DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
23.949
Cevap
109
Favori
1.041.046
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1621 Mesaj
      21 Mart 2013 00:27:40
      quote:

Orijinalden alıntı: ogzkrs

Alıntıları Göster

İnşallah gelir. Sayfadaki İlk yorum bendeki şüpheyi açığa kavuşturmuş :D

' Lie's Good always lying '

gelsin artık JB yani L9 a gelipte 4X HD gelmezse ayıp olmaz mı ? işlemcisi tegra degilde Qualcomm çözümü olsaydı bende alacaktım 4X HD.
      |
      |

• Binbaşı
      1621 Mesaj
      21 Mart 2013 00:30:36
      quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

Alıntıları Göster

120'li sayfalardan itibaren bu konu ilgili haber, link ve tartışmaları bulabilirsiniz.

haberi görünce bu konuya linkini bırayım diye ilk gelişimdi 120 li sayfalardan haberim yokki :) ama inş düzelir LG.

• Binbaşı
      1621 Mesaj
      21 Mart 2013 00:32:20
      quote:

Orijinalden alıntı: 00BRK00

Alıntıları Göster

Güzel haber , resmi güncelleme gelsin de ben de JB li olayım mart sonu diyor ,LG nin 1 nisan şakası değildir umarım

inş şaka degildir şakaysa kötü günler bekliyor LG 'yi..
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      21 Mart 2013 00:53:05
      quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

ekran koruyucusu olarak mat mı yoksa şeffaf mı tavsiye edersiniz neden ?
      http://teknoparty.com/urun/lg-optimus-4x-hd-p880-seffaf-ekran-koruyucu-3-adet-957.aspx
      http://teknoparty.com/urun/lg-optimus-4x-hd-p880-mat-ekran-koruyucu-3-adet-1491.aspx

ayrıca bu kılıfı tavsiye edermisiniz
      http://teknoparty.com/urun/lg-optimus-4x-hd-p880-silikon-kilif-siyah-1303.aspx

Mat cok tercih edilmiyor sanirim. Ben pda teknokojiden seffaf aldim, memnunum. 4lusu 10tl. Ayrica silikon kilifin aynisindan da aldim kullaniyorum. Onu da pdadan aldim. O da 10tl. Şık bir kilif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahverengi21 -- 21 Mart 2013; 0:53:49 >
      |
      |

• Binbaşı
      1568 Mesaj
      21 Mart 2013 01:14:34
      quote:

http://teknoparty.com/urun/lg-optimus-4x-hd-p880-seffaf-ekran-koruyucu-3-adet-957.aspx
      http://teknoparty.com/urun/lg-optimus-4x-hd-p880-mat-ekran-koruyucu-3-adet-1491.aspx

LG P880 'de değil ama başka bir android cihazda iki tip ekran koruyucuyu da denedim.

Mat olan ekran koruyucunun avantaj sayılabilecek tek özelliği, yüzeyinin sablajlı cam gibi hafif pütürlü olması. Bu sayede parmaklarınız ekran üzerinde daha kolay kayıyor. Biraz daha rahat bir kullanımı var. Fakat, görüntü kalitesine etki ediyor. Ekranda çok hafif bir mozaiklenme tarzı etki oluşuyor bu da benim hiç hoşuma gitmemişti.

Şeffaf ekran koruyucular, görüntü kalitesine önem verenler için en iyisi. Kaliteli bir ürünse, görüntü kalitesine bakarak, ekranda olduğunu hissedemezsiniz. Şeffaf koruyucuyu ekrana ilk taktıktan sonra parmaklarınızı ekranda sürüklerken sıkıntı çekiyorsunuz. Parmağın derisi ekranı tutuyor, düzgün kaymıyor. (Gıcır gıcır cam gibi düşünün) Yalnız, kısa sürede bu durum ortadan kalkıyor. Çünkü telefon yüzünüzden, saçınızdan, kulağınızdan yağlanıyor. Ekrana yüzünüzden ilk yağ bulaştıktan sonra parmak çok iyi kaymaya başlıyor. Daha sonra ekranı silseniz bile çok incecik bir yağ katmanı ekranda kaldığından, ekran yeterli kayganlıkta oluyor.

Şeffaf ve mat arasında bir de yansıma açısından fark var ama telefona belli bir açıyla değil, direk bakacağınızdan yansıma durumu önemli değil.
      Bence şeffaf olanı tercih edin.

Bağlantıda göstermiş olduğunuz, yan sanayi hissi vermeyen çok güzel bir kılıf. s-line TPU diye geçen kılıf. Güç düğmesini ve ses kontrol tuşlarını da komple örtüyor. Kılıf üzerinde tuşlar için yapılmış çıkıntılara basarak kullanıyorsunuz. Telefonun çerçevesini çok güzel bir şekilde sarıyor. Tüm giriş çıkış noktaları için gerekli delikler var. Arka kamera da çukurda kalmış oluyor. Böylece, korumasız kalan ve genellikle çizilen kamera için de bir koruma olmuş oluyor. Bu kılıfı tavsiye ederim.
      |
      |

• Teğmen
      147 Mesaj
      21 Mart 2013 01:58:26
      l9 yada biraz fazla verip 4x alasım geliyo çok kafam karıştı 1.200 para verip oyunlarda felan donucaksa kalsın derim sürüm felan önemli değil önemli olan kamerası ve donma yapmasın pc den çok çekiyorum bu donmadan telefondada olmasın artık küfür etmek istemiyorum!

The only escape is death.
    • Binbaşı
      1621 Mesaj
      21 Mart 2013 04:07:46
      quote:

Orijinalden alıntı: volkaneker19

l9 yada biraz fazla verip 4x alasım geliyo çok kafam karıştı 1.200 para verip oyunlarda felan donucaksa kalsın derim sürüm felan önemli değil önemli olan kamerası ve donma yapmasın pc den çok çekiyorum bu donmadan telefondada olmasın artık küfür etmek istemiyorum!

senin için kamera önemli ama L9 kamerasının çok iyi oldugunu düşünmüyorum orta seğmentte Xperia L iyi bir fiyatla girerse çok işler yapacak....Xperia L'yi İncele arada çok farklar var...

• 21 Mart 2013 08:25:49
      bataryada bugün üçüncü güne girdim,
      bu arada viber ve whatsapp kullandım ayrıca sesli görüşmeler ve sms işlemlerim oldu.

|
      |

• Yarbay
      10737 Mesaj
      21 Mart 2013 08:32:12
      quote:

I9000'de mat koruyucu kullanmıştım. Ekranda parmak izi bırakmaması en büyük avantajı. Ancak yeğenim kalemle üzerini karalayınca sökmek zorunda kaldım ve bambaşka bir telefonla karşılaştım desem abartmış olmam. Ekran kalitesini %70 öldürüyor.
      Şeffaf olanların en büyük avantajı ekran kalitesine fazla tesir etmemesi. Ancak parmak izi sorunu had safhada. Tabi yanınızda küçük bir bez taşımanız bu sorunu çözüyor.

MiNote2 4/64GB Black MIUI v8.2 by xiaomi.eu Beta Mi5 Prime 3/64GB Black MIUI v8.1.2.0 GlobalStable MiPad2 64GB MIUI v8.1 MultiRom LG G Watch R Wear 6.0.1 MEC23G MiBox3 International AndroidTV v6.0.1 Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB
      Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi 3G
    • Yarbay
      10737 Mesaj
      21 Mart 2013 09:07:08
      quote:

Orijinalden alıntı: hayaldeki_hayat

Alıntıları Göster

haberi görünce bu konuya linkini bırayım diye ilk gelişimdi 120 li sayfalardan haberim yokki :) ama inş düzelir LG.

Yanlış anlamayın. Ben size niye link bıraktınız gibi bir anlamda yazmamıştım. Buradaki tartışma ve haberleri de görebilmeniz için yazmıştım.

MiNote2 4/64GB Black MIUI v8.2 by xiaomi.eu Beta Mi5 Prime 3/64GB Black MIUI v8.1.2.0 GlobalStable MiPad2 64GB MIUI v8.1 MultiRom LG G Watch R Wear 6.0.1 MEC23G MiBox3 International AndroidTV v6.0.1 Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB
      Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi 3G
    • Teğmen
      147 Mesaj
      21 Mart 2013 12:10:17
      quote:

Orijinalden alıntı: hayaldeki_hayat

Alıntıları Göster

senin için kamera önemli ama L9 kamerasının çok iyi oldugunu düşünmüyorum orta seğmentte Xperia L iyi bir fiyatla girerse çok işler yapacak....Xperia L'yi İncele arada çok farklar var...

cevabın için teşekkürler inceledim onuda oda cazip geldi zaten ben biraz tasarımda takıntılı olduğum için LG düşünüyodum ama xperia'da kötü gibi durmuyor

The only escape is death.
    • 21 Mart 2013 12:49:14
      quote:

Alıntıları Göster

I9000'de mat koruyucu kullanmıştım. Ekranda parmak izi bırakmaması en büyük avantajı. Ancak yeğenim kalemle üzerini karalayınca sökmek zorunda kaldım ve bambaşka bir telefonla karşılaştım desem abartmış olmam. Ekran kalitesini %70 öldürüyor.
      Şeffaf olanların en büyük avantajı ekran kalitesine fazla tesir etmemesi. Ancak parmak izi sorunu had safhada. Tabi yanınızda küçük bir bez taşımanız bu sorunu çözüyor.

tşk.ler
      |
      |

• Teğmen
      197 Mesaj
      21 Mart 2013 13:24:05
      arkadaslar bende bu kilif var 1ay oldu alali sikildim degismek isteyen varsa degiselim
      paylasimi 1 adim oteye goturelim
      http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-optimus-4x-hd-p880-kilif-cuzdan-stand-beyaz-78630907
      bendeki siyahtir
      istanbul b.evler civarindayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      357 Mesaj
      21 Mart 2013 13:59:23
      arkadaşlar çok incelemedim ürünü ama ilgilenen olursa linkte mhl adaptör var bir tane

http://www.markafoni.com/product/3693433/

• Teğmen
      101 Mesaj
      21 Mart 2013 14:10:22
      quote:

Orijinalden alıntı: ohreyn

arkadaşlar çok incelemedim ürünü ama ilgilenen olursa linkte mhl adaptör var bir tane

http://www.markafoni.com/product/3693433/
      Merhaba arkadaşlar bende 4x çiler kervanına katıldım ancak telefon bence gayet güzel belki sizin kadar profesyonel değilim ancak ben daha önce xperia kullanıyordum lg güncelleme çıkarmasa bile kendi arayüzü ile bence gayet iyi bir telefon. Mhl olayına gelince ohreyn arkadaşımız gibi bi kaç arkadaşımız link verdi bende onlara katılacağım lütfen bi bakın derim

http://www.ebay.com/itm/380590272295?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

http://www.ebay.com/itm/251172731807?var=550191161655&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
      |
      |

• Teğmen
      163 Mesaj
      21 Mart 2013 15:45:54
      Güney Koreli üretici Optimus G ve Optimus L9
      sonras Jelly Bean güncellemelerine devam
      ediyor. Bir süre önce Optimus 4X HD için test
      aşamasındaki yazılım ortaya çıkmış ve kimi
      kullanıcılar söz konusu romu telefonlarına
      yükleyerek tecrübe etmişti. Oldukça stabil
      çalışan yazılım sonrası resmi güncellemenin
      kısa süre içerisinde sunulacağı anlaşılırken;
      LG Almanya, blog sayfasından duyurduğu
      haberde mart sonunda Optimus 4X HD için
      Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini
      dağıtıma başlanacağı bildirildi.
      Güncellemeden nasiplenecek bir diğer model
      ise Optimus L7 olacak. Güney Koreli üreticinin
      başarıl bir seri yakaladığı L serisinde önemli
      bir rol üstlenen Optimus L7 de yine belirtildiği
      üzere mart sonunda güncellemeye kavuşacak.
      Güncelleme kapsamında daha hızlı ve akıcı bir
      arabirim deneyimi, Google Now, 6 farklı yazı
      karakteri, kapsamı arttırılan galeri uygulaması,
      yeni müzik oynatıcısı, geliştirilen ve
      özelleştirilebilir bildirim ekranı, Google Now,
      Android Beam 2.0 ile hızlı NFC ve bir dizi
      sistem iyileştirmeleri kullanıcılara sunulacak. ALINTI

|
      |

• Binbaşı
      1728 Mesaj
      21 Mart 2013 16:24:16
      Jelly Bean'de yeni keşfettiğim bir özellik.

Mesaj ve e-mail uygulamalarında pinch hareketiyle (resimler için yaptığınız gibi) yazı fontunu büyütüp küçültebiliyorsunuz.

Aynı şey rehber uygulamasında da mümkün.

Bu arada L9'a gelen JB güncellemesinde QSlide da mevcut. Muhtemelen bizim resmi sürümde de olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacik -- 21 Mart 2013; 16:33:00 >
      |
      |

LG G4
    • Binbaşı
      1728 Mesaj
      21 Mart 2013 16:46:13
      Avrupa ülkelerindeki LG birimleri birer birer P880 için Jelly Bean tarihi açıklıyorlar.

Kimisi Mart sonu, kimisi 25 Mart, kimisi Nisan ayı diyor.

Ben de bizim LG'ye sordum. Cevabı aşağıda:

postacik: İyi günler. Almanya LG, P880 için Jelly Bean güncellemesinin Mart sonuna kadar geleceğini açıkladı. Türkiye için takvim nedir acaba?
      LG Destek: P880 model cihaz yazılım güncellemesi için açıklama yapılmamıştır.

LG G4
    • Yarbay
      10737 Mesaj
      21 Mart 2013 17:36:37
      quote:

Orijinalden alıntı: postacik

Avrupa ülkelerindeki LG birimleri birer birer P880 için Jelly Bean tarihi açıklıyorlar.

Kimisi Mart sonu, kimisi 25 Mart, kimisi Nisan ayı diyor.

postacik: İyi günler. Almanya LG, P880 için Jelly Bean güncellemesinin Mart sonuna kadar geleceğini açıkladı. Türkiye için takvim nedir acaba?
      LG Destek: P880 model cihaz yazılım güncellemesi için açıklama yapılmamıştır.

yazınızdan sonrası, niçin bende Dejavu etkisi yarattı acaba?

• Binbaşı
      1728 Mesaj
      21 Mart 2013 17:43:42
      quote:

Alıntıları Göster

yazınızdan sonrası, niçin bende Dejavu etkisi yarattı acaba?

LG sagolsun.

|
      |

LG G4

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,625
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.