhl kablom bile olmadi

Ne tesadüf benimde

• Forum baya yavasladi herkes jenly been i bekliyor galiba

• 
Sayfa: önceki 466467468469470
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.